reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria ale jak glowka w dol to powinno chyba widac plec.Ale nie znam sie.A 20% to malo.Ja w ciazy z Bartkiem bylam w 30 tyg.w szpitalu i lekarz stwierdzil ze corka.ale byl wtedy ulozony miednicowo
 
reklama
Cześć babeczki!

Wpadłam tylko na chwilę zyczyc miłego dnia, bo zaraz wychodzę z synkiem na rowerek, taka piekna pogoda:-)

Piranha- bardzo dziekuję za odpowiedź:tak:, no to sie uspokoiłam, bo juz myslałam, że jeszcze coś muszę brać. Dzieki za chęci z tymi ogłoszeniami:tak:

Dobra juz lecę, bo synek mnie ciągnie za ręke
 
Marzycielko mam przeczucie że jutro II i bedziesz happy:tak:
Daria 20% to nawet nie 50% więc dalej nic w sumie nie wiesz.
Andziak ty 7-go a ja 17-go.Mam coraz większe obawy aTY?
Mdłości jakby złagodniały,czasami jeszcze się ślinie ale tak poza tym już nie jest żle.A to z kolei nie wróży dobrze jesli chodzi o płeć prawda?
Mam stresa,mój m jeszcze większego,boje się bardziej o yo jak on to przyjmie.
Truskawko trzymam kciuki za nastepny cykl.
Mama wypoczywaj łap słonko i energie i do dzieła kobito!!!
Gal jakie plany u Ciebie na ten cykl? Bo ja cały czas tu jestem i kibicuje tyle że czasem się nie odzywam bo nie chcę smędzić.
Tasha czekam tylko na dobre wieści nie inaczej:tak:
Pa dziewczynki
 
Merlin stresa mam czy wszystko ok.trzeba byc dobrej mysli.Czuje sie nadal kiepsko.Mdli moze troche mniej ale madal odbija kreci w glowie.Maz wczoraj stwierdzil ze w zadnej ciazy tak nie wygladalam i nie bylam taka polamana.
Jesli chodzi o plec to mimo ze staram sie nie nastawiac to boje sie mojej reakcji.
Co wieczor mysle jak to bedzie jak lekarz powie syn albo jak dojrze siusiaka.
Mam przeczucie nadal na corke ale te mysli nie daja spokoju.Moze dlatego ze mam juz 3 synow i ostatnia szanse na corke.
No i mama z chlopcami tak na dziewczynke czekaja.Tesciowa tez.
 
Marzycielko mam przeczucie że jutro II i bedziesz happy:tak:
Daria 20% to nawet nie 50% więc dalej nic w sumie nie wiesz.
Andziak ty 7-go a ja 17-go.Mam coraz większe obawy aTY?
Mdłości jakby złagodniały,czasami jeszcze się ślinie ale tak poza tym już nie jest żle.A to z kolei nie wróży dobrze jesli chodzi o płeć prawda?
Mam stresa,mój m jeszcze większego,boje się bardziej o yo jak on to przyjmie.
Truskawko trzymam kciuki za nastepny cykl.
Mama wypoczywaj łap słonko i energie i do dzieła kobito!!!
Gal jakie plany u Ciebie na ten cykl? Bo ja cały czas tu jestem i kibicuje tyle że czasem się nie odzywam bo nie chcę smędzić.
Tasha czekam tylko na dobre wieści nie inaczej:tak:
Pa dziewczynki

a dlaczego nie wróży dobrze?co mają mdłosci do płci?
 
Andziak dostaniesz tę swoją córe w końcu i jeszcze będziesz sie cieszyła z tej wpadeczki
Merylin a ty też masz 2 synków w domku?
Ja z jednej strony bym chciała już tę fasolke, ale jak sobie pomysle o usg i poznaniu płci to mam ciary, a tak na razie to przynajmniej mam marzenia ...
dziewczynki jak owulka przypuszczalnie 15 dc a dziś 11dc i wczoraj tj. 10 dc były przytulanka to lepiej kolejne 12 i 13 czy 11 i 13 dc, bo chyba te dwa dni odstępu zostawię, co?



a pogoda cudna aż żyć się chce
 
Merylin dzieki-tak zrobię :tak::-D

Patrysia*cześć :)
u mnie wymioty=córka
mdłości=syn
ale każda jest inna :)

Czarodziejka dzięki i wzajemnie ;)
masz rację pogoda gites;)

Gal miłego przedpołudnia na powietrzu :)

Andziak nadal &&& za Zofię:-D

Agulek cześć kochana ..zostaw te 2 dni odstępu:)


ja byłam na tarasie -przesadzałam zamiokulkasa-kurcze tak mi sie rozbrykał ,że chyba z 12 nowych pędów popuszczał i musiałam rozsadzić ;))


teraz czas na herbatkę wśród roślinności:-)mykam na ogród na relaxa:rofl2:
 
Dokładnie każda inna:)

U mnie mdłości i wymioty syn moja siostra tylko mdłości(ale też nie tak uporczywe) syn a mojego np.szwagra dziewczyna wsio super córka:)

Organizm kazdego jest inny i tu mdłosci wymioty nie mają nic wspólnego z płcia i tak smao się też przekonuje do wygladau bo np.z smerfami wiso ładnie wyglądałam syn a teraz syfy czesot się pojawiają i podobnoz też ma byc syn :)
 
reklama
Cześć wszystkim! Ale cudna pogoda! U mnie niebieskie niebo bez ani jednej chmurki i już 24C w cieniu :-)

Mama, kciuki za pęcherzyki by pięknie rosły po CLO! Kiedy monitoring? Pochwal się fotką zamioculcasa :-)

Marzycielko, jak sytuacja na froncie? Tempka nadal wysoko? Zniknęły bóle brzucha i zabarwiony śluz! Trzymam kochana kciuki!

Martika, u Ciebie już 13-14 dpo a tempka nadal w niebiosach, kiedy testujesz bo na pewno już coś wyjdzie? Oj mam dobre przeczucia! :-)

Kinga, miłej pracki! Super, że jest robota!

Daria, oszczędzaj się kochana, może dzidzia tylko tak na chwilę się ułożyła? A z tym 20% to nie rozumiem bo jeśli syn na 20% to oznacza to, że córka na 80% :-D

Gal, nie ma za co kochana, Ty już dobrze wiesz, że ja Ci z całego serca kibicuję!

Tasha, czekamy na same radosne wieści, odezwij się koniecznie po wizycie!

agulek, przy planowaniu córeczki zalecane jest albo codzienne współżycie przez kilka dni przed owulką albo wstrzemięźliwość przez minimum 7 dni ...ale jeśli M ma słabe plemniki to taki maraton może je wykończyć.

Andziak, ja w Twoją córeczkę nic a nic nie wątpię!

MissBella, mdłości nie są żadnym wyznacznikiem, najlepiej porównać objawy ciążowe u dziewczyn, które mają i syna i córkę ...bo na hormony każda z nas reaguje inaczej.

Ja wizytę ciążową mam jutro o 10:30 ale koło 10 będę mieć KTG.
 
Do góry