reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak, rozumiem, poczekaj zatem do czerwca, w sumie wcześniejsza wizyta nic już nie zmieni ale po prostu czasem lepiej wcześniej wiedzieć na czym się stoi by szybciej i dłużej móc oswajać się z daną myślą (i się nie zadręczać niepewnością) ...a ja to z tych niecierpliwych i w gorącej wodzie kąpanych jestem, sama siebie podziwiam, że tak dzielnie wytrzymałam (i to bez żadnych testów :-D) do 17 tc :-) Ja chodzę do bardzo fajnej babki, jestem pewna, że bez problemu podpatrzyłaby kąt nuba gdybym ją poprosiła :-)

Dobrej nocki wszystkim życzę!
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)

oj jak ja nie lubie poniedzialku:-:)-(!!! Dziewczyny sloneczko zapakowane i juz wyslane, mam nadzieje ze bedzie szybciutko u was.
Zycze milego poniedzialku i oby ten tydzien byl lepszym tygodniem od poprzedniego:tak::tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, witam się z nowym tygodniem!!!
Kasia - dzięki!!! słoneczko dotarło:tak:

dziewczyny za kogo w tym tygodniu trzymamy kciuki???

wszystkim życzę pogodnego i udanego tygodnia!!!
 
Witam i ja:)
U nas cudne slonko
Starsze chlopaki o 8 pojechali do pracy/przedszkola..wiec mamy spokoj z Maksiem.

No a ja Kawkuje..
Mama obiecana kawka da Ciebie..ze swiezo zmielonych ziaren i ze spienionym mlekiem
Jednak taki rodzaj kawy jest zupelnie inny niz zwykla rozpuszczalka....no ale dlugo taką pilam i tez bylo dobrze..

Wstawac spiochy:)))
 
czesc.

jestem w rozterce.
nie wiem juz co mam robić.
odbierając wyniki dziś myślałam że bedzie wszystko jasne ale nie jest.
Wyobraźcie sobie że wyniki mam dobre! ft3,ft4 w normie. tsh 1,5 czyli idealne. kobieta powiedziała mi że musiał wystąpić błąd w badaniu dlatego wtedy miałam wysokie. Aż się zdziwiłam. Spojrzała na mnie i na wyniki i mówi że tu jest wszystko dobrze. Niby sie ciesze bo tarczyca zdrowa ale kuźwa już myślałam że znalazłam przyczynę i bedzie ok! że bede leczyć to i zajde w ciaze.
Chcę jeszcze zrobić badanie nasienia M. powiedzcie mi jak to zrobić.
Rano trzeba zanieść do laboratorium w kubeczku tak? ile takie badanie kosztuje. Może tu coś wykaże.
Wtedy musiałby brać jakieś witaminy na poprawe jakości? jeżeli tu bedzie problem.. ja juz sama nie wiem.
;//
 
Hejka!

Kasia, dzięki za słoneczko! Ja też nie lubię poniedziałków, znów się muszę przez 5 dni zmierzyć z klonem dnia poprzedniego ;-)

Tasha, w tym tygodniu trzymamy kciuki za patrysię, merylin (wizyty 16 i 17-tego), Mamę i Gal (testują 19-tego) i mnie :-D (wizyta z KTG 19-tego), jejku, dajcie znać jak kogoś pominęłam bo kiepsko u mnie ostatnio z pamięcią.

Czarodziejko, załapię się też na taką kawusię? ...czasem w ciąży popijam :-)

Kinga, faktycznie to dziwne, chyba bym powtórzyła raz jeszcze bo skąd masz mieć pewność, że to wtedy a nie teraz pojawił się błąd w wynikach. Co do badania nasienia to na pewno dziewczyny pomogą ale mi się wydaje, że ono musi być pobierane już w laboratorium, dowiezione w kubeczku może mieć już martwe plemniki.

Ja wczoraj zrobiłam chyba wszystkie niezbędne zakupy (część w BabyMaxx a część na Allegro, nie mam tylko tej dostawki do wózka ale chyba z tym się jeszcze nie pali) i mam wielką dziurę budżetową w portfelu ;-), a tak się zarzekałam przed M jak go namawiałam na 2 dziecko, że wydatki przed narodzinami będą już znikome bo wszystko mamy po Krzysiu ;-) A z różem przegięłam na całego, normalnie co się dało to zakupiłam różowe :-D
 
Ostatnia edycja:
Piranha pewnie nie jedna mama ktora po synku ma corcie kupuje rozowe:))))
tak to juz jest,,,
Ciesz sie tym ze ja bedziesz miala...
Co do finansow...
Ja faktycznie malo kupilam przed narodzinami drugiego synka...jedynie kosmetyki, pieluchy i wanienke ze stojakiem,.
laktatory, podgrzewacze wszystko mialam!!!!!!
ale kasa zaczela pekac przy kupowaniu kaszek, herbatek, sloiczkow i pieluch....szok ile na to szlo....
przecie te herbatki hippa po 10-12 zeta, pieluchy wiemy
sloiczki i kaszki!!!!okolo 300 zeta na zakupach pekalo na dziecko...
na szczescie to juz za nami hy hy:))))
a teraz jak nam pieluchy odeszly to juz luz:)))))) a za te 300 zeta naprawde duzo spozywki mozna nakupowac:)))))


aha i Kawka dla ciebie skarbie...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!!! Dzisiaj tylko na chwilkę wpadłam zobaczyć co u was u nie wszystko oki poza tym że nie mogę za szeroko buzi otwierać bo przy usuwaniu ósemki dentysta uszkodził mi coś w stawie żuchwowym :-) a tak żeby dodatkowo po cierpieć ehhh Pozdrawiam gorąco i przesyłam promyki słonka bo u mnie jest śliczna pogoda:-)
 
czesc dziewczyny:-)
dluuuggggoooo mnie nie bylo :szok: mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie :zawstydzona/y:
My juz po komunii, tak jak Kasia. stres byl ale wszystko przebieglo pomyslnie :tak:
Rodzinka juz pojechala takze teraz napewno bede zagladala czesciej :tak:
Jesli chodzi o moje staranka w tym miesiacu to sobie odpuscilam. jakos nie mialam do tego glowy :no: komunia, rodzinka. czas szybko leci wiec zaczynam znowu od kolejnego cyklu ;-)
dziewczyny mam wielka prosbe. napiszcie mi prosze czy wydarzylo sie cos nowego podczas mojej nieobecnosci bo nie wiem czy zdolam to wszystko dokladnie przezcytac :no:
pozdrawiam was cieplutko :-) (chociaz u nas dzisiaj znowu deszcz :-()
 
reklama
Do góry