reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha jak dobrze że z Ciebie taki nocny Marek:-) ja o planowaniu tylko z moją mam lub siostrą mogę pogadać i z Wami:-) nie śmiejecie się z moich pytać i rozterek, chociaż mama i siorka też mają lekkie usmieszki a ja na to, że zobaczymy jak mi się uda to jakie będą miały miny:-) a tak to cicho siedzę bo widomo jak ludzie reagują...a że planujemy dzidzię to tylko najbliższa rodzina wie.

Piranha chyba włączył Ci sie syndrom budowania gniazda;-) ja pamiętam, że sprzątałam, prasowałam jak poszczelona przed porodem i normalnie takie zamieszanie w domu robiłam a jaka szczęśliwa byłam jak oglądałam równe kosteczki w szafie;-) teraz by się przydało bo okna makabra.....

Tak myślę, że kupię też jakieś tabletki dowcipne, które byś wybrala i na sylku bym tez pojechała a mój M licorice root ahh i sudafed ale nie wiem czy nie za dużo tego, widomo tabletki do 2 dni przed owu później sylk i sudafed może tak być? Piranha a mój M bierze żurawinę, wit.c, calcium citrate póki co wprowadzić też kompleks wit.B?
 
reklama
Ja juz nie spie/
Najpierw Kuba pol nocy na lozku sie rzucal a teraz ja spac nie moge.
Ale mialam sen.Bylam pewna ze bedzie mi sie snilo usg.No i snili mi sie ze poszlam ale urodzilam dzidzie.Taka slodka pila moje mleko i zasnela .Ale jaka plec nie powiedzieli.Wiec jak zrobila kupe to ja z wielkim strachem zdejmowalam pieluche i nadzieja na corke.A tam jak ma sexmisji siusiak.
Potem jeszcze polozne i znajomi przychodzili pytac sie o ta core a tu 4 chlopak.
 
Hejka !! Powiem wam u nie masakra we wtorek miałam usuwaną ósemkę a wczoraj dostała gorączki i ogólnie bardzo kiepsko się czułam i musiałam wziąć antybiotyk mam nadzieje że nie popsuje mi to moich planów na dziewczynkę a i oczywiście zawziełam się w sobie i był bzyk według metody 0+12 ale pojawił się problem bo po antybiotyku Ph mam 5,5 a do tej pory był 4,5 i jestem trochę podłamana, z gorączką, bolącą buzią i złym samopoczuciem :-( :-( :-( nic wracam do pracy i życzę wam miłego dnia.
 
Witam porannie:-)
Andziak o 18.00 będę zaciskała kciukasy za Zosieńkę z całych sił, nie puszczę ni na sekundę.
Gal , Mama cudnie by było razem przeżywać nasze ciąże, moze nam sie uda zbiorowo:-)
Piranha, super to brzmi juz za 4 tygodnie zobaczysz swoje słoneczko:-)ciotki już się też nie mogą doczekać malutkiej

Smacznej kawki i miłego dzionka;-)
 
Ostatnia edycja:
witam w czwartkowy ranek!!!

Noemi - globulki działają natychmiast po zaaplikowaniu, więc nie ma sensu brać ich już teraz, chyba, że powinnaś wyrównać florę bakteryjną, jeśli z florą jest ok to globulki dopiero przy starankach, z tego co pamiętam to chyba któraś odstawiała globulki 2-3 dni przed owu, ja brałam od końca @ aż do owu a nawet 2-3 dni po owu, jakimś cudem się udało:-), chyba silna babeczka z tej mojej córci!!!
Andziak - wiesz jak to ze snami, często śni nam się coś, bo o tym dużo myślimy... mnie 2 razy śnił się chłopczyk, więc w moim przypadku sen był odwrotny, może u Ciebie też tak będzie? postaraj się nie denerwować a my tu wszystkie będziemy mocno zaciskać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Zosię
Pirania - a czego jeszcze nie masz dla Kai??? sorki, że tak podpytuję, ale przeżywam to jak mrówka okres a sama już nie pamiętam o wielu rzeczach, staram się wszystko pomału gromadzić, ale pewnie też mi coś umknie... nie śmiej się, wiem, że to głupie, bo jeszcze tyle czasu, ale już mam ubranka, pieluszki tetrowe, butelki, podgrzewacz do butelek, wózek, kocyki, 2 smoczki, jestem na etapie poszukiwania łóżeczka i pościeli do łóżeczka, muszę też kupić kosmetyki do pielęgnacji maluszka...coś jeszcze???
mój M mówi, że jeszcze czas, ale mnie coraz bardziej te kości spojeniowe nawalają i wolę kupić teraz, bo potem nie wiem na ile będę sprawna, by biegać po zakupy, więc teraz przy okazji staram się coś kupować i gromadzić...a poza tym nie mogę się doczekać malutkiej!!!
Mama - a jak u Ciebie nocka, spałaś czy z wrażenia nie mogłaś usnąć??? teraz my będziemy przebierać nogami w oczekiwaniu na II i baaardzo wysoką betę!!!
Gal - bardzo dobrze, że zaszalałaś w tym cyklu, będziemy mocno trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za powodzenie misji!!!

życzę słonecznego i udanego dnia!!!
 
czesc dziewczynki :-)

kawka juz jest, za oknem deszcz---- nie moze byc inaczej, no i kolejny dzionek.
Zycze milego dzionka dla wszystkich.....i ja tez 3mam kciuki dzis za Zosie
Buziaczki
 
witajcie kochana....
jestem ja i cisza :-D
dzieci porozwożone,pranie się pierze,śniadanko zaliczone...
zaraz się biorę za kwiaty.


Pirania kurcze mać no....
niedobrze z tym płynem..............Ona jak tylko włozyła usg to od razu mówi...oho,jest resztka płynu-owulacja była,zaraz sprawdzę z którego jajnika....
jeśli owu miałam w poniedziałek czy wtorek to lipa pipa a nie ciąża:-(nie ma szans ,żeby tyle przezyły..tymbardziej,że po Clo nie miałam śluzu płodnego i "jechałam" na Sylku..dobrze,że on tak nawilża pięknie..
pociesza mnie tylko jedno-grube endo...

no nic-do 19 maja coraz bliżej..


84Misia-współczuję !!! ja też miałam w tamtym roku usuwaną ósemkę bo mi tylko wyszła do połowy i strasznie bolało mnie to dziąsło,ale mi dentystka po usunięciu przepisała antybiotyk przeciwzapalny bo mówiła ,że ósemki to zdradliwe zęby i nawet po usunięciu dają w kość..
brałam antybiotyk(to był mój 2gi w życiu) i nic sie nie działo...
przytulam..

Agulek a no byłoby miło grupowo sobie wymiotować hahahahahaaaaa
ale u mnie widzisz lipa-za późno była owu a za mało działań...

Noemi-dzięki kochana...no widzisz jak to jest-albo działamy 4 dni pod rząd to nie ma owu....albo owu była a działania za wcześnie poczynione...


Truskafffka- nooooooooooo!! całe szczęście,że już mężowi nakopałaś bo ja bym to zrobiła:-D:-Dzrobił ze mnie facetaaaa:-p:-p
ale powiedz Mu ,że ZUS był pierszy-musiałam udowadniac ,że jestem kobietą i urodziłam dziecko ,żeby dostać macierzyński...tak więc nic już mnie nie zdziwi:-)
cieszę się ,że kartka doszła...


Ilasek no i jak tam u Ciebie ???jak przygotowania do gościny??:)))


wszystkie babeczki mocno ściskaaaam ,że hoho i zyczę smacznego śniadanka ;)

Andziak- 125 milionów &&&& dla Ciebie za dzisiejszą wizytę!!!!!

Kasia uk witaj i przesyłam Ci słonko-ile może padać ...
i pogody ducha życzę ! :)

Tasha a dziękuje ,spałam dobrze ,ale widzisz załamka...owu chyba jednak była później i lipa-~~~~o nie przeżyły tyle czasu...
 
Ostatnia edycja:
mama dziekuje, czekam i wypatruje za tym sloneczkiem... wlasnie no ile moze padac??? Oj chyba moze bardzo, bardzo dlugo. Najpierw robia nam zakaz podlewania ogrodkow, mycia aut itp bo SUSZA, a teraz strasza POWODZIA...
 
reklama
witam się :)

Kinga
sorry2.gif
dzięki, a ty czym prędzej umawiaj się do endo, szybko naprostujesz sprawę z tarczycą i będziemy razem głaskać brzuszki :)
truskaffka masz racje bedziemy głaskać brzuszki na pewno!!! ;) ja w to wierzę.
Byłam dziś rano w laboratorium porobiłam jeszcze te reszte testów do tarczycy.
Jeszcze w tym tygodniu chce się zarejestrować do endokr aby szybko to załatwić.

A puki co biore się za robotę tu
u nas pięknie słonecznie :)
 
Do góry