reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05- oj, wiem , że chciałbyś, aby była sobota, a to już u Ciebie będzie 13dpo, a testy to musisz koniecznie w takim razie kupić, ja też dopkupie, mam 2( jeden o czułości powyżej 10, a jeden one step pregnancy, o czułości 10), ale może będzie za mało;-)

Odpoczywaj dobrze i wyśnij te bliźniaki:tak::-)

Martika- no własnie pisz, a nie bunkruj się;-):-)
 
reklama
Dopiero teraz mogę wejść na BB i Was poczytać, prawie cały dzień byliśmy poza domem, porobiłam między innymi część zakupów na sobotnie przyjęcie urodzinowe. Przy okazji pochwalę się, że zapytałam dziś synka losowo o cyferki od 1 do 9 (narysowałąm mu je na białej kartce) i wszystkie wskazuje bezbłędnie, nawet sam próbuje liczyć (część słów przekręca, np. "dwa" to "daa" :-) ...i co najciekawsze to 8 i 9 mówi chyba po angielsku bo jest "sześć, siedem, ejt, najn" :-D), rozróżnia też już część literek, chyba szybko będzie czytać i liczyć :-) W ogóle strasznie go fascynują literki i cyferki, podbiega niemal do każdej tablicy rejestracyjnej i prosi by mu czytać naniesione tam znaki, podobnie z cenami w sklepach ;-)

Ewcik, dzięki kochana! Jeśli test wczoraj wyszedł negatywny a masz już 3 dni wyższych temperatur to możliwe, że owulka była wcześniej, np. 3-5 dni temu (czyli na starania już za późno :-(). Tak jakoś miałam przeczucie, że skoro w cyklu było już jedno podejście do owulacji (pik LH) to będzie i drugie :tak: Ale pech z tym drugim kolanem M :-(, oby to nie było nic poważnego.

Daria, trzymam jutro kciuki za wizytę, no już najwyższa pora byś się dowiedziała kto tam zamieszkał w Twoim brzuchu :-)

patrysia, też by mnie drażniło takie gadanie, ludzie nie mają często wyczucia jednak.

Truskafffka, śliczny wykresik! Ja stawiam, że u Ciebie test był pozytywny w 15 dc (czyli wtedy kiedy nie mierzyłaś) a w 16 dc była już owulka więc kreska testowa mogła być już troszkę bledsza.

natusia, ale magnez też łykasz? Bierz Ca, Mg i witaminę C tylko do owulki a B-Complex cały czas. Dorzuciłabym do tego również żurawinę na kilka dni przed owulką. Dbaj o siebie kochana!

Gal, cudowne wyniki, zaciskam kciuki z całych sił i czekam na sobotnie wieści z samego rana! Podobno implantacja rozpoczyna się mniej więcej po 6 dniach od owulacji, ale w zależności od tego, jak długo zarodek znajdował się w jajowodach, rozpocząć się może od 4 do nawet 12 dni od owulki. U mnie córcia zagnieździła się w okolicy 9 dpo, podobno najczęściej jest to właśnie okolica 8-10 dpo.

merylin, mnie podczas owulacji bolało charakterystycznie podbrzusze m.in. właśnie przy siadaniu i wstawaniu :-D, bardzo charakterystyczny ból i jestem pewna, że wywoływał go płyn z pękniętego pęcherzyka podrażniający otrzewną.

Mama, w sumie mogłabyś zatestować już w piątek testem 10 mIU/ml ale ja bym testowała chyba dopiero w sobotę z uwagi na ten płyn w zatoce Douglasa na środowym USG (choć jakaś babka pisała, że nadal miała ten płyn w 3 dpo). Ja już kciuki trenuję więc muszą być w piątek/sobotę same dobre wieści!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie porannie:-) No i u mnie zgodnie z przypuszczeniami przylazła w nocy niechciana @, ale przyjęłam to z godnością na klate.
Mama, Gal za was trzymam niezwykle mocno &&&&&&&&, wam od początku niezmiennie kibicuje.
Daria za twoje USG, aby wszystko było ok, a dzidzia pokazła co ma pokazać:-):-)

Ja wczoraj się poprzytulałam i wygilgotałam z maleństwem mojej koleżanki, który ma 3 miesiace, a śmiał się w niebogłosy.
 
Witam Was z rana :-) U mnie git poza tym że bujam się z moją ósemką masakra zostałam szczękościsku i jestem na diecie płynnej "jeje" Chciałabym żeby mi się udała w tym cyklu czekam cierpliwie na II ale z drugiej strony nie wiem czy to było by dobre biorę drugi antybiotyk :-( Pozdrawiam Cieplutko i życzę Miłego Dnia :-)
 
dzien dobry wszystkim:-)
mama trzymam kciuki za II krechy!!!!!
ja juz od rana nie spie bo dziecko mnie tak kopie ze nie idzie spać aż boli;/
Pirahna wcal sie nie zdziwie jak sie nie dowiem bo ja to mam takie szczescie do tych wizyt ze zawsze albo sie obróci ale lekarz nie pewny;p
 
Czesc dziewczyny :-)

Szlak mnie trafia od wczoraj, doslownie wszystko do d...y, nie mam pojecia gdzie polozylam dupka. Kupilam i polozylam go w bezpiecznym miejscu, wczoraj 15dc powinnam wziasc juz pierwsza dawke, a tu nie ma. Wszystkie szafki przeszukalam, przy tym porzadek w nich zrobilam a dupka.. diabel przykryl ogonem i nie ma :angry::angry::angry: Do tego jeszcze ten cholerny deszcz, pada i pada. Ja juz nie mam sily. Albo pogoda mnie dobije albo psycha mi padnie.

Dziewczyny ja zycze wam milego dzionka i milej pracy:-)
 
Cześć Wam!

U mnie znowu ten cholerny bark nie daje mi spokoju, cała no się męczyłam, a wczoraj już wydawało mi się, że będzie lepiej. powinnam pójść do lekarza, ale przecież chyba teraz ani prześwietlenia, ani maści raczej nie mogę stosować, bo one raczej przenikają głęboko i pewno są szkodliwe.
Także nie wiem jak to z moim pisaniem z Wami będzie.
A z synem straszym było już w miarę ok, a dzisiaj mi znowu ciśnienie podniósl, i jak tu w takich stresach zachodzić w ciąże:angry:

Agulek- tulę, szkoda bardzo, że ta wstrę ciucha przyszła, a Tobie dziekuję bardzo za kciuki, potrzebne są bardzo:tak:

Kasia uk- no tak rozumiem, że się denerwujesz, kurka wodna..... Moja Mama zwsze w takich sytuacjach prosiła św. Antoniego jak coś się zgubiło i zreguły się znajdowało:dry:

Piranha- dziekuję bardzo za kciuki:tak: A możesz mi napisać, po jakim czasie po odstawieniu dupka @ powinna przyjść (myslę już na zapas;-))
 
i ja się witam z poranną kawką!!!
Daria - trzymamy dziś za twoją wizytę i żebyś w końcu dowiedziała się kogo masz w brzuszku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&,
jak już będziesz po to napisz od razu, bo my tu pewnie wszystkie będziemy często zaglądać w oczekiwaniu na newsa!!! o której masz wizytę???
Kasia - ten deszcz musi być dobijający!!! a do tego ta złośliwość przedmiotów martwych!!!
Pirania - córcia już Kają zostanie??? bo czasem im bliżej tym większe wątpliwości;-), a te podkłady, które kupiłaś to takie na łóżko w szpitalu czy te gigantyczne podpaski? sorry, że tak dopytuję, ale panie w aptekach różnie interpretują te podkłady poporodowe, ale tak sobie myślę na logikę, że i te na łóżko potrzebne i gigantyczne podpaski też niezbędne...
Misia - współczuję bólu... ale zazdroszczę bliskości morza;-)
Mama, Gal, Truskafffka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za udany cykl i II krechy!!!
Miss ???????????????????????
Samana ????????????????????????
Merylin - masz stresa przed czwartkowym usg???
Marzycielko - co u Ciebie słychać???????????
Patrysiak - życzę udanego wypoczynku i zazdroszczę słonecznej Italii:-)
Patrysiu - jutro trzymamy za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&
Czarodziejko - kawka z nowego expressu smakuje???

pozdrawiam wszystkie bez wyjątku serdecznie i życzę udanego dnia!!!
 
Witam z rana
U nas tez pada ale jest w miare ciepło
Trzymam kciuki za Darie za wizyte i jak zwykle za wszystkie staraczki
Podczytuje was cały czas i równoczesnie robie papiery
 
reklama
przed chwilka dzwoniłam zeby upewnić sie na ktora mam wizytę :) wiec jednak dobrze mąż pamiętał na 17 :)
no w koncu moze sie dowiem:-pchociaz ja i tak jestem pewna swego:)
 
Do góry