reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co do pomylek to mam dwie znajome.Jedna do porodu miala miec corke.Chodzila do ordynatora naszego oddzialu.Urodzila syna.A druga tez caly czas corka.Pojechala do poznania z komplikacjami porodu a tam usg syn.
U mnie tez wszystkie ciotki wiedza i sa pewne ze teraz corka jest.
 
reklama
Mama :laugh2: pędzę w twe ramiona!!!
cieszę się że dzieciaki zadowolone, mój prezes lubi takie książeczki, a ty nieraz pisałaś że dzieci tworzą to pomyślałam że im się spodoba :) a przy okazji...edukacyjne to takie hehe
no i z magnesem...właśnie o to mi chodziło:tak:będę wisieć na twojej lodówce hehe

Andziak a jak z mężem? gadacie coś? ja nieustannie trzymam za rękę i w razie potrzeby podaję chusteczkę
 
Cześć kochane moje!

Dzisiaj prawie cały dzień poza domem, bo M dzisiaj wziął urlop i a to po sklepach złazilismy się , a to z synekiem na dworze, no i tak zeszło, ale badania zdążyłam rano zrobić i o szok są takie : progesteron 15,88ng/ml (norma f.lutaelna- 3,34-24,56, ciąża 11,22-90), prolaktyna 6,43ng/ml( norma 2,8- 29,30). No i chyba dobre wyszły, bałam sie i o prlaktynę i o progesteron, a tu nawet dobre! Cieszę się bardzo, chyba nie jest jeszcze tak żle ze mną staruszką;-) I co mnie zaskakuje, ten cykl całkowicie jest bez witaminy B6, odstawiłam ją pod koniec ubiegłego cyklu i progesteron po jej odstawieniu poprawił mi się,(brałam tylko kwas foliowy w ilości 0,4mg, Ca i mg, wit. c) Tak mi się wydawało, że ona jednak na mnie dobrze nie działa.

I wiecie, co jak teraz nie jestem w ciaży, to coś chyba nie tak z plemnikami M(chyba nie dają rady w tym kwaśnym środowisku, może ma tylko mocne plemniki chłopaczkowe i wysyłą go na dokładniejsze badania) . Bo przecież i mój progesteron dobry, a i jeszcze oprócz tego jest duphaston.....

Dziekuje Wam kochane za kciuki :tak:, jesteście kochane. Ja też trzymam i za Darię jutro, 16-go Patrysie(fajnie piszesz o tej swojej dzidzi), Merylin, 17-go i Piranha w sobotę.

Zaraz przejrzę dokładniej co napisałyście, bo nie zdążyłam Was dokładnie nadrobić.
 
andziak no niestety, pomyłki się zdarzają, ale biorąc pod uwagę Twoją sytuacje, to może na szczęście?;-) moze okaże się, że córa będzie? zresztą, ja nie chcę Cie niepotrzebnie nakręcać,może lepiej nastaw się, że syn, a potem być może się mile zaskoczysz?:tak:

mama, truskawka a o co chodzi z tym okiem podbitym?:-D bo chya mam złe skojarzenia, a przynajmniej dwuznaczne /biorąc pod uwagę, iż jesteście przodowniczkami sexu :-D/
 
Truskaffka no własnie-edukacyjne to takie i takie lubie najbardziej-też kupuję-niech maja i się edukują:-D
ja coś poszukam i tez prezesowi podeślę ;))

moje bąki już spią...mąż poszedł pobiegać a ja siedziałam z maseczka -pięknieję,że strach:-D:-D


Pirania ,Gal,Czarodziejka ??????????????????????????????
 
No ale czesciej mowia corka a syn sie rodzi.Z mezem lepiej troche.
No i u mnie juz dwoch stawia na chlopaka wiec duze to przyrodzenie musi byc.i duzy chlop bo znow 8 dni wiecej a owul.napewno tyle wczesniej nie byla chyba ze w 6 dc. Pamietam jak urodzilam bartka i kube.To same dziewczynki na oddziale byly.I lekarz zachwycal sie ich.duzym przyrodzeniem.A ja na poczatku patrzec nie moglam
 
Andziak -mojego męża kolega z pracy został ojcem 2 lata temu...cały czas ginek mówił ,że syn-On szczęśliwy..czekał na Olgierda:tak::-D
pokój na niebiesko,wózek niebieski-ubranka -wiadomo:-D
ginek mówił ,że dziecko bedzie miało ponad 4kg i Aga bałą się rodzić pierwsze dziecko takie duże..chciała "kombinować " cesarkę..
poszli rodzić-na Polną-i co ...córka...2,700g...
nic sie nie zgadzało-ani płec ,ani waga-nie wiem co to za gin:eek:
3 m-ce temu znów zostali rodzicami ,ale juz nie pytali o płeć ..dopiero jak urodziła to zobaczyli Kto to...druga córka.


tak więc 2 lata temu to nie dawno-sprzety już były dobre i co???;-)
tak wiec czekamy na Twoje połówkowe..
 
reklama
Dziewczyny które chcą ustalić termin owulki,może spróbujcie takiej metody:trzeba usiąść z impetem na twardym taborecie,jak poczujecie ból to owulka.Zaznaczam że ja tego nie wymyśliłam ani nie próbowałam więc niewiem ile w tym prawdy.
Gal i Mama ,któraś z was napewno II:-)
 
Do góry