reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziekuje wszystkim za kciuki:) w tym tygodniu duzo z nas ma wizyty:)
ja juz jestem w 100% pewna za to synek;p zwlaszcza ten brzuch taki mam szpiczasty a w poprzedniej ciazy tak nie mialam:)

gal jak dobrze pamietam kiedys mowilas (albo inna dziewczyna) ze dziecko nie chce jesc dzis zrobilam taki ryz na slodko jak kotlety polecam dla dzieci nadia to sie zajadala jak szalona ;p Wielkie Żarcie - Przepis - Kotlety z ryżu na słodko
 
reklama
Daria mmmm apetycznie te placki wyglądają, spróbuję, bo Mati lubi takie łakocie...i co by nie gadać..ja też hehe
Ewcik no to teraz ty masz akcje z dupkiem hehe a może właśnie teraz masz owulkę? jak ja ostatnio? mnie też bolało podbrzusze, też czekałam na małpę a tu cisza była...
może podziałacie ...tak na wszelki wypadek... ;)
iskry lecą...to fakt hehe
dzięki :)
Mama no i teraz mam podbite oko...tak się rozpędziłam z przytulasami hahahaha

wiecie co..ja dziś D mówię, że teraz może odpocząć, że daję mu chwile wytchnienia do bzykania...a on stwierdził że mu się spodobało i mi nie będzie dawał spokoju:szok::-p:-D
no ale ok...może poszalejemy trochę z Panem O...bo ostatnimi czasami mocno się powstrzymywałam, a łatwe to nie było:-D
 
Daria -się poczeka do jutra sie zobaczy kto tam rezydencję zamieszkuje:-)

Truskafffka- hahaha Ty masz jedno podbite a ja się z Wami wszystkimi witałam to wiesz jak ja wygladam:))
no i !!!! działajcie z panem O...nie żałuj sobieeeeeeeeee:-D:-D
ja działam cały czas z O ,ale mi płeć bez różnicy-więc w sumie "robię" synka :))
 
truskawka ale to 3 dzień wyższych temperatur.. boję się, czy chłopca nie ustrzelimy;-) jak to w ogóle możliwe, żeby po odstawieniu dupka po 7 dniach owu była? 34 dc? tym bardziej, że test owu wczoraj wyszedł negatywny? dziś mam 34 dc, a ostatnie staranka były jakoś w 23dc:confused2:
 
Ja po wycieczce na szczescie pogoda byla w miare.Co do pomylek wiem po sobie ze kiedys usg bylo gorszej jakosci.
Daria co do brzucha teraz mam juz rozlany a w poprzednich coazach mialam pileczke.Wiec to znaczenia nie ma
 
Ja po wycieczce na szczescie pogoda byla w miare.Co do pomylek wiem po sobie ze kiedys usg bylo gorszej jakosci.
Daria co do brzucha teraz mam juz rozlany a w poprzednich coazach mialam pileczke.Wiec to znaczenia nie ma

no to moze jednak jest coreczka ja z nadia tez mialam pilke ale az na boki ;p a teraz jest inny;p
 
WITAM:)

Jestem mega zmęczona:/śpię normalnie :p

DARIA jaki ty masz zgrabniusi brzusio:))słodki!
ANDZIAK jej tyle przykrości cie spotkało raz po raz:(((tulam :*

Na przyjeciu super tylko troche rodzinka mnie zdenerwowała gadaniem ze na pewno cóa bo to i to a najlepsze babcie bo brzuch taki ze ja spuchła itd.no życzneie córci i ogólnie o córci az mi sie smutno zrobiło bo nic o synku :(a jeśli mieszka w brzuszku to co?no i tak jakoś mi było nie fajnie bo ja czekam z otwartymi rękoma i na mojego Marcelka:*no ale tez juz się uspokoiłam i niech se gadają zobaczymy 16(dziękuje za kciuki)i będę się cieszyć kazda płcią :))

DARIA i z aciebie kciuki bo wyczytałąm ze jutro to fajnie:)

No i kobitki wy wiecie ze ja z wami i czekam na kreseckzi wasze upragnione:))
 
Truskafffka- hahaha Ty masz jedno podbite a ja się z Wami wszystkimi witałam to wiesz jak ja wygladam:))
no i !!!! działajcie z panem O...nie żałuj sobieeeeeeeeee:-D:-D
ja działam cały czas z O ,ale mi płeć bez różnicy-więc w sumie "robię" synka :))
łoo Mama...no to ja kompresy na oczka podaję:-D
no, nie zamierzam sobe teraz żałować..a cooo:-p
ja teraz starałam się bez Pana O...no ale synek i tak może z tego wyjść:-D


truskawka ale to 3 dzień wyższych temperatur.. boję się, czy chłopca nie ustrzelimy;-) jak to w ogóle możliwe, żeby po odstawieniu dupka po 7 dniach owu była? 34 dc? tym bardziej, że test owu wczoraj wyszedł negatywny? dziś mam 34 dc, a ostatnie staranka były jakoś w 23dc:confused2:
ja działałam caaały czas:-D jakoś słabo wierzę w tą odległość od owu..tak patrząc po swoich znajomych chociażby, które mają córeczki nieplanowane, działanie w dni płodne bez uciekania od owulki i córy są
Jedna nawet z monitoringu z działaniem w samą owulkę i córa jest...
a wiesz jakie jazdy miałam z owulką...jak się cholera jedna nie chciała pojawić, to mi szkoda jej omijać ze strachu przed synkowym plemnikiem..jak mały uparciuch postanowi pojawić się na świecie to żadne zakwaszanie, i inne cuda nie pomogą hehe
także stawiam na suplementy, dietę, sylka..jak to nie da nam córy, to będziemy mieli synka :) niech tylko już u nas zechce maluch zagościć :)

i widzisz, ja w zeszłym cyklu jak zaczęłam brac dupka postawiłam krzyżyk na cyklu i nie mierzyłam tempki i sama nie wiem kiedy owulka się pojawiła. Ale fakt że tak tempka skoczyła świadczy o tym że jednak owulka była

Tobie niewiele poradzę, bo to niestety takie archiwum x co nasze ciała z nami robią..:wściekła/y:
u ciebie dodatkowa komplikacja z testami, które przy pco błędnie mogą wychodzić...
super że dostałaś skierowania na badania, trzymam kciuki za wyniki. A monitoring będziesz miała?

Patrysia ehh to gadanie:confused2: ja pierdziele jak będę w ciąży, a niech mi ktoś zacznie naciskać na córę to będę krzyczeć że na synka równie mocno czekam!!
 
Ostatnia edycja:
Piranha, zakupiłam OsteoDiag-cytrynian wapnia 250mg, CeMAC-500mg wit C plus urinal - to mam brac do owu???? A b-complex caly cykl? aha i stosuje do mycia płyn Lactacyd plus sylk przy sexie starczy? co jeszcze byc proponowała?

Kciuki za wizyty w tym pieknym tygodniu;******************************************

Wlecialam na chwilke, mam sporo pracy a i serducho strasznie dziś nawala musiałam snanąć na parkingu wziąć tabletke i tak 10min czekałam az przejdzie...masakra:(((

Moc Buziaków;*************** Ciągle Wam kibicuje i Myślę :***************
 
reklama
Natusia ...kurcze niewesoło z sercem ...dbaj o siebie !

Truskafffka pójdź w me ramiona .hahahahaaaa
właśnie dostałam przesyłkę od Ciebie -dziękuję w imieniu dzieci-już naklejają ,kolorują ,dyskutują:szok:
a ten tekst na magnesie super!!!

dziękuję !
patrząc na niego będę myślała o Tobie :-p
 
Do góry