reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

misia, no to fazę lutealna masz taką, że tylko pozazdrościć! To na pewno kwestia krótkiego czasu kiedy się uda :tak: Ja też w pierwszą ciążę zaszłam niemal od razu (w drugim cyklu z tym że starania były dość rzadko w losowe dni i nawet nie analizowałam kiedy mam dni płodne) a o druga musiałam powalczyć.
 
reklama
hejka

dziewczyny, ja tylko na moment. Są u nas znajomi :)
tempka nie mierzona, bo posiedzieliśmy w nocy do 3 i nie miałam siły rano budzić się na mierzenie:sorry2:
Ja testować (jeśli będzie potrzeba) będę w czwartek rano-muszę wiedzieć czy mam brać hormony na nowy cykl (estradiol) czy kupować dupka...
Czuję się różnie...podbrzusze boli..ale same wiecie że to może być na @ albo na ktosika, więc staram sobie nic nie wkręcać..

Doczytam na spokojnie wieczorem

Teraz tylko ściskam mocno dziewczyny-Misia..przykro mi, ale fazy drugiej zazdroszczę :)
Gal...wiem, czułam to samo w zeszłym cyklu..te dwie krechy mi namieszały i serce zabolało jak beta rozwiała wątpliwości i @ przyszła...
ale póki u Ciebie @ nie ma..ja trzymam wciąż kciuki :)
Mamo...myślę o Tobie..

pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie, buziaki
 
Piranha mysle że zrobiłam faktycznie całkiem niemało żeby zwiększyć szanse ale ostanie słowo ma i tak sam pan Bóg.
Nastepną wizyte u gina mam 5 napewno zrobi mi usg ale nie licze że coś powie.prenatalne dopiero 13 lipca więc jeszcze ho ho.
Pozdrawiam was cieplutko i zycze miłej niedzieli.
 
Gal, czytałaś mojego dzisiejszego posta? Mocno tempka spadła i mocno ta druga kreska jest bledsza? Porównywałaś kreski po takim samym czasie? Ja wciąż wierzę, że mogło się udać, mogło też tak być, że mocz był bardziej rozcieńczony ...zrobiłabym betę jutro i może jeszcze jeden test wieczorkiem o ile uda Ci się wcześniej nie pić przez kilka godzin. A nawet jeśli się nie udało (a trzymam mocno kciuki by był piękny happy end tego cyklu) to po prostu trafiłaś na te 50% (dobrze jak organizm odrzuca wadliwy zarodek na tak wczesnym etapie a nie w bardziej zaawansowanej ciąży), w ciążę możesz znów bez problemu zajść i nie masz żadnych zrostów, pomyśl tak o tym.

Truskafffko, trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Mama, odezwij się do nas jak wrócisz bo tęsknimy.

merylin, bardzo dobrze, że tak na to patrzysz, nie jesteśmy w stanie wpłynąć na płeć w 100% ale warto dopomóc szczęściu i zawalczyć o spełnienie marzeń. 5 czerwca to będzie już prawie 15 tygodni skończone, są duże szanse, że poznasz płeć maluszka o ile lekarz nie będzie się zapierał, że jest za wcześnie :-)
 
Ostatnia edycja:
Sluchajcie mamy 20 malych kurczaczkow.Wykluly nam sie.
Ja jak kiedys przez prawie dwa lata obserwowalam cykle to owul. miala 6 dnia po tym jak zaczynal sie pojawiac sluz i jak zaczynala zmieniac sie szyjka.
Potem mialam krotkie cykle i nie moglam obserwowac bo to sie zaczynalo jak mialam okres.
W lutym 8 dc zanim wzielam lactovaginal szyjka zaczynala sie zmieniac i sluz pojawiac Wiec owul. byla mniej wiecej 13-15 dc a wiec sex na 3 lub 2 dni lub po owul.
Ide szykowac przyjecie dla Kuby
Merlin a nie bedzie za pozno na prenatalne?
Te dwa razy bylo na bank bez orgazno bo 6 marca nie licze za duze dziecki zeby owul.byla tak pozno.
A dokladnie po sluzie nie poznalam bo od 9 dc mialam gesty sluz az do teraz.
Bralam wapno z magnezem wit. c 1000 i jadlam zurawine.Ale porzadnie przylozyc mialam sie od maja.Kupilam sylk, termometr owul. i nie zdazylam.
 
Ostatnia edycja:
Gal, słońce jeszcze nic straconego!!!!! Nadal zaciskamy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Maj musi być Twój!!!!

merylin
ehhh cudny wykresik;****

misia tulęęęę ;**********

Andziak z tego co opisujesz wg mnie MUSI byc córcia...kurcze jakie to jednak dziwne ehhh, małe kurczaczki i az tyle???:) super!

Piranha, jak tam Krzyś spac po takich wrażeniach urodzinnkowych?:)) Jak mija niedziela?:)
A co to znaczy, że nie mam problemow z progesteronem?:)sory za to pyt ale kompletnie sie nie znam;D no i dzis dalej wysoka....

My zaraz sie na ryby do teściów zbieramy, maly sie wyszleje i na dzialke zajrzymy;)

Ewcik, Marzycielka, Truskaffka, Kinga, Kasia i wgl wszystkie Babeczki miłego słonecznego dzionka!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
natusia, Krzysiu zasnął wczoraj jak zabity, dotlenił się strasznie bo imprezka urodzinkowa była w ogródku :-) Niedziela mija na razie dość nudnawo (M sadzi pomidory w ogródku a ja zajmuje się synkiem, nie idzie wytrzymać na zewnątrz tak jest gorąco, boje się, że mi się wody płodowe zagotują :-D) ale po południu chyba gdzieś wyskoczymy z M i Krzysiem, trzeba korzystać z ostatnich chwil "wolności" ;-) Co do progesteronu to widać z wykresu, że Twój organizm produkuje go dużo w II fazie cyklu gdyż masz wysoką tempkę i długą fazę lutealną ...zatem powinno być Ci łatwo zajść w ciążę :tak: ...no i wysoki progesteron sprzyja poczęciu córeczki :-)

Andziak, uwielbiam małe kurczaczki, to musi być słodki widok takie 20 sztuk żółciutkich pisklaków :-)
 
Mamy kilka kur swoich na jajka.Od tesciowej mamy takie ktore znosza zielone jajka.I Filip stwierdzil ze nasadzi dwie kury.Zbieral swoje jajka i nasadzil/I wykluly sie wszystkie.
A co do planowania moze w tej kropli byly same silne meskie plemniki.
 
Andziak, a ten wapń z magnezem to w jakich dawkach brałaś? To był cytrynian wapnia czy węglan? Całkiem sporo czynników zastosowałaś by zwiększyć szanse, ja tam wciąż wierzę w Zosię i czekam niecierpliwie na 11 czerwca :tak: A w tej kropli proporcje męskich i żeńskich plemników na pewno były takie same jak w pozostałej spermie.
 
reklama
Wapn 600 magnez 300 .Ale wapn pol na pol bo w skladzie i cytrynian i weglan.sam cytrynian mialam zamowic w marcu bo tego z allegro co ty podalas nie bylo.
 
Do góry