reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agulek ja kupowałam i Rephresh i Replens - własnie sprawdziłam konsystencję Replens i Rephresh i
Replens wygląda po nałożeniu na dłoń na gęsty (bo jest mleczny), ale gdy rozprowadziłam na dłoni to zrobił sie taki żel wilgotny

Rephresh wygląda po nałożeniu jak przeźroczysty żel i po rozprowadzeniu wg mnie ma cięższa konsystencje (nie wiem jak to wytłumaczyć :baffled:)
Replens wydaje mi sie bardziej wilgotniejszy i na 100@ Rephresh jest dużo gęstszy gdy go nakładałam na dłoń


Aaaaa i mi obniżają obydwa Ph tak samo Sylk


A ja odstawiłam narazie supły i biore tylko B-50 dwa razy dziennie i kurde - czy to możliwe że to przez to dostałam jakiegoś zakarzenia tam no wiecie na dole. Ledwo sobie radzę tak mnie piecze, swedzi MASAKRA :-(
Wczoraj zapodałam sobie Lactovaginal - mam zamiar kuracje zrobic mam nadzieje że pomoże bo jak nie to do gina trzeba bedzie iść ehhhhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Nulka, ja rephresh mam i zastanawiam sie czy replens jest taki żeby plemniory się w nim mogły poruszać, bo skoro służy do nawilzania to chyba tak i może go kupię. Represh mi ładnie ph zbija a replens by pozwolił plemnikom się poruszać. A ty kiedy zaczynasz bo już możesz chyba?
 
cześć babeczki;)))

jestem juz w domu bo dostałam po 14.00 telefon z przedszkola ,że Domi ma 39' gorączki;/
no i odebrałam Go ,dałam Heviran i zasnął..
dobrze,że akurat jak zadzwonili robiłam manicure szefowej to od razu mnie zwolniła tą godzinę wcześniej...

ale zdążyłam wejśc na solarium co by na sobotę nie być bladą(jedziemy do rodziców na rocznicę ślubu)
i wywoskowałam całe bikini bo kurka moje stripy jeszcze nie doszły i nie mam czym w domu zrobić...

no i...własnie zrobiłam test owu i II piękne krechy-czyli jak wczoraj działania były to si..poprawimy jutro;) w środę liczę ,że ginka powie ,że po owu jestem;))


Truskafffka no toś się nalatała od rańca ;)))
wyobraziłam sobie Matkia w pierwszym rzędzie w przykrótkich spodenkach hahahahaaa

Bella &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& jak ze Szczecina do Poznania ;))

Pirania wypatruj listonosza;)))

Agulek mnie dziś znowu głowa boli:)) ale dam mężowi odpocząć;))

Tasha no podziałało lekarstwo wczoraj hahahaha..

Gal czyli obie na godzinach mamy owu;))


ściskam wszystkie babeczki kochane ;))
 
Dzięki dziewczyny, może wypróbuję dziś tę kurację z czosnkiem, choć nie wiem czy mnie nie odrzuci, bo wczoraj wieczorem znów miałam bliskie spotkanie z klozetem, może już ostatnie...pójdę chyba jutro do lekarza, żeby sprawdzić czy w oskrzelach nic nie ma...może mleko z miodem mi pomoże...
Gal - 36 godzin temu były przytulanki czy obliczyłaś, że wypadnie 36 godzin do owulki?
 
Mama mam do ciebie pytanko czy na pekajace miejsca w koło paznokcia to cos z kosmetyków trzeba czy to sprawa witamin???

Gal moze chcesz odsprzedac ten sylk?????jak na ciebie nie działa odpowiednio?
 
Tusia raczej sprawa witamin-po zimie przeważnie tak jest-jemy mniej owoców i warzyw i takie są skutki-kup sobie capivit a+e...
możesz też kupić oliwkę -wstawiałam ostatnio link dla Truskafffki:)

np taka
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44034


Domi cały czas śpi a ja zaraz po Zuzę muszę jechać ...
 
Ostatnia edycja:
agulek, Replens jest rzadszy od Rephresh i zauważyłam, że Rephresh stosowany jest najczęściej przed starankami a Replens po nich.

nullka, to ja kuszę by zaczęły się wcześniej :-D, w czerwcu będę tu już niestety rzadziej wpadać :-( a chciałabym zobaczyć jak najwięcej fotek 2 kresek na forum :-), wszystkim Wam strasznie kibicuję kochane! Co do infekcji to może odstawienie supłów podniosło Ci pH? Im niższe pH tym mniejsze ryzyko infekcji.

Mama, dzięki kochana!
t4428.gif
Miałam przeczucie, że dziś będzie pozytyw stąd zalecałam wczoraj abstynencję :-) (no ale ja za dużo liczę i warto iść czasem na spontan ;-)) gdyż staranka w dniu pozytywa dają największe szanse a jutro wieczorkiem może być już O+12 (w tej metodzie zaleca się staranka od 8h po owulce) ...pewnie zwracam na to uwagę dlatego, że mi zarówno przy odsunięciu 2 dni jak i przy O+12 się nie udawało, dopiero dzień pozytywa okazał się być dla mnie szczęśliwy :-) A może tak podziałacie jutro rano?
t2014.gif
Plusem porannych przytulanek jest też to, że po nocy jest więcej plemników w spermie :-) Trzymam kochana kciuki z całych sił! Dużo zdrówka dla Domiego! ...kiedy ta wiosna nadejdzie bo zima zadręczy choróbskami te nasze dzieciaczki.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie dotyczące kwasu foliowego: biorę go od 5 miesięcy, za kilka dni muszę kupić szóste opakowanie. Czy moge brać folik tak długo, czy zrobić może przerwę ??
 
MissBella, jasne, że możesz, ja chyba brałam rok przed staraniami :-) A teraz zacytuję by Ciebie uspokoić:

"W praktyce, ze względu na duży odsetek ciąż nieplanowanych, zaleca się, aby wszystkie kobiety w wieku rozrodczym, przyjmowały stale doustną suplementację kwasu foliowego w dawce 0,4 mg."
 
reklama
Pirania no widzisz...podziałalismy wczoraj o 21 a dziś o 14.00 test pozytywny po 17 h od działań...stosowałam Sylk ,do tego sluzik własny miałam więc ~~~~o mają w czy żyć i dojrzewać :))rano nie bardzo bedzie jak pewnie...dopiero wieczorkiem;)
ale dzieci też" robiliśmy" metodą co 2 dni i są więc liczę ,że i teraz się uda;))

przesyłka doszła???

Bella możesz śmiało brać folik:)
 
Do góry