reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

andziak mi sie wydaje ze nie ma co ogladac roznych wyrostkow, porownywac, analizwac. lepiej przyjac do wiadomosci ze to syn a potem ewentualnie sie milo rozczarowac. kochana ja naprawde wiem co czujesz, doskonale rozumiem kazde Twoje slowo. wiem, wiem ze zaraz pomyslisz ze u mnie to dopiero drugi syn, a u Ciebie czwarty (oczywiscie nic przesadzonego) i jest Ci o niebo z tym gorzej.
ja Ci powiem tak sczerze (choc strasznie to zabrzmi) ze ja za chlopcami nie przepadalam i zawsze niemalze wspolczolam tym mamom co maja synkow (wiem kompletna idiotka byla ze mnie). juz w pierwszej ciazy "musiala" byc corka. nawet nie masz pojecia jak przezywlam wiadomsoc ze bedzie jednak syn. myslalam sobie ze jak to mozliwe ze bede miala synka, skoro ja w ogole chlopcow nie lubie:no: na poczatku nie cieszylam sie, a wrecz rozpaczalam. mąz byl smutny i zalamany moja reakcja. potem mi samo przeszlo i zaczelam sie cieszyc, a jak sie synek urodzil to zakochalam sie bez pamieci i obecnie jestem "naodopiekuncza mamunia, ktora nie umie odciac pępowiny od swojego synusia skarbusia:tak:
planujac druga ciaze bralam pod uwage TYLKO CORKE. myslalam ze to niemalze wielka tragedia miec 2 synow i ze mnie to nie moze spotkac- w koncu troche tego szczescia w zyciu mam;-) pomijam juz fakt (bo o tym nie raz pisalam) ze wszystko mowilo mi ze to corka. jak sie dowiedzialam ze jednak syn to moj szczesciwy swiat jakby legl w gruzach. raptem wydawalo mi sie ze jestem pokrzywdzona przez los i zaczelam zachowywac sie tak jakby mnie jakies nieszczescie spotkalo (idiotka). mąz mardzo przyzyl ta moja reakcje. martwil sie ze nie pokocham tego dziecka. no i zobacz- minelo troche czasu a ja zmienilam nastawienie, jestem naprawde szczesliwa, nie wyobrazam sobie zycia bez tego drugiego synka, nawet nie wiem czy umialabym sie cieszyc gdyby na porodowce okazaloby sie ze to corka. sama jestem zszokowana swoja reakcja i postawa- bo ona sama naturalnie przyszla. nie zmuszalam sie do tego.
wiem ze czujesz sie teraz pokrzywdzona przez los, ale uwierz mi za jakis czas Ci minie i bedziesz czula sie szczeliwa. teraz daj sobie troche czasu na przetrawienie tego. zmiana nastawienia przyjdzie sama. z calego serca zycze Ci zebys jak najszybciej poczula sie szczesliwa. oczywiscie pomylki co do plci nieustannie Ci zycze:tak:
 
reklama
Truskafffka-tak,stosunki z sąsiadami mam si-nie jakieś tam mega bliskie bo ja nie z tych:-pale mam dobre układy..
dzięki za &&&&&&&&&& i ja za Ciebie równie mooocno zaciskam;))


porządkuję górę domu.....pogoda nie sprzyja pracom w ogrodzie więc....zapodałam mężowi zlecenie w domu:-Dw 3 pokojach u góry ma przewiesić wyżej karnisze-się cieszy:-phahahaahaaa
ale juz kołki rozporowe szykuje ,więc chyba zrobi:-)
 
Tasha dosyć blisko ok 20 minut jazy samochodem :-)też lubie morze chociaż bardzo lubie też góry jak byłam dzieckie to 2 razy w roku jeździłam w góry zimą i latem ale mój M nie bardzo lubi chodzić po górach - czekam aż moi chłopcy troche podrosną i zabiore ich w góry może też je polubią ale morze ma też sporo uroków i mamy je cały rok :-)
 
Kosmo ale ja juz przed pierwsza ciaza nie wyobrazalam sobie miec syna.Czulam to co ty a z kazda kolejna ciaza bylo coraz gorzej.Ja teraz pomylki lekarza nie biore pod uwage.Ale tak jakos mi smutno bo marzenie o Zosi przepadlo bezpowrotnie.
Moze to glupie i egoistyczne ale rodzac pierwszego czy drugiego synka az tak nie rozpaczalam bo byla nadzieja ze moze kiedys.Teraz juz jej nie ma/
 
Ostatnia edycja:
Andziak, a jak Twoje ph moczu pierwsze w ciąży wyszło?
Tyle się człowiek naczyta tych głupot w internecie, nakręca a później dupa blada...

Głupie jesteśmy, że sie to w to wkręcamy :szok:

ja wczoraj nasikałam na sode i się pieniła :-), bede miała 3 syna :-)
 
Marko wszystkie mozliwe wrozby wskazywaly na corke/Nawet staranka raczej w owul. nie byly bo jak juz to przed lub po/Bo to byly ferie i sex byl tylko w wekkend.A wg. poczatkowych obserwacji owul. tak kolo 20-24 wiec w ciagu tygodnia.
 
reklama
Do góry