reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka

ja dziś jakoś nie w humorze..nie lubię czekać:dry: więc wyłączam myślenie dla własnego zdrowia psychicznego...zobaczymy na jak długo starczy mi sił:baffled::-D

Gal wyniki super, tempka super...oj będą dzieci z tego :) i tego ci z całego serca życzę :)
Mama no szty bestyjko kochana :) dziękuję, Mati artysta więc będzie wniebowzięty ;)
i za Twoje wyczekane, wydziałane, w pełni zasłużone II kreseczki trzymam kciukasy !!!!
Misia wiemy co czujesz niestety, te obawy i strach towarzyszą każdej starczce..ehhh udało się, nie udało..niestety tylko czas pokaże..
trzymam kciuki za malucha, niech już szykuje sobie miejsce w brzuchu :)
Ewcik i jak mąż?
no i ten twój cykl namieszany jak mój poprzedni:dry:ja też sobie odpuściłam starania wtedy ehhh..no ale wygląda na to że owulka późno wyskoczyła, teraz tylko czekać na rozwój wydarzeń...
Martiko skrytoczytaczu...wyłaź z norki i pisz co u was ;)
Piranha wielkie brawa dla małego zdolniachy!!!!
Agulek &&&& żeby to już ostatnia wstretna @ następnej machamy, niech idzie w siną dal ;)
Kasia niezła historia z dupkiem, oby się znalazł ;)
Tasha dzięki za kciukasy :) a syn jaki pomysłowy:-D
Kate nie utop nam sie w papierach ;) pozdrawiam i dziękuje za kciuki :)
Kinga superowy avatarek :)
Samana no to można po cichu gratulować córeczki :) jeszcze dla formalności potwierdzenie po usg połówkowym chcemy...ale myślę że córa już nie zmieni płci ;)
 
reklama
Tasha, wg mnie córcia :tak: A te zdjęcia są skanowane czy robione aparatem? Pewnie to drugie skoro takie niewyraźne, może spróbuj włączyć opcję makro jeśli robione były z bliska?
 
Pirania - na tych zdjęciach jest strzałeczka, bo lekarz pokazywał pipunię małej panny migotki:-D, moja ginka prowadząca spojrzała na tę fotkę i powiedziała: o, pipulka, no to widzę, że lekarz potwierdził moje słowa, że dziewczynka!!!
ale jak się naczytam o tych wszystkich pomyłkach to...masakra!!! zaraz mam pełne portki!!!
 
Wiecie co, ja to dzisiaj jakaś niemota jestem, chyba umysł mam jakis zlasowany, a to pewno przez to, że myslę tylko o jednym.

Piranha- chodziło mi o przerwę 21, 22 godziny od poprzedniej dawki, to też się nic nie stanie, nie martwiłabym się jak bym brała 1 dziennie, ale znowu się wkręcam, że jak brałam 2 , a teraz 1 to coś się może stać, bo organizm się przyzwyczaił, ale z drugiej strony mój własny progesteron jest dobry. Napisz mi jeszcze raz Słońce, bo ja dzisiaj jakaś nieprzytomna jestem:baffled:

Misia- no to do soboty, ale by było super, jak bysmy we trzy ujrzały II kreseczki:-)

Samana- no to gratuluję córci!:-)

Truskafffka- dziękuję Ci serdecznie i wzajemnie kochanie, niech się w końcu stanie to ca ma się stać!:tak::-)
 
Gal, po prostu weź dziś 2 tabletki tak jak zawsze :-)

Tasha, córcia bez 2 zdań, też widzę pipulkę :tak:, o żadnej pomyłce mowy nie ma :-)
 
Tasha, opcja makro (ale w telefonie raczej jej nie ma) umożliwia zrobienie aparatem wyraźnego zdjęcia z małej odległości. Ja na szczęście mam skaner to wydruki z USG skanuję i jeszcze wyostrzam w Gimpie :-)
 
czesc dziewczyny.
Tasha dziekuje kochana ze pytasz. ja odpuscilam staranka w tym miesiacu bo mialam komunie syna i kompletnie nie mialam glowy do pilnowania owulki. nawet tabletek nie bralam. chyba troche sie juz zmeczylam tymi staraniami i zwolnilam tempo.
wakacje tuz, tuz i tym razem jak bede w polsce to napewno porobie dokladniejsze badania. a poki co sprobuje jeszcze do wakacji, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie.
jakos ostatnio dopada mnie jakas depresja.
takze przepraszam dziewczynki ze sie nie odzywam.
ale nieustannie trzymam za was kciuki &&&&&&&&:tak::tak::tak:
Kasia oj obie mamy pecha bo ja tez zgubilam jedna rzecz i wszystko wskazuje na to ze przez przypadek wyrzucilam ja do kosza :-( a jesli chodzi Kasiu o dupka to chyba sobie juz odpuszcze i poczekam do wakacji zeby najpierw zrobic dokladne badania. ale mimo tego dziekuje za oferowana pomoc.
dziewczyny moje starania juz tak dlugo trwaja (prawie 1,5 roku) ze juz nawet mnie nie dziwi ze nic wychodzi...
 
Piranha- ale ja się boję brać być może 3 tabletek na dzień, bo na ulotce pisze, że jak się pominie dawkę, to nie powinno sie brać 2 naraz, aby nadrobić. Ja wolałabym chyba jednak jak już to przerwę 21 godzin, niż łyknąć być może 2 tabletki w krótkim odstępie czasu i tylko nurtuje mnie czy to może zaszkodzić taka przerwa...
 
reklama
Pirania - dzięki!!!!!!!!!!!! bo chyba ocipieję do cna zanim urodzę!!! w sumie widzę, że tam nic nie dynda i nie wystaje, jest płasko, ale jednak jak człowiek się nasłucha i naczyta o tych wszystkich pomyłkach:szok:, chociaż na usg połówkowym i potem na echu serca malutkiej i ogólnym usg byłam u jednego z najlepszych łódzkich lekarzy, który słynie z nieomylności w okreslaniu płci i nie miał cienia wątpliwości, że to dziewczynka, ale mimo wszystko mam stresa...
a większość wyprawki w różu!!!:-D
 
Do góry