reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskafffka- no szok!!!! Jak to mozliwe i ta tempka i ten test, ja już nic z tego nie rozumiem:-( Dziwne to wszystko..... Ale może maj będzie nasz, to taki piekny miesiąc:tak:
 
reklama
Truskafffka - kurde szkoda...tak obiecująco wyglądał ten test...przykro mi...dobrze, że jesteś pełna nadziei na kolejny udany cykl a maj to piękny miesiąc, jak napisała Gal! następnym razem na pewno się uda, najważniejsze, że w organizmie coś drgnęło i może ten nowy cykl będzie bardziej "normalny"!!!
Gal - nie brałam dupka, ale lutkę przyjmowałam 2 razy dziennie, a to i to działa podobnie, co prawda nie piłam ziółek na owu, bo nawet nie wiedziałam, że takie są! a jak śluzu będzie więcej to trzeba będzie go zakwasić colą albo żurawiną albo lactovaginalem, któraś z dziewczyn pisała, że lactovaginal ładnie obniżał jej ph, dziękuję Gal!!!
Mama - dziękuję kochana, jak przeczytałam twojego posta o Zuzance to aż mi się oczy zaszkliły...pewnie czułabym to samo i też wyłabym w poduszkę...dziękuję jeszcze raz; kochana ja będę bezustannie trzymać za Ciebie kciuki, bo tak życzliwej i dobrej osobie Bóg powinien wynagrodzić!!!
Pirania, Martika, Czarodziejka - dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa, jesteście jak najlepszy kompres na ranę, naprawdę pomyślałam, że wszystko będzie dobrze!!!
 
Truskafffkooo nie opuszczaj mnie!!!!!! :-( kurcze mialam nadzieje ze razem bedziemy przez te piekne 9 miesiecy przechodzic :-(
u mnie nadal cisza. (.)(.) bola, brzuszek tez.
 
Truskaffko Bardzo mi przykro jestem z Tobą i przytulam Cię mooooocno i nadal trzymam kciuki za kolejny cykl głowa do góry na pewno się uda.
 
Marzycielka... spokojna twoaj rozczochrana, postaram się szybko do Ciebie dołączyć ;)
Natusia tulę na te smutki rodzinne, byle do długiego majowego weekendu..odpoczniecie sobie
Ewcik no to pijemy ziółka :) Gal widzę też ostro pije no to na ciążę.. dziewczyny
Tasha słodki ten twój M...córunia tatunia już całkowicie jest ;)
Mama widzisz...przynajmniej Twój cytrynian wapnia się jeszcze przyda :sorry2:
Gal dobrze że net odzyskany i Twoja nadzieja na nowy cykl mi się podoba :)
Czarodziejka widać jak żyjesz pełnią radości w tą wiosenną piękną pogodę ;)
Martika wykres piękny :) trzymam kciuki za małego księcia :)
Misia :) no baa..jasne że się uda
Andziak...a no test narobił mi nadziei..no trudno, życie..
 
Trukafffko dobrze ze jakos sie wykaraskalas z tego i juz myslisz o kolejnym cyklu :-)
Wlasnie tak to jest z tymi testami. wole byc nastawiona ze jednak @ przyjdzie bo nie chce znowu przezywac...
Martika faktycznie twoj wykres dosc obiecujacy :-) Dolanczam sie do Truskafffki i zycze malego ksiecia :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane:-) stęskniłam sie więc zaglądam.
Truskaffka można się wk... wiem bo też taka miałam w zeszłe wakacje kreska widoczna a potem @, ale co tam my twarde babki nie poddamy się.
Mama pogoda zapowiada sie cudnie na wyjazd, tylko pozazdrościć.
Gal dzięki za pamięć, zaczynam od dziś chłopa swego bałamucić, kiedyś musi się udać w końcu i nam ;-)
Właśnie się najadłam pierogów z serem i zdycham.....
 
reklama
Właśnie wróciliśmy z długaśnego spaceru, padam z nóg tyle kilometrów natłukliśmy i dziwię się jak Krzysiu dał radę na tych swoich malutkich nóżkach. Dziś obyło się bez histerii i awantur :-) Jest tak ciepło, że byłam w krótkich rękawków oraz spódnicy bez rajstop a i tak umierałam z gorąca.

Truskafffko, strasznie mnie to zaskoczyło :-(, przytulam mocno. Według mnie byłaś w ciąży ale z jakiegoś powodu się nie utrzymała, testy ciążowe nie wychodzą raczej pozytywne bez powodu, chyba że po lekach typu Pregnyl (nie pomogło też na pewno odstawienie dupka celem wywołania @ ale skąd kochana mogłaś wiedzieć, pewnie po prostu coś było nie tak z ciążą albo była to ciąża biochemiczna). Według mnie miałaś owulkę, obfita @ jak najbardziej może mieć z tym związek gdyż to progesteron w fazie lutealnej zwiększa unaczynienie endometrium. A jaka wyszła Ci beta? Pewnie uda się w kolejnym cyklu tak jak u MissBelli i trzymam za to mocno kciuki!

agulek, widoczna kreska na teście ciążowym a potem @ w terminie to najczęściej ciąża biochemiczna, podobno ciąże biochemiczne stanowią aż 50% ciąż :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry