reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Kobitki;***************

Dziękuję WAM WSZYSTKIM za slowa otuchy...juz czuję się lepiej- rejestracja do mojej onkolog w pon wiec dzwonię i jade...co m być to będzie.... Ale my babeczki musimy sporo siły w sobie znaleźć na wszystko szok....

Andziak...ale piekny domek ogrodowy!!!! Chłopaki są wniebowzięci pewnie co?:)

Kinga &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pon.wyniki! Widzisz ja z niedoczynnością zaszłam w ciąże wiec Tobie Tez sie uda Kochana!!!

Gal, jaka to była stronka na allegro z tymi bransletkami?:)
Masz jakies przeczucie co do tego cyklu?:)

Losiczka, jestes wielka.... i trzymam podwójne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kochana!!!!

Kasia, ale masz super z pogoda u nas z 30st spadło na 10 wieje pada brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tasha, jesteś kochana:* Mój pprzedni guzek niby był tez łagodny, obserwowali go przez cała ciąze miałam sporo usg kontrolnych i stwierdzono, żeby usunąć..... ale trafili na żyłe i dosłownie krew tryskała.... ja wszystko widziałam i możesz sobie wyobrazic.....ehhh i to mnie przeraża;(((
czekamy na brzuszek i na fotke z usg;***

Trukaffka, jak tam weekend spedzasz?:))

Mama, to super macie plany, my z młodym po zakupy sprzatanko i praca...a M na dzialce po pracy, ale jak bedzie padac to wraca do domku.
Zazdroszcze prac ogrdowych, ale moze kiedyś bede miala swoj własny;))) teraz to moja mama dba o ten kolo domu oczywiscie z pomocnikiem-wnusiem;)))

Piranha
, słońce jak najszybciej skompletuj wszystko dla małej i siebie, nigdy nie wiadomo kiedy może Cie złapac... moja kolezanka wczoraj mi pisala, że jest w szptalu a termin ma na poczatek czerwca-ma za wysoki cukier i rozwiążą ciąże szybciej.... pierwsze dzieciątko straciła, teraz czeka na Sarę:)))
Tempka, szła w górę-to potwerdza, że owu była?

Czarodziejko, ojoj to zaszalałaś!!!!!!!;))) Ja też wczoraj byłam na zakupkach i wypatrzyłam kilka slicznych buzeczek dla siebie i synka, jeszcze jakieś leginsy chce kupic:)))

Ewcik, Daria, Kosmo i pozostałe Baboszki Miłej Sobotki!!!;****

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WITAM:)

No nie pogoda się popsuła a ja jutro na przyjecie buuu...ja w sumie tam wsio bo i tak pewnie bede siedziałą i jadła ale dzieic by pobiegali na dworze :/może padac nie będzie to wtedy wyjdą sobie chociaż na chwile...

ANDZIAK
superaśny domek!!!!!co do myślenia o synku w brzusiu ja myślę że będzie dla ciebie nie myśleć tak ciągle cyz sie doszukiwac itd.a po prostu się cieszyć ciążą:))bo tak faktycznie tylko smucić się bedziesz...
 
ps.
Wczoraj wymysliłam plan dot. zakupów nowych zabawek dla synka - nie ukrywam , że jest strasznie rozpuszczony w tej kwesti, nie tyle przeze mnie co przez dziadkow, za kazdym razem co chce to dostaje i nie porafi sie cieszyć z zabawek pobawi sie chwile i rzuci w kąt, a za chwilę chce nową.... był pierwszym wnukiem teraz ma kuzynke 4 miesięczna. Moi rodzice chca dobrze, że zrobili mu tym wielka krzywde...
No, a wiec : dzis rano wspolnie narysowalismy 7 pól na kartce-podpisałam dniami tyg zaczynajac od niedzieli a konczac na sobocie- wytłumaczyłam mu, że jak będzie cały tydz.grzeczny to jak bedzie mial wolne z przedszkola-ja z pracy to w sobote pójdziemy razem na zakupy po ksiązeczke czy inna niespodzianke, a młody wie ze chodzi 5 sni potem jest sob i niedz. mam nadz.ze podziała....
i zaskoczył mnie tekstem: ok mamo, to dzis jest sobota i kupimy ksiazeczke z naklejkami?:)) hehe
I tak każdego dnia będziemy kolorowac jedno pole aż dojdziemy do soboty gdzie narysowałam auto, ksiązke,piłke...:)))

Ale się rozpisałam:)
 
Ja nadal ciezko.Do samopoczucia psychicznego doklada fizyczne.Nie mam na nic sily/
Do tego mama i maz dokladaja.
Maz najpierw tydzien trawil wiadomosc o ciazy.Potem caly czas mowil zosia.Az bylam zla a on ze jest tego na bank pewien.I gadal do brzucha.Teraz juz nie gada.Nawet mnie nie dotknie.A mi serce peka.Tak chcialam ich i siebie uszczesliwic.
Ja juz nie mam watpliwosci ze to syn.Ale nie spieszy mi sie do kolejnej wizyty.Boje sie ze mimo woli jak znowu zobacze dorodnego siusiaka to sie rozplacze.Ile mozna miec powtorke z rozrywki.Ja wiem ze to dzieciatko niczemu winne ze ma tego siusiaka.Ale ja cos nie moge go strawic.Chyba nie bede pieluch zmieniac.Bo to juz 4 raz
 
Ostatnia edycja:
Hej babeczki!

Andziak
, współczuję braku wsparcia ze strony mamy i męża :-( A propos w tzw. ujęciu "potty (toilet) shot" dziewczynki też mają górkę i wystający wyrostek po środku w 13 tygodniu, tu masz takie ujęcie dziewczynki właśnie z 13 tygodnia, troszkę niewyraźne ale mam nadzieję, że widzisz tą górkę i wyrostek.

Nub%20shot%20001.jpg


Cudny domek ogrodowy!

Losiczka, jesteś niesamowita! Życzę szybkich 2 kresek na teście i zdrowej dzidzi!

Czarodziejko
, super zdobycze, mi chyba jak większości z nas też zakupy humorek poprawiają :-), podobnie jak tasha odbiję to sobie po ciąży ;-)

tasha, jejku, chyba skoczę dziś do Askota na zakupy bo to już nie przelewki a czas gna jak szalony. A spałam standardowo, o 2 poszłam spać, do 4 jakoś pospałam z pobudkami a potem nie mogłam już zasnąć, udało mi się może kilka razy na krótko zdrzemnąć ....ale o dziwo nie czuję się zmęczona po takich nockach. Czekam na fotkę mieszkanka Oliwki :-)

Kinga, w poniedziałek zaciskam kciuki za Twoje wyniki!

Mama, też mieliśmy robić grilla ale całą noc padało a teraz zimno, szaro, buro i ponuro ...i pewnie nadal będzie padać. Miałam odwiedzić sis ale podobno znów w jej okolicach panuje grypa żołądkowa (mają ją już ich sąsiedzi) więc sobie podaruję.

natusia, dzięki kochana! A owulka według mnie była, ten spadek, tak jak pisałam, to był prawdopodobnie tzw. secondary estrogen surge czyli drugi wyrzut estrogenu w cyklu, często występuje kilka dni po owulce. Fajny pomysł z tymi zabawkami!
 
Hej Dziwczyny!
Siedze właśnie przy herbatce i poczytuje co u was już po śniadanku lekkim oczywiście bo z tą moją ósemką nie moge za bardzo szaleć z jedzieniem mam roblemy z otwieraniem buzi ale jakoś poszło hehehehe u nas pada od wczoraj wieczora tylko że teraz jest zimno na dodatek ale dla moich drzewek i trawki to dobra pogoda :-) Mamy plan jechać na plaże na spacerek z dziciakami i psem mam nadzieje że akurat nie bedzie padać :-):-):-) Życzę wszystkim miłęgo dnia i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam z całych sił za owocne cykle miło by było przeczytać niebawem że kilka z nas ma małe fasoli pod serduszkiem :-):-D:-):-D:-D
 
Moje dziecko oznajmiło że ja jestem księżniczką a on rycerzem i będzie mnie bronić przed dinozaurami aby mnie nie zjedli :D
 
reklama
Pirania witaj kochana :))
pewnie,jak grypa panuje to nie ma sie co pchać w paszczę lwa....

Natusia -witaj :))

Kasia chyba Twój deszcz przyszedł do nas a nasze słonko do Ciebie :-D
widzisz jak to jest-masz słonko to i masz zastrój a teraz my mamy deszcz i będziemy jęczeć ,że w domu trza siedzieć :)

Patrysia* ah te syny;))))) tez to przerabiałam ;)))

Misia witaj i Tobie miłego dnia i spaceru:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry