reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama no nie mamy imienia:no: nic nam do konca nie odpowiada. no ale jeszcze sie nie stresujemy bo wiadomo ze jak sie urodzi to imie samo przyjdzie do glowy:tak: przynajmniej na to liczymy hiihi
 
reklama
Patrysia* powitać ;)) tak,tak-u Ciebie to juz piękniście bedzie widać co tam dzidź ma między nogami:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!


Kosmo-no tak,jak się na dziecko spojrzy to podobno imie przychodzi do głowy-bo do kogos podobny..kojarzysz do kogo..myślisz jak ma na imię i ....:-D
 
Cześć dziewczyny.Całą noc śniły mi się głupoty.Bardzo przeżywam tą wiadomość że u Andzi jednak chłopiec.Teraz boje się jeszcze bardziej,ale jakoś wytrzymam do 17.
Patrysiu ja też 2 chłopców mam już w domu i wszyscy znajomi się śmieją że naoglądałam się rodzinki.pl.A ty masz usg 16 tak? Napewno będe tam z Tobą.Nie ukrywam że też bardzo licze na wasze wsparcie.
Mama ja też po zajściu miałam właśnie lekko grudkowaty mleczny śluz .
Kibicuje Ci z całego serca.
Gal jaka tempka?
Aha mi lekarz na 1 wizycie też zrobił cytologie,tylko miałam go zapytać o wynik ale zapomniałam.Mam nadzieje że jakby była zła to by dzwonił.
Pa.
 
wrr skasowalo mi mojego dlugiego posta....

Natusia kciuki by guzek okazal sie niczym groznym &&&&

Kosmopolitan ojj wierze, ze Ci juz ciezko i ze maly niezle dokazuje... ale lepiej w te strone, niz tak jak moja mala taka spokojna byla, ze rzadko ja czulam i musialam nieraz postukac, zeby dala znak ,ze zyje... bo na prawde sie martwilam, co jest... to leniuszek ruszyl sie i potem znow nic....

Patrysia masz racje najgorsze jest ludzie gadanie i te ich niepotrzebne nikomu wspolczucie... bo czego tu wspolczuc? ze dziecko zdrowe? wiadomo, ze czesto tak jest, ze kolejna ciaza wiaze sie z jakims konkretnym pragnieniem dotyczacym plci nienarodzonego dziecka... ale przeciez bierzemy pod uwage fakt, ze moze urodzic sie kolejny syn czy corka... no ale to boli jak slyszysz komentarze patrz znow im sie nie udalo, ktora to juz corka, ktory to juz syn do kolekcji ...ja to wogole patologiczna, asocjalna rodzina jestem w DE bo w wieku 30 lat mam 2 dzieci ;-)

u mnie mini szpital zatrulismy sie chyba gotowa pizza :-( mala wymiotuje , ja tez.... norma jak zawsze cos musi byc przed lub po staraniach... no ale coz zycie ;-)

milego dnia dziewczyny na pewno mialam, cos jeszcze komus napisac... ale.... nie pamietam co i komu buuu
 
MERYLIN ja też miałam sen ze wkomputerze patrzę jak pisze ANDZIAK o tym ze prawdopodobnie synuś...tak 16 :)pewnie ze i ode mnie wsparcie bedzie my sie tutaj wszystkie wspieramy :))
MARTIKA dokładnie z tymi ludźmi to tak jest :/

No mam nadzieję ze nie pochwali się pupa bo wteyd chyba padnę :0 :D
 
Dzien Dobry Kochane
No i mamy weekend.:)
U nas dzis 28 stopni...od rana swieci slonko...bedzie piekny upalny dzien:)
Musze sie ogarnaąc i przejsc z Maksiem do do sklepu a potem do lasu na spacer..po drodze takie piekne bzy rosną..juz sie na nie zasadzam od kilku dni:))))

Kosmopolitan- Juz Ci nie duzo zostalo...niebawem bedziesz miala swoje "male serduszko" na zewnatrz:))))

Royanna-
Wspolczuje przezyc...Jesooo jak dobrze ze trafilas do lekarza we wlasciwym momencie..Zycze Ci zdrowia!!!!

Bershka- Skarbie a gdzie Ty sie podziewalas??? Co tam u Ciebie ? Jak chlopcy? Kubus od wrzesnia do przedszkola?????

Mama lambre...nie mam. ale ostatnio pokupowalam ramy i drukuje zdjecia dzieci w wielkim formacie i zawieszam na sciane:))))

Andziak- jak sie dzis czujesz? rozmawialas z mezem? Mam nadzieje ze bedziesz miala ogromne wsparcie !!! od nas napewno!!!
 
Andziak , kurcze - szkoda , marzenie się nie spełni ale zobaczysz że to twoje oczko będzie , wierzę że to rozczarowanie szybko przeminie . Gratuluje synka , bo to z kolei moje marzenie . przesyłam buziaki.
royanna , właśnie dlatego cytologia powinna być darmowa i robiona co roku a nie co 3 lata . Też robie co rok , zazwyczaj płacę a co 3 raz na NFZ . Nie zazdroszcze takich przeżyć , ale super że pozytywny finał.
kosmo , jeszcze tylko trochę i będzie maluszek z Tobą :)
Pozdrawiam wsystkie , miłego weekendu życzę.
 
Narazie kiepsko wsparcia nie mam.Teraz wszystko ze mnie wyszlo.Ta wpadka problemy z mama mezem.Problemy z chlopcami i teraz ten 4 syn.Wszystko peklo.
Probowalam wgrac zdjecie ale bardzo niewyraznie wychodzi nic nie widac.
A i nie pisalam szyjka brzydka.
 
reklama
witam was

głowa mnie napitala tak że szok.
siedze w pracy i oczy ledwo otwarte..mrugać nie mogę bo mnie boli każdy obrót gałki
hmm9kf.gif


a koniec daleko.... ech nie mam siły nawet was czytać
unhappy.gif

do tego lewy jajnik mnie napiżdża
baffled5wh.gif




Andziak ściskam mocno.... bedzie okej zobaczysz.
 
Do góry