reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co do sluzu mama ja staralam sie przedtem prawie rok i tylko w lutym po globulkach sluz sie zmienil na gesty.Raz zolty raz bialy i jest taki do teraz To dobrze wrozy przedtem mialam taki sluz dopiero kilka dni po owulce
 
reklama
Gal jest śluzik ,ale niewiele...
ja miałam test owu pozytywny w sobotę o 14.00.. to był 13d.c.
w środę po usg zaczęłam brać lutkę od 17d.c. i tak myślę czy sikać w sobotę w dzień @ czy wcześniej...ale wcześniej i tak nic nie pokaże prawda??dzię mam teoretycznie 8dpo...

Pirania pewnie spaceruje ze swoim grzecznym Krzysiem i nadziwić się nie może :-D

Ewcik pw.

Andziak-oby to dobrze wróżyło...ale samopoczucie mam bez zmian..
 
Ostatnia edycja:
Mama05- no ja pozytyw miałam 14dc w niedzielę i chyba owu była w poniedziałek (wtedy czułam ból podbrzusza i lewy jajnik), no to u mnie 7dpo. Jejku jakie byłybysmy szczęśliwe, jak by nam sie udało, o Jesooooooooooooosiu......
Ja to chyba zmierzę jutro sobie temkę, jak juz wiem jaki progesteron, wczesniej miałam stracha ją mierzyć, a pamiętasz jak sie martwiłam , że nie mam skoku, widocznie u mnie od razu nie skacze po owu.....
A kiedy zwykle jest zagnieżdżanie się zarodka, wiesz?

Mama- no to TY w piątek będziesz miała 12dpo, to może wtedy? A masz te testy o czułości 10?
 
Ostatnia edycja:
Gal zagnieżdżenie to róznie-od 6do 10dpo..ja z Domisiem miałam w 10dpo bo wtedy miałam drugi skok tempki i od wtedy -to był 23d.c. czułam (.)(.)-były nabrzmiałe i mrowiły...
teraz też czekam do 23d.c....
dzię mam 22d.c. i cisza.....

zmierz tempkę a ja &&&&&&&& potrzymam .


mykam pod prysznic i sie kładę -chciałabym ,żeby już była sobota..
 
reklama
MAMA super wieści od ginki !!!!!!
ja też trzymam &&&&&&& i czekam na info.... będę zaglądała codziennie, zeby sprawdzić czy się udało

a ja albo z dziecmi, albo lekcje, albo sprawy domowe, a wieczorkiem działąm w ogródku, posialismy trawe, bedziemy układać kostkę i trochę krzewów posadziłam, musze jeszcze dokupić kilka

zmykam spać buziaki
 
Do góry