reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal, ja bym chyba wzięła jutro dupka nawet jak tempka nieco spadnie (wykresy ciążowe bywają czasem nieprzewidywalne jak widziałaś na FF), odstawiłabym chyba tylko wtedy jeśli kreski na teście będą dużo bledsze (co by oznaczało, że beta spada) ale ja w ogóle takiego scenariusza nie biorę pod uwagę i od rana trzymam z całych sił kciuki za tempkę i testy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ....jejku, autentycznie przeżywam to bardziej jak własne testowanko :-) i z całego serca Ci kibicuję!
 
reklama
Kinguś- kochanie, dziekuję Ci bardzo serdecznie, ale przecież jeszcze nic nie wiadomo, chyba nie czytałaś, jaka beta mi wyszła.......Ja sobie jeszcze myślę,że moze te testy acon są jakieś felerne.....

Piranha- Skarbie, dziekować Ci:tak: Zrobię tak jak radzisz, a jutro od wstania do wzięcia dupka będzie ze 3 godziny, bo pewno rano z emocji nie bedę mogła spać..
Jejku, dziekuje Ci, że się tak emocjonujesz, wiele to dla mnie znaczy:tak:
 
nie wkręcaj sobie że coś jest nie teges z testami
beta może jeszcze za szybko aby wzrosła bo dopiero co się zagnieżdża i co? :) wiec głowa do góry. Ja bym poczekała do poniedziałku z testem no chyba że masz dużo to rób co i rano;) bedzie ok tego CI życzę!
 
Gal - no to kochana dalej trzymam i nie puszczam:tak:, wielkie, ogromniaste, mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pirania - ale masz fajnie, już niedługo i będzie z Tobą córcia:-), pakuj torbę kochana, bo teraz to nic nie wiadomo!!! Krzysiu zadowolony z prezentów?
Natusia - nie bój się, co ma być to będzie:-), nawet dzidzia w szybszym terminie niż myślałaś!
Truskafffka - kiedy testujesz????
Mama - jak dzisiaj samopoczucie???
Ewcik - Ty imprezowiczko!!! ale co tam, raz się żyje!!!

miłego wieczoru!!!
 
Kinguś- dzięki Rybko, ano już poczekam do jutra i zobaczę, jutro rano zrobię test ten sam i zobaczę co się będzie działo..... A zrobię jutro, bo biorę dupka i muszę wiedzieć czy dalej go brać ,czy odstawiać.
Ale szok, czegoś takiego jeszcze nie miałam i takiej zagwostki....

Tasha- dzięki , trzymaj dalej i nie puszczaj, aż się nie wyjaśni.....

Kurcze, jak ja będę dzisiaj spać.....:sorry2:
 
Tasha, no właśnie z jednej strony fajnie i nie mogę sie już doczekać córeczki a z drugiej piekielnie się boję jak to będzie, tym bardziej, że nie mam żadnej pomocy ...no ale pozytywne nastawienie to połowa sukcesu więc trzeba być dobrej myśli :-) A Krzysiu strasznie zadowolony z prezentów, cały dzień się nimi bawił :-) Pogłaszcz ode mnie brzusia z Sonią inside :-)

Ewcik
, torba niespakowana, na razie wszystkie zakupy porodowo-dziecięce trafiły do krzysiowego łóżeczka, w którym to Krzysiu nigdy spać nie chciał, przynajmniej się na coś teraz przydało :-D

Gal, ja z tych emocji chyba też bym nie mogła spać, wypij na noc podwójną meliskę :-) A od rana masz wielkie wsparcie naszych kciuków więc kreska musi być ciemniejsza :tak:

Mama, mam nadzieję, że sobie wypoczywasz w najlepsze i wrócisz do nas z pełnym optymizmu nastawieniem. Trzymaj się kochana!
 
witam
GAL-hej hop GDZIE JESTEŚ ????????????????????
PIRANHA-cieszę się ,że wszystko dobrze juz niedługo utulisz swój skarb :tak:
​MIŁEGO DNIA
 
Cześć Wam

Napiszę tylko kicha.......................................

Tempka spadła, a na teście Acon druga kreska bledsza i to po długim czasie......

O co w tym wszystkim chodzi...... Już nigdy nie kupię testu Acon...........................
Po co ten test pokazał mi te dwie kreski..........

Dziękuję Wam z całego serca za wszystkie kciuki i dobre słowo, wiele to dla mnie znaczy.......

Doszłam do ściany i muszę przemyśleć to wszystko co dalej.
Muszę odreagować to co się stało wczoraj, muszę się zresetować....
Dziewczynki, nie wiem jak będę się czuła, na razie kiepsko, więc nie wiem kiedy wpadnę na BB, może dziś, może jutro, może za kilka dni.
Muszę więcej czasu poświęcić swoim dzieciom, bo widzę , że tego potrzebują.

Pozdrawiam Was bardzo gorąco i życzę Wam dobrej niedzieli!
 
reklama
Hej dziewczyny!

Gal, jak tylko wstałam to pierwsze co to odpalam kompa i BB a tu takie smutne wieści :-( To była na pewno ciąża ale z jakiegoś powodu się nie utrzymała, skoro 50% ciąż jest biochemiczna to wielce prawdopodobne, że to była właśnie taka ciąża i została usunięta na skutek np. jakichś wad zarodka (to naprawdę jest bardzo częste, po prostu najczęściej nie wiemy o takich ciążach bo czekamy na termin @ bez testowania czułymi testami). Ale pomyśl kochana, Ty możesz bez problemu zajść w ciążę i to nie była prawdopodobnie wina Twojego organizmu, po prostu łatwo trafić na te 50%. Przypomnij sobie jak było u MissBelli - pierwsza ciąża tez prawdopodobnie biochemiczna, a druga już zdrowa ...być może podobny scenariusz będzie u Truskafffki i trzymam teraz mocno kciuki za jej test. Tak więc w przyszłym cyklu pewnie wszystko skończy się happy endem ale rozumiem kochana Twoje uczucia i przytulam z całych sił. A dużo bledsza była dzis kreska? Pytam bo powinnaś porównać po takim samym czasie jak wczoraj (3 godziny) no i mogło się tez zdarzyć, że mocz był dziś bardziej rozcieńczony wodą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry