reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia!!! nie wierzę!!!!!
Przecież Tobie Inteligender pokazał GIRL, prawda?
i na USG w 12 tc też Ci chyba lekarz sugerował GIRL?
HA HA - dobre te testy!!!

Gratuluję Ci Kobietko z całego serca!! Jesteś moją idolką jesli chodzi o nastawienie i radość z życia.
Mąż musi być mega dumny ;-)

Boże jak ja bym chciała się tak cieszyć... znowu przed chwilą ryczałam.... mąż się ze mnie śmieje pod nosem i pociesza, że przecież wiem co oznacza ciąża i nie powinnam się dziwić tym nastrojom, ale ku... co mnie to obchodzi? Chyba mam depresje nie poporodową, ale już na 8 m-cy przed porodem....
 
reklama
ja mam jeszcze takie pytanie kto sie zna bo ja nie :) na tym zdjeciu z siusiakiem gdzie tam jest dupka albo noga;/ bo ja nie moge tego z czaić ;/:-pZobacz załącznik 465444bo tam gdzie jest ten siuiska to pani doktor wtedy pokazywla glowe ale braklo papieru i jak go wkladala to chyba sie obrocilo ze tam siusiak wyszedl:)ja w ogole nie wiem gdzie to dziecko ma chociaz tulów;p
 
Patrysia!!! nie wierzę!!!!!
Przecież Tobie Inteligender pokazał GIRL, prawda?
i na USG w 12 tc też Ci chyba lekarz sugerował GIRL?
HA HA - dobre te testy!!!

Gratuluję Ci Kobietko z całego serca!! Jesteś moją idolką jesli chodzi o nastawienie i radość z życia.
Mąż musi być mega dumny ;-)

Boże jak ja bym chciała się tak cieszyć... znowu przed chwilą ryczałam.... mąż się ze mnie śmieje pod nosem i pociesza, że przecież wiem co oznacza ciąża i nie powinnam się dziwić tym nastrojom, ale ku... co mnie to obchodzi? Chyba mam depresje nie poporodową, ale już na 8 m-cy przed porodem....

Nie ja nie ja jedynie test z kapusty :)

Także czekamy na MARCELKA:))

Moje drogie ja wiedziaam że bedzie i ja się ciesze z synusia:))ja poczekam sobie na wnusie hehe a teraz ciesze się moim facecikiem:))
 
Marco to hormony.Ja dodajac ze umieralam przez zle samopoczucie od poczatku ciazy.Co chwila plakalam.
Teraz tez mam humory .Maz jest w miare wyrozumialy ale mama.Masakra a dzis jest szczegolnie upierdliwa.
 
DARIA wiesz ja nie czekam na pomyłke bo wiem ze pyrtuś był i kocham mojego synka jak nawet miałam tylko podejrzenia:))jak zobaczyłam bużke i całego jego no kurka chce juz go mieć hehe to tylko usg 2D ale dla mnie już na tym usg jest śliczny :))
 
Patrysia a czy sie myle czy u ciebie tez wpadka byla?
pirania ja wiem tylko tak sobie mysle ze moze ten wyrostek w tej pozycji miedzy nogami nie bylby w gore skierowany...
 
reklama
Do góry