reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal, ja bym w takim razie zrobiła test w sobotę ale jeśli będzie negatywny to dupka mimo to bym w sobotę jeszcze wzięła i zrobiła drugi test rano w niedzielę. Ja mojemu M podawałam różne wspomagacze polepszające jakość chłopaków (L-karnityna, koenzym Q10, FertilMan, B-Complex, maca) więc kto wie czy bez tego też by się udało ...jak widać w planowaniu córeczki to nie zaszkodziło :-) - moje niskie pH unieruchomiło męskie plemniki dając przewagę żeńskim a dieta odpowiednio przygotowała organizm na córcię :-) Ja też nie czułam żadnych zmian ...no może poza dziwnym błogim spokojem ale tak podobno działa progesteron a po implantacji jego stężenie bardzo wzrasta. Przez pierwsze tygodnie ciąży nie miałam absolutnie żadnych dodatkowych objawów, mdłości pojawiły się dopiero w okolicy 6-7 tc a bolesność (.)(.) jeszcze później. Dzisiejsza tempka widzę, że jest ładnie w górze
t2008.gif
, trzymam kciuki z całych sił!
 
reklama
Tasha, Piranha- dziękuje Wam ŚŁońca moje kochane! Ale Piranha ratuj!

Kurka, namieszałm cos chyba z tymi tabletkami, nie pamiętam czy dzisiaj wzięłam , a raczej nie.............., więc poszłam policzyć je które zuzyłam od środy wieczorem i wyszło, że nie ma 12 tabletek, a powinno być 11, jak bym dzisiaj nie wzięła, a raczej dzisiaj nie wziełam jeszcze i ni weim co teraz robić, czy brać czy nie....................Ratuj Piranha!

Kinga- dziubku Tobie też dziekuję serdecznie, ale sobie namieszałam kurka....
 
Ostatnia edycja:
Szczerze mówiąc staram sie nie myśleć ale jak mnie najdzie to nie mogę przestać i rozmyślam czy sie udało czy nie co prawda nie mam żadnych objawów ale na to nie patrze bo z drugim synkiem zorietowałam się że jestem w ciąży dopieto w 6 tc bo nie dostałam okr. a objawów nie miałam żadnych nawet mnie nie bolały (.)(.) ;-) żadnych mdłości , wrażliwości na zapachy i nic z tych rzeczy, za to z pierwszym to sie wycierpiałam za wszystkie czasy myślałam że umrę szybciej niż urodzę :-)
 
Gal, jeśli jesteś pewna, że dziś nie brałaś to łykaj śmiało :tak:, nic się nie stanie, jeśli przypadkiem w któryś dzień wzięłaś 3 tabletki.

Misia, ja podobnie jak Ty nie miałam przez pierwsze tygodnie żadnych objawów, na szczęście w obu ciążach :-), w pierwszej już tak zostało a w drugiej pojawiły się mdłości w okolicy 6-7 tc. A w który dzień miałaś owukę?
 
Hej dziewczyny!Byłam dzisiaj u lekarz, zrobił mi USG:-)ale wyszłam od niego jeszcze bardziej głupia i zmieszana,powiedział mi dokładnie tak" jajek i siusiaka nie widzę a powinny już być, więc może dziewczynka ale to za małe dziecko żeby być pewnym":-( teraz nie wiem co mam myśleć, boję się nastawiać bo jak potem jajka wyrosną to rozczarowanie będzie dużo gorsze niż jakbym od początku wiedziała,że chłopiec i nie robiła sobie nadziei:-(jak myślicie jakby był chłopiec to jajka byłoby już widać?kiedy w ogóle jajka i siusiak się kształtują?piranha gdzie mogę znaleśc te zdjęcia z ujecią "jakby z od dołu z nocnika"?POZDROWIONA I KCIUKI za pozytywne testy i wyniki badań USG:-)czytam was codziennie a tak mało kiedy mogę usiąść i popisać:-(
 
Piranha- dzieku, jakoś mam czarną dziurę w głowie i nie mogę sobie przypomnieć, ale jednak brakuje 12 tabletek, a powinno 11, a czy cos się stanie jak nie wezmę teraz i będzie 9, 10 godzin przerwy pomiędzy dawkami, bo wzięłabym 2, 3 godziny wcześniej?
 
samana, w 18 tygodniu to już można odróżnić płeć bez cienia wątpliwości. Co do jajek to jądra do moszny zstępują u chłopców gdzieś w granicach 30-32 tc, wcześniej worek mosznowy lekarz, który nie ma dobrego sprzętu i sam nie ma "wyćwiczonego" oka może pomylić z wargami. Jednak w 18 tc widać już wyraźnie siusiaka u chłopców a u dziewczynek jest płasko i widać słynne 3 białe kreski :-) (jeśli zatem lekarz nie widział siusiaka to masz córcię, gratuluję :-)), poniżej fotki chłopca i dziewczynki z 18 tygodnia:

ss_week18_Boy_ultrasound.jpg


ss_week18_Girl_ultrasound.jpg


Gal, nic się absolutnie nie stanie.

Misia, mi bardziej chodziło o datę bo chciałam policzyć który masz dziś dpo :-)
 
reklama
Do góry