reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

HEJ DZIEWCZYNKI witam Was po weekendzie, u nas na szczęście nie pada, ale zimno bleee

Andziak przytulam Cię mocno ale ja do połówkowego będę wierzyła w Zosię. Wg mnie za wcześnie u ciebie na określenie płci. Na innym ciążowym watku, na kafeterii (pisałam o tym kiedyś), były dwie dziewczyny (każda miała już 2 synków), którym na usg genetycznym w 12tyg powiedziano, że to chłopcy. a już na połówkowym okazało się, że jedna i druga będą miały córeczki.
Czarodziejka zazdroszczę pysznej kawki i też jedną poproszę. Ja to jestem kawomaniaczka. Też planuję zakup ekspresu do nowego domku, chociaż mój Tomek mi mowi, ze dobrze bedzie jak na podłogi nam wystarczy a na ekspres już na pewno nie:-)
Piranha miałam nadzieję, że Krzysiowi okres histeryczno- buntowy się skończył, szkoda, że to była chwilowa przerwa. Ale to może zwiastun tych dobrych zmian, które nadejdą.
Mama dziękuje, że pytasz, czuję się dobrze, powoli zaczynam się pakować. My wynajeliśmy domek więc chcę trochę jedzenia tam wziąć żeby euro za dużo nie wydać:-) Nie wiem jak tam będzie z internetem ale codziennie będę trzymać kciuki żeby Ci się w tym maju udało
Kate współczuje przeżyć, chłopcy są super!
Daria piękne zdjęcia, gdzie Ty schowałaś ten brzuch?! Ty masz chyba jutro wizytę? czy coś pomyliłam?

pozdrawiam Was wszystkie, dużo piszecie, z czego ja sie bardzo cieszę bo choć mało piszę to uwielbiam Was czytać!!! Jesteście super
 
reklama
witam dziewczyny
Dziekuje Wam wszystkim za miłe słowa o moich dzieciach.
Nastusia mamy bliżej kilka szpitali ale w tych to by nas trzymali pewno tyudzien i zadnych badan nie zrobili
a ja bym sie chyba wykończyła, pojechaliśmy do Prokocimia do szpitala bo podejrzewali mu nawet problemy z watroba i nerkami ale na szczescie to był fałszywy alarm. W Prokocimiu w ciągu doby zrobili nam wszystkie możliwe badania nawet nie iem dobrze jakie ale cały czas robili i powtarzali te co były 3 dni wczesniej robione plus Usg jamy brzusznej i nerek i wszystko jest dobrze.
 
HEJ DZIEWCZYNKI witam Was po weekendzie, u nas na szczęście nie pada, ale zimno bleee

Andziak przytulam Cię mocno ale ja do połówkowego będę wierzyła w Zosię. Wg mnie za wcześnie u ciebie na określenie płci. Na innym ciążowym watku, na kafeterii (pisałam o tym kiedyś), były dwie dziewczyny (każda miała już 2 synków), którym na usg genetycznym w 12tyg powiedziano, że to chłopcy. a już na połówkowym okazało się, że jedna i druga będą miały córeczki.
Czarodziejka zazdroszczę pysznej kawki i też jedną poproszę. Ja to jestem kawomaniaczka. Też planuję zakup ekspresu do nowego domku, chociaż mój Tomek mi mowi, ze dobrze bedzie jak na podłogi nam wystarczy a na ekspres już na pewno nie:-)
Piranha miałam nadzieję, że Krzysiowi okres histeryczno- buntowy się skończył, szkoda, że to była chwilowa przerwa. Ale to może zwiastun tych dobrych zmian, które nadejdą.
Mama dziękuje, że pytasz, czuję się dobrze, powoli zaczynam się pakować. My wynajeliśmy domek więc chcę trochę jedzenia tam wziąć żeby euro za dużo nie wydać:-) Nie wiem jak tam będzie z internetem ale codziennie będę trzymać kciuki żeby Ci się w tym maju udało
Kate współczuje przeżyć, chłopcy są super!
Daria piękne zdjęcia, gdzie Ty schowałaś ten brzuch?! Ty masz chyba jutro wizytę? czy coś pomyliłam?

pozdrawiam Was wszystkie, dużo piszecie, z czego ja sie bardzo cieszę bo choć mało piszę to uwielbiam Was czytać!!! Jesteście super

witaj :) tak prawdopodobnie mam jutro wizytę ale tego nie jestem pewna bo maz mi ustalał wizytę a nie zapisal sobie i tak mu sie wydaje ze to jutro:-p w koncu bede miala polowkowe;p bo w Polsce lekarka mi zrobila ale mowi nie wszystko szlo przy serduszku ustalic bo tak dziecko było ułożone ;/
 
Daria niezła z ciebie laseczka a brzunio fajny.

U mnie pewnie @ przylizie jutro lub pojutrze, brzuch boli i nitki krwi w śluzie więc poracha, ale trzeba się przyzwyczaić i do tego.

Gal, mama oby wam sie udało przynajmniej.
 
Patrysiak dziekuje.Ja juz coraz bardziej oswajam sie z synkiem.Szkoda ze nie mam imienia bo byloby mi latwiej mowiac do niego po imieniu.Patrysiak a co to byl za watek? ja pisalam kiedys na kafe na planowaniu.
Daria brzuszek troche wiekszy od mojego.
 
Patrysiak dziekuje.Ja juz coraz bardziej oswajam sie z synkiem.Szkoda ze nie mam imienia bo byloby mi latwiej mowiac do niego po imieniu.Patrysiak a co to byl za watek? ja pisalam kiedys na kafe na planowaniu.
Daria brzuszek troche wiekszy od mojego.
To był wątek na kafeterii ale nie o planowaniu, nazywa się "ciąża po 40". Jedna z tych dziewczyn miała nicka sierpień i jakaś liczba, chyba 2005. A drugiej już nie pamiętam. Ta sierpień już nie pisze (urodziła córeczkę w sierpniu zeszłego roku), ale jakbyś miała chwile można poczytać wstecz, kiedyś bardzo fajne dziewczyny tam pisały.
 
hejka :)

ja dziś z pracy lukam, do wieczora siedzę ..ach te poniedziałki, ale potem już z górki hehe

Czarodziejka jeeeej kawa z świeżo zmielonych ziaren..miodziooo, aż mi ślinka cieknie ;)
Kinga a to niespodzianka, ja tak jak Piranha pisze, powtórzyłabym chyba to tsh
co do badań M-nie wiem jak to wygląda, ale pewnie ktoś na forum napisze ;)
Piranha pięknie uwinęłaś się z zakupami :tak:
czekamy na różową panienkę:-D
Misia jak u ciebie?Ty chyba z cyklem podobnie jak Mama i Gal?
Trzymam dziewczyny kciuki !!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Marzycielka
dobrze że już wróciłaś :)
a może jakiś spontanik w tym cyklu wyszedł?:-p
Daria &&&&& za usg :) może wreszcie się dowiemy kto u ciebie mieszka :)
Agulek eeejjj nooo @ PRECZ!!!!!
 
Tak u mnie z cyklem podobnie jak u mamy i gal tyle że mi się owu przesuneła i teraz to nie wiem jak bedzie ale zachowałam wszystkie zasady były staranka 3 / 2,5 dnia przed i 12 godzin po wou tylko nie wiem czy teraz okres powinien przyjśc 27 dc czy 14 dni po owu a to robi aż tydzień rużnicy i jestem w kropce.
 
reklama
daria zgrabny brzusio:tak:

andziak ja znam osobiscie jedna pare co to przez cala ciaze byli przekonywani przez lekarza (czy nawet lekarzy) ze bedzie syn. to bylo ich pierwsze dziecko. on cieszyl sie jak glupi bo wiadomo- syn. dopiero na porodowce okazalo sie ze urodzila sie corka a nie syn. on wtedy zrobil niezla afere ze to nie jego dziecko (to byl porod przez cc) :-D

no i naczytalam sie o wielu innych przypadkach pomylek co do rokowania o plci i to nawet w pozniejszych tygodniach ciazy (w koncu przez 7 tygodni nie robilam nic innego jak tylko czytalam o tych plciach, pomylkach, intuicji, objawach itd;-)).
a najwieksze wrazenie wywieraly na mnie przypadki kiedy dziewczyny pisaly ze pomimo ze lekarze mowili ze synek i pokazywali "dowody" meskosci to i tak one czuly ze jest inaczej i np. powstrzymywaly sie przed kupnem ubranek chlopiecych itd No i faktycznie potem okazywalo sie ze corka:szok: strasznie pragnelam zeby i u mnie tak bylo. no ale u mnie pogodzenie sie z sytuacja i przyjecie do wiadomosci ze to synek przyszlo samo i dosc szybko.
przyznam szczerze ze chcialam sie troche "poumartwiac", pokazac przed mezem jak bardzo cierpie , zeby wiedzial jak bardzo mi na corce zalezy, ze to moje najwieksze zyciowe marzenie, zeby moze kiedys zgodzil sie na 3 dziecko, ....ale mi to za bardzo nie wyszlo;-) dosc szybko (jak na moje nastawianie ze nie chce syna a pragne corki) mi przeszedl ten zawod (moze dla innych to dlugo trwalo). dlatego w chwili obecnej wcale nie chce mi sie nie chce trzeciego dziecka, jakos nie mam juz palacego w sercu pragnienia o corce...
Oczywiscie takie odczucia mam na dzien dzisiejszy, ale kto wie co zaczne czuc jak drugi synek bedzie troszke odchowany?...:-)
 
Do góry