reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, ale szok! Dzisiaj zrobiłam test owu i II kreska blada, czyli owu tuż tuż, a ja nie mam praktycznie sluzu ciagnącego sie, tylko rano wyciagnęłąm pojedyncze nitki. A my działaliśmy 36 godzin wcześniej i bez żadnego sprawdzani ph i z orgazmo. No ładnie....
Szkoda, że wczoraj nie działalismy, bo ja myslałam , że do owu to jeszcze trochę.
Teraz zmierzyłąm sobie ph 5 i na razie nic nie robię, trzeba będzie dzisiaj działać, bo pewno wieczorem będzie test owu pozytywny.
Piaranha- dzieki Ci kochana moja za piekną odpowiedź. Wiesz chyba jednak ta wit. B6 skóciła mi I fazę cyklu i oby wydłuzyła druga. Jejku, tak jeszcze nie miałam, żeby przed testem owu nie pływałam....

Dziewczyny boję sie, mam stracha....

Tasha- przeczytaj sobie o lekach homeopatycznych, dobre rady, dla dzieci , ale i spokojnie dla kobiet w ciązy
http://www.wegetarianski.pl/podstrona/czytnik.php?dzial=lekarze&artykul=13

A Ty jaki masz ten kaszel, bo ogólnie to jest dobry na kaszel syrop z cebuli z miodem lipowym.

Jeżeli masz suchy to mogę jeszcze coś poszukać z naturalnych rzeczy...
 
reklama
hejka :)

u nas zwariowany poniedziałek, młody w drodze do przedszkola się wygłupiał, biegał aż w końcu padł na kolana i dziurę w spodniach zrobił nic mu się na szczęście nie stało, poszliśmy do przedszkola...okazało się że spodnie które tam miał (w razie wypadku, oblania się, posikania czy coś..)tak dawno nie były użuwane że są do kostek
do tego doczytałam że dziś fotograf w przedszkolu także leciałam do domu po nowe spodnie i z powrotem do przedszkole hhehehe ale przynajmniej się porządnie wybudziłam tym lataniem :-p

no i tradycyjnie dziś do wieczora w pracy siedzę, kawę muszę sobie zrobić...szaro buro i morko na zewnątrz, namacalnie czuję jak mi leci ciśnienie w dół:rofl2:

Mama no i masz babo placek....koniec z wymówkami "bo mnie głowa boli" skoro na ból głowy seks taki dobry:-D
hiehiehiehiehie

Agulek normalnie jęzor mi na podłogę uciekł jak doczytałam o drinku z sokiem truskawkowym, możesz sprzedać przepis?

Gal mierzysz się tymi paskami z mercka, tak? miernik elektryczny jednak ci się nie sprawdził?
doczytałam o owulce....i mi się nuźka cieszy, super :) trzymam kciuki, działajcie działajcie i niech śliczna dziewczynka z tego będzie :)

Natusia zdrówka!!! i dla ciebie i dla synka :)

Piranha i dla Ciebie zdrówka :) ja też zwolenniczka czosnkowej kuracji. Czasem jak wieczorem wróce do domu z pracy zmarznięta to przed snem zapodaję sobie mleko z czosnkiem i miodem, dobrze robi :tak:
a D jeszcze jakiś syrop robi z czosnku i chyba cytryny

Wiem że już o to pytałam...ale jeszcze dla pewności..jak stosuję sylk i sprawdzam co i jak "po" to ile razy mam sprawdzać? po jakim czasie?

Missbella piękny skok
&&&&&&&&&&&& trzymam mocnooo

Gal Tusia zgadza się, mi sylk ładnie ph trzyma w okolicach 4,5, raz po Panu O miałam poniżej 5, innym razem ok. 5,5...więc jednak przy staraniach Panu O podziekuję za współpracę:-D
bez Pana O nie sprawdzałam nigdy ph (po użyciu sylku) bo nam się nie zdarza seks bez Pana O. Przy staraniach będzie trzeba się poświęcić:-D

Czarodziejka pięknie :) już teraz bliżej niż dalej i co najważniejsze jak widać efekty to mowtywacja wzrasta :) powodzenia!!

Kinga no proszę, wiele się dzieje. Cieszy mnie twój optymizm:happy2:
a z tego zabiegania, radości..może będzie mały człowieczek, bez względu na to czy się staracie czy nie...&&& trzymam :)
no i morza zazdroszczę :) ja strasznie żałuję że tak daleko mam nad morze...
 
Gal kochana dobre wieści suuuper. Działaj i oby skutecznie. Na prawdę ci kibicuję bardzo mocno. Jak tobie się uda to i we mnie nadzieja się pojawi, bo ostatnio opadła:-)
 
Gal, no to widzę, że suplementy wzięły się ostro do roboty!
t2020.gif
...i będzie z tego mała królewna jak nic! :tak: Mi też witamina B6 skróciła FF (choć w szczęśliwym cyklu owulka przesunęła się niespodziewanie aż na 18 dc) a wydłużyła FL.

agulek, myślę, że możesz spokojnie dać troszkę więcej jak kroplę. Ja bym jednak zakupiła ten Sylk NAWILŻACZ, LUBRYKANT, PEWNOŚĆ, JAKOŚĆ.HIT! (2148070527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Truskafka bo jest pysznyyy. Kroję pomarańcze ze skórka w kostkę, tak z pół szklanki do drinków i zalewam wódką zależy czy chcesz mocny czy lżejszy potem zalewam sokiem z truskawek takim gęstym kupowanym np z herbapolu tak sporo i dopełniak spritem i kosteczki lodu, pychooota. Proprcję robie niestety na oko ja wlewam dużo wódki i soku jest mocny ale słodki......i nie czuć mocy.
A ponarańcze jakie dobre jak nasiąknął .....
 
Truskafffko, dzięki kochana! A pH po starankach powinno się sprawdzać 5 minut po, 30 minut po i potem co pół godziny aż do 4 godzin po. Należy już je sprawdzać płycej (nie przy szyjce a bliżej wejścia) :-)
 
Dzieki kochane dziewczynki, tylko trochę ziarenka niepokoju zasiały we mnie przytulanki z 36 godzin wcześniej, z orgazmo, wiec ph na pewno było wysokie, bez wcześniejszego zakwaszania, trochę się boje tego, że przeżyja chłopaczki, a wczoraj wieczorem włozyłam sobie jeszcze tą globulkę i cholerka wie jak ona działa..

Truskafffka- tak mam paski mercka, dla mnie najlepsze:)
 
Gal bądz spokojna a w razie co globulka zadziałała. Jaką masz wit.c bo mi się kończy i muszę zamówić i nie wien czy zamówić znowu z firmy NOW ? a może Swanson zamówić?
 
Dziewczynu a używała któraś Replens jaką on ma konsystencję, jest rzadki? Któraś chyba kupowała, może użyć Rephresh i Reprens tak jak Piranha pisała z in-gender mam to wydrukowane i piszą tam że irygacje są szkodliwe i na krótko działają?
 
reklama
Witajcie
Kinga chyba myślami Cię ściągnęłam :-) Wczoraj myślałam co u Ciebie bo długo Cie nie było

Truskafffka tak tak latanie to jest to - często tak mam :-D
A paski do Ph MERCK też są dla mnie najlepsze :-)

Agulek chętnie skorzystam z Twojego przepisu na drinka - pomarańcze mam - gorzej z tym sokiem z truskawek :baffled:

Missbella super skok - ale się cieszę bo to dobry znak. Trzymam nieustannie &&&& do czwartku :-)

Gal kochana też miałam taki spadek jak Ty w tym cyklu (niestety aż w 24dc) , a na drugi dzień test owu był pozytywny a jeszcze następnego dnia owulka była jak sie patrzy. Także obstawiam owulkę u Ciebie pojutrze najpóźniej :-) I mocno trzymam &&&&&&&

Piranha pytałaś kiedy staranka u mnie??? Hmmmm tak jak pisałam narazie odłożone na czerwiec lipiec z różnych powodów - chyba że zmienię jeszcze zdanie , bo w końcu kobieta zmienną jest ;-)
 
Do góry