reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal, kochana, ale mnie skręca z radości jak zobaczyłam tą fotkę z testem, ciąża jak nic!!! Do tego krecha strasznie mocna jak na 12 dpo, taka dziewczynkowa :-) Wieczorkiem też weź koniecznie dupka. Kiedy masz wynik bety? A u Truskafffki wtedy to też była na pewno ciąża ale się nie utrzymała, prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Gal, ale się cieszę, pojęcia nie masz!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
A teraz o mojej wizycie, wszystko podobno OK, wykres skurczowy nadal wygląda bezpiecznie choć już większe piki jak na ostatniej wizycie, tętno malutkiej oscyluje koło 140, podobno wstawiła już główkę w kanał rodny, stąd te bóle miednicy (wczoraj chodzić nie mogłam) ale szyjka wciąż długa, córcia waży podobno około 2500g, dzięki za kciuki dziewczyny! Za tydzień mam iść na samo KTG a za 2 tygodnie ostatnia wizyta i dostane już skierowanie do szpitala.

martika, patrząc na rozkład serduszek na wykresie to według mnie szanse są ogromne :tak:, trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Gal gratuluje !!!!! to mega mocna krecha ja przy zadnym dziecku takiej widocznej nie mialam!!!!:)
ty sie o coreczke staralas? oby z tego byla córeczka!!!!!!
a ktora metoda planowalas przed owu czy O+12
 
Gal!!!!!!!!
czekam na wynik bety,a test cóż wygląda typowo ciążowo, ale zobaczymy wyniki
,
Andziak, martika ma rację, nie obraź się, ale wszędzie i wszyscy Cię pocieczają, starają się pomóc i co z tego.. NIC, musisz zmienić stosunek do życia, bo jak narazie, jesteś nastawiona sceptycznie do wszystkiego i pełna żalu w sobie, ciągle narzekasz.... nie o to chodzi.... Każdy ma swoje problemy, zamiast ciągle wyszukiwać tylko negatywnych stron życia, znajdź tez pozytywy, jesteś w ciąży to cudowny stan, mimo złego samopoczucia, może już więcej nie będzie Ci dane.. ciesz się korzystaj z życia, wyjdź do koleżanke, zrób coś dla siebie, poczytaj fajną książkę i pomyśl, że niedługo utulisz cudownego, pachnącego niemowlaczka :)

u mnei przed ciążą zmarła babcia, a modląc się nie prosiłam o konkretną płeć, tylko o to aby Bóg dał mi dziecko, które będzie przeznaczone dla mnie i dla mnie "najlepsze", nawet nastawiałam się na Mikołajka i gdyby Państwo wspierało mamy i rodziny wielodzietne, gdybyśmy otrzymywały zapłatę za zajmowanie się domem i potem doczekały konkretnej emerytury, na Mikołajka zdecydowałabym się napewno :)
 
Gal aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słoneczko MUSI się w końcu uśmiechnąć!!!!! Trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale krecha jak nic;**************

Mama, u Ciebie też nic straconego...moze powtórz jutro lub w pon test? zacskam&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha, to super, że wizyta ok! a jaka kruszynka z córeczki;))) Poród pójdzie raz dwa:))))
 
Dziewczynki bardzo Wam dziękuję !!!

Byłam razem z rodzinką na spacerku ,aby trochę myśli odgonić, ale nie udaje mi się, cały czas o tym myslę, bo kompletnie się tego nie spodziewałam, jakbyście mnie widziały, ot, tak wzięłam po przyjeździe z labo ten test do ręki, pewna, że tam na 100% jedna kreska, a tu szok:szok: I do tej pory z tego szoku nie mogę się otrząsnąć.
A wyniki z bety mają być po 18 tej, z reguły są koło 19 tej.
Muszę jakoś wytrzymać, nie mam wyjścia.

Piranha- oczywiście wezmę tego dupka wieczorem, ale tylko jak będzie wskazywało na ciąże.
A jeżeli byłaby niska beta, to wtedy odstawić,tak?

Daria- jeżeli się okaże, że jest ciąża, to wtedy szczegółowo Wam opiszę jak to było u mnie, a na razie jeszcze się wstrzymam z opisywaniem , bo to jeszcze nie jest pewne dla mnie, ok?
 
Ostatnia edycja:
Ale ładna pogoda:))spacerek z dzieciaczkami dłuższy zrobiłam:))

Narwałam bzu i na stoliku gdzie mam laptopa położyłąm i tak fajnie mi teraz pachnie ach:))

PIRANHA miałaś wizyte?musiałam to przeoczyć...super że wsio ok ze córeczka już po trochu szykuje sie do porodu :)))
 
natusia, dzięki kochana! Moja ciąża mnie zaskakuje bo o ile na poprzedniej wizycie przybyło mi 3 kg po 4 tygodniach to na tej ubyło mi 0,5 kg w 3 tygodnie, na razie 8 kg na plusie :-) A Twój wykresik wręcz boski, dziś 12 dpo a tempka w niebiosach, z progesteronem to Ty na pewno nie masz problemu :-)

Gal, ja wciąż nie mogę ochłonąć po tym Twoim teście :-), jak samopoczucie? :-) Kiedy wynik bety?

Mam jeszcze chwilkę bo mniej więcej większość przygotowana a goście przychodzą koło 16-tej :-)
 
Gal, widzę, że w międzyczasie napisałaś :-), oj domyślam się jak się czujesz kochana i zaciskam kciuki za betę z całych sił! Ale nawet jak będzie poniżej 10 mIU/ml to się nic a nic nie przejmuj, ma prawo jeszcze być niska choć ta kreska to jest tak wyraźna jak u mnie po kilku dniach po terminie @ :tak: Nie odstawiaj dupka jeśli beta będzie niezbyt wysoka, czekaj do jutra i zrób najlepiej test tej samej firmy, zobaczysz czy kreska jest mocniejsza.

patrysia, ano miałam z samego rańca KTG i USG, mała podobno wbija się już główką w kanał rodny i stąd te koszmarne bóle miednicy, na szczęście szyjka jeszcze długa, córeczka waży 2500 kg, lekarka była zdziwiona bo mój brzuch wygląda tak jakbym miała wielkie dziecko :-), ilość wód płodowych też nie jest jakaś duża ...na koniec skwitowała, że to pewnie tylko złudzenie optyczne bo mój brzuch nic a nic w boki nie idzie ale sterczy w całości w przód. Za tydzień mam znów KTG a za 2 tygodnie ostatnia wizyta i skierowanie do szpitala, zaczynam się bać :-)
 
reklama
Piranha-Skarbie, ja też nie mogę ochłonąć!!! Moje mysli krążą wokół tego samego tematu, dzięki za radę, tak zrobię jak radzisz. A ja myslę czy to wczoraj była implantacja, bo wczoraj bolało mnie podbrzusze jak na @, a dzisiaj już tak nie boli, ale to już by mógł wyjść test ciążowy tak szybko?

A u Ciebie to się cieszę,że wszystko dobrze, z tego wszystkiego zapomniałam napisać;-)
 
Do góry