reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Strasznie mam ochote na coś dbrego ale nie bardzi jestem zdecydowana w którą strone to idzie czy coś słodkiego czy konkrety w sumie to najchętniej chyba się położe na chwile jestem ostatno tak zęczona słabo sypiam w nocy, jeść specjalnie ni moge Wsumie to strasznie marudna jestem i sama nie wiem czego chce ;-) mój M mówi że z "babami" to ciężko wytrzymać same nie wiedzą czego chcą hehehehe
 
reklama
A tak poza tym to moje dwie znajome córki urodziły ostatnio i nie ujrywam że mnie to troszke dobija wokół mnie pełno znajomych i nie znajomych ciężarny się kręci a ja nic a najgorsze jest to że znaczna większość z nich oczekuje córek :-:)-:)-(
 
Natusia - bardzo dobry pomysł z zakupami dla synka, będzie miał większą motywację!!! myślę, że skorzystam przy córci
Andziak - przykrą masz sytuację w domu... a mąż też nie fair, w końcu był współudziałowcem waszego maleństwa i teraz powinien być wsparciem a nie dokładać Ci do pieca... ehhh faceci...musi być Ci cholernie ciężko samej borykać się ze wszystkimi problemami, obyś tylko nie przypłaciła tego jakąś depresją...
Pirania - dla małej jeszcze będziesz kupować pajacyki i bodziaki, tak? a dla siebie? podkłady poporodowe - ile sztuk? a takie majtki jednorazowe do szpitala też będziesz kupować? co jeszcze oprócz oczywistych rzeczy typu koszula, szlafrok, klapki, kosmetyki?
Kasia - słoneczko powędrowało do Ciebie, u nas deszcz...
Misia - ale super, spacer po plaży!!! zazdroszczę bardzo bardzo, kocham morze!!! a mieszkacie blisko morza???
 
Kinga &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pon.wyniki! Widzisz ja z niedoczynnością zaszłam w ciąże wiec Tobie Tez sie uda Kochana!!!
natusia udało ci się z niewyleczoną tarczycą?? Wiesz tylko ja od 2009 roku walczę :( ile jeszcze mam czekać? wolę wyleczyć i wtedy może się uda nam.

dziekuje za Waszą moc kciuków! ;****** kochane!
 
Misia ja ostatnio w pracy 2 ciężarówki miałam i też mi serce ściska...One nie planowały i mają ...ja dziergam juz 2lata i 3 m-ce i nic....
ale wycieram gile i działam dalej -bedzie si-zobaczysz ;)))
 
hejka

u nas też się załamanie pogody...słońce poszło na wyspy hehe
Wczoraj spędziliśmy rodzinnie bardzo fajne popołudnie i wieczór, przyjechaliśmy po pracy, ciepełko było, zwinęliśmy się do ogrodu. D wziął się za koszenie, my z młodym w kwiatkch pogrzebaliśmy, potem na spontana wyszło że robimy ognisko, bo troche patyków było do spalenia..a jak ognisko, to kiełbaski na ogniu, a jak tak...to koc piknikowy przynieśliśmy i wyżerka na całego...do 21:30 posiedzieliśmy:-) gwiazdy oglądaliśmy, młody raz po raz "widział" spadającą gwiazdę :-D
właśnie dla takich wspólnych chwil chce się żyć :-)

Kasia i doczekasz się malucha tak jak doczekałaś dzisiejszego słońca ;)
Piranha brawa dla Krzysia!!!! nagroda za grzeczne zachowanie się należy :)
a Ty faktycznie szykuj torbę, bo nie znasz dnia ani godziny jak cię córa zaskoczyć może ;)
Zwijam swoją część fluidki:tak: i dziękuję:tak:
Gal tak, czekamy na magiczne II kreski...a ja..jeszcze trochę pobrykam:-D
Mama no proszę jakie sąsiedzkie wymiany hehe
super że macie fajne stosunki z sąsiadami :)
Kciuki trzymam i ręce zacieram :)
Ewcik staranka są :p działamy aż się ziemia trzęsie :p
i są nawet chwile kiedy myślę że maluch z tego będzie :p
u ciebie który dzień cyklu?
Kinga czekamy na efekty zarażenia ;-)
&&&&& za wyniki :)
Andziak WOW boooski domek, ale chłopaki mają raj na ziemi, pozazdrościć, brawo dla męża, zdolniacha:tak:
a ciebie tulę...tak długo jak będzie trzeba, ale jestem pewna że przetrawisz, minie trochę czasu i odnajdziesz spokój i szczęście :)
Czarodziejka nie no nie mogę!! zazdroszczę!!
Świetnie się obkupiłaś :tak:
Tasha spokojna Twoja rozczochrana, nie ma mowy że córci cosik wyrosło ;)
Natusia świetny pomysł z planem na zabawki :) u as akurat nie ma problemu, choć Mati też jedyny wnuczek moich rodziców póki co. Ale ustawieni są hehe jakieś pierdułki drobne w stylu łakoci, książeczki, kolorowanki kupują chętnie i ok, niech kupują, zwłaszcza że mój mały artysta z byle notesiku baaardzo się cieszy :)
A większe zabawkowe zakupy zawsze uzgadniają z nami -i moi rodzice, chrzestni młodego, także luzik mamy :)
na weekend planów nie było, ale właśnie D dzwonił że się zgadali z moim bratem i jego żoną i przyjedżają do nas, na wieczór filmowy:-D no to plany są:-D
a potem..będziemy...płodzić:-D
Patrysia trzymam kciuki za jutrzejszą pogodę u was, żeby dzieciaki choć trochę skorzystały :)
tekst synka-obłędny hehe
ci nasi rycerze, obrońcy kochani:-)
Misia ;) a ja trzymam kciuki żeby również od Ciebie przyszła wieść że fasolka zamieszkała w brzuchu :)
 
No maz tez choc w naszej sytuacji los zdecydowal bo maz sie zabezpieczal.
Ja staram sie myslec o dziecku a nie o corce czy synu.Tak samo ciagle sobie powtarzam ze chlopcy sa super.
Ale w gazecie wszystkie aktorki maja corki.wszystkie znajome w ciazy maja corki.Nawet mama teraz chce aby ja zawiozla na imieniny a tam jest dwutygodniowa Klaudia.I nie chce bo boje sie ze sie rozplacze jak zobacze ta istotke w rozach.
Pirania u mnie bylo podobnie ale chyba ten wyrostek dluzszy i zaokraglony na koncu.Moglam wolac fotke ale co to zmieni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry