reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Natusia - w takim razie przepraszam, przeczytałam twojego posta i wierzę, że możesz się denerwować, twój guzek to inna bajka niż moje gruczolako-włókniaki, które też badam systematycznie, bo się boję, żeby jakieś paskudztwo się nie wdało, zbadaj kochana ten guzek, zrób jakąś biopsję czy coś i będzie wiadomo, ale nie nakręcaj się na zapas...

dobrej nocy babeczki!!!
 
Witam
czasami Was czytam i kibicuje!!

Patrysiu trzymam kciuki za córeczkę!!
andziak gratuluje!!!!! Cudnie być mama chłopców!
Natusia współczuje stresów
royanna przykro mi ze tyle wycierpialas
kingus Ty wiesz ze ja z Tobą przy Tobie :cool2:
Agatko moja kochana ;-)


Pozdrawiam wszystkie staraczki i juz mamusie:-)
 
natusia, Ty to jesteś biedna z tymi zdrowotnymi zmartwieniami :-(, to na pewno nic groźnego, idź jak najszybciej do lekarza żeby się uspokoić a ja trzymam kciuki by wszystko się dobrze ułożyło i jestem pewna, że tak właśnie będzie
t4602.gif
Co do podkładu to te od siostry wtapiają się w skórę tak, że nie ich widać (nie tworzą maski ale jakby wtapiają się w koloryt skóry) a jednocześnie fantastycznie kryją, oczywiście nic nie spływa z twarzy nawet w najgorsze upały. Co do spadku tempki to jest to prawdopodobnie wyrzut estrogenu, bardzo często obniża tempkę w okolicy 4 dpo :tak:

Mama
, to na pewno nie jest w takim razie zapalenie. A może to dlatego, że masz więcej progesteronu bo powstały 2 ciałka żółte? :-)

Andziak
, przytulam mocno!
t4602.gif
Szok, że lekarz był tak pewny, tu jest napisane Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see, że w 11-tygodniowej ciąży (i liczą to chyba od dnia zapłodnienia a nie miesiączki) na 100 przypadków tylko w 14 z nich dobrze określono płeć męską na tym etapie. Moja lekarka, która słynie z wczesnego i trafnego określania płci rozpoznała płeć synka w 14 tygodniu, córki w 16 tygodniu. Wiem jednak jak się czujesz i tulę mocno! Wstaw jutro fotkę jak możesz.

royanna
, współczuję przeżyć, dobrze, że już wszystko jest w porządku.
 
Czesc Dziewczynki

Dziekuje bardzo za sloneczko :-) :-D, pranie juz w automacie, kawka zrobiona, oj az chce sie zyc.

A u mnie, no co.... testy schowalam ale ....wczoraj wyciagnelam no i uznalam ze sie nie poddam :-) dalej bede testowac, dalej lykam wit B i na pewno kiedys cos wydziergam. Dupka jade dzis kupic aby byl w szafce. Mam jedno pytanko, wczoraj 11dc test negatywny, przytulasy byly tylko ze mam wrazenie ze wszysko wylecialo :tak:. Ojej szlak mnie trafia....

Dziewczynki zycze Wam milego dzionka
 
Hejka Dziewczyny!!!! Dzisiaj już lepiej się czuje z moją ósemką czyli do przodu. :-) Wczoraj zasadziłam drzewka w ogródku, dosiałam trawę i nawiozłam :-) chyba odnalazłam nowe hobby :-):-):-) Na szczęście dzisiaj piątek i weekend puka do drzwi super :-) miłego dzionka wam życzę i zaciskam mocno za wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
piranha u mnie z pierwszym synkiem lekarz juz w 11tc powiedzial ze raczej chlopak ale zeby jeszcze nie chwalic sie swiatu bo czasem to roznie bywa, ale juz w 12tc inny lekarz powiedzial ze napewno chlopak.
wiekszosc moich kolezanek z innego forum ktore maja synkow tez o plci dowiedzialy sie na tym pierwszym usg w 12-14tc. te ktore maja dziewczynki zdecydowanie pozniej.
z tym drugim synkiem w 13tc lekarz powiedzial ze obstawia synka ale pewien nie jest. no i juz wtedy nie mialam watpliwosci ze syn ale zarliwie sie modlilam i liczylam na pomylke.. no ale nic nie wymodlilam;-)
a jak Ty sie czujesz?
bo ja juz mam dosc. moj Maly (a moze wlasnie duzy?;-)) probuje chyba wyjsc przez skore co powoduje ze to naprawde bardzo bol:szok: czasem zerkam czy przypakiem nie wystaje mala raczka albo nózka;-)
no i to okropne zmeczenie ktorego juz mam naprawde dosyc!
 
witam z rana..u nas kropi:eek:jedna kropla tuuuu,druga tammmm-popadało by porządnie a nie ...jest taka duchota ,że nie ma czym oddychać;/
dzieci porozwożone ,ja właśnie w 4 doniczkach posadziłam pelargonie-w jednej różowe w drugiej łososiowe-przecudnej urody:-D
w trzeciej margaretki
w czwartek moje ukochane goździki
i już mi sie na oknach pięknie uśmiechają :))



Witajcie!

Andziak, tule Cie mocno bo wiem, jak bardzo pragniejsz aby to corka byla. Ale do porodu jeszcze troche zostalo, a lekarz nie dal Ci na 99% informacji ze to syn...
Natusia, nie denerwuj sie, tylko tak jak dziewczyny pisza, idz do ginekologa. On Cie dalej pokieruje.
Ja w piersi mam torbiel, 3.5 roku temu zdiagnozowana, ale wtedy nie do usuniecia(bo za mala, czy cos). Teraz niedlugo tez musze to zbadac.

I w ogole musze napisac, abyscie nie baly sie badan kontrolnych.
Wiem, ze jako, ze sie staracie o dzidziusie to je na pewno robicie, ale nie lekcewazcie tego.
Ja tak o tym pisze, bo dopiero co sama mialam robiona cytologie.
Zaznacze, ze zawsze robilam to regularnie.
Teraz wyszedl zly wynik.
Lekarz nie chcial tracic czas na zbedne dodatkowe badania(mial nosa) skierowal mnie na operacje. Konizacja chirurgiczna.
Wycieto mi kawalek szyjki, zbadano i okazalo sie ze mialam stan zwany CIN3 czyli rak przedinwazyjny. Ostatnie stadium. Lekarz powiedzial, ze jeszcze kilka miesiecy i bylby "skorupiak" zlosliwy...
Jak wczesniej pisalam, robie badania regularne. Ale wg NFZ. Czyli jak cytologia jest ok, to co 3lata.
Mialam robione przed ciaza, pozniej jak chcialam, to dr powiedziala, ze za rok dopiero. A ja nie wpadalam na to aby jej zaplacic, bo zawsze wyniki mialam ok. A tu ZONK. A teraz sie czuje ajkbym miala drugie zycie. I mam nadzieje, ze nareszcie zacznie mi sie juz ukladac w zyciu, bo juz gorzej byc nie moze u mnie w tym roku ;)
Badajcie sie. I przepraszam, ze Was spamuje nie na temat.
Patrysia ma pewnie juz tego dosc ;-)

I milego wieczoru Wam zycze


Royaana-no to faktycznie przeszłaś.......
najważniejsze,że ginek wszystko załatwił na czas.
ciesz się życiem!!!
a ja chodzę na nfz i ZAWSZE robię cytologię raz w roku-wiadomo..jak miałam 20lat to rzadziej ,ale od drugiego porodu czyli jak miałam 28lat do teraz ,a mam 33 to robię co roku w listopadzie..



czesc dziewczyny

Andziak
mocno cie tule, ale pomysl sobie jaka jestes szczesciara, twoja dzidzia rozwija sie prawidlowo... wiec usmiechnij sie :-), i teraz odpocznij sobie, bo mialas dzis bardzo ciezki i stresujacy dzionek, duze buziaczki dla ciebie

Dziekuje bardzo za sloneczko, ale chyba tak szybko sie nie pojawi :no::no::no:, z doniczek wode wylewam, bo dziurki juz nie pomagaja, jesssuuuu.


Kasia :szok::szok::szok:no mam nadzieję ,że jak już słonko dotarło to wysuszy Wam ta wilgoć wszechobecną:sorry2:
Ty masz deszczu za dużo a ja czekam na niego:eek:

zanim napisałam posta przestało kropić-ot,pogoda:blink:


Pirania Ty weź mnie tymi bliźniakami nie stresuj.........:sorry2:
niech będzie ciałko żółte ,ale 1 i porządne :tak:...jeszcze tydzień czekania..


Tusiaaaaaaaa-czy Ty działasz w temacie czy już nie wlatujesz do nas????
do tablicy!!:-D

Czarodziejka-jak Twoje ozdoby na okna-masz już wszystko-firany i te lambr...coś tam:-D:-D

Gal nadal &&&&&&&&&&& :tak:

coś to jeszcze miałam pisać ,ale ---->naszło mnie na kakao i muszę iść zrobić bo mi język uciekaaaaaaaaaaaa


Misia,Kosmo -heloł babki:))

Misia- dobrze,że już lepiej ...ja tez uwielbiam prace ogrodowe i grzebanie w ziemi:)

Kosmo-wytrzymaj ..u Ciebie już ostatnia prosta!
imienia dalej nie macie ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:)

NATUSIA
zbadaj sie i nie stresuj zobaczysz co i jak po badaniach:)kciuki aby nie było nic groźnego &&&
BERSHKA a gdzieś ty się podziewała co??pisz od czasu do czasu bo tęsknię :))
ROYANNA pisz pisz bo to sa ważne informacje :))
ANDZIAK wiem o czym piszesz bo ja i M to się bardzo ucieszymi i z synusia(Marcelka bo tak damy na imię gdyby)ale ludzie sa tacy że nie dadzą ci do końca się cieszyć...już widze te dogadywania bądź współczucia...teog się nie d auniknąć i to jest najgorsze bo przez to ja będe sie gorzej czuła nie dlatego ze synuś a przez gadanie ludzi...

16 maj coraz bliżej i mam nadzieję że będę wiedziec elegancko kto mieszka w brzuszku :))
 
Do góry