reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama, trzymam kochana kciuki, pewnie się domyślasz, że strasznie Ci kibicuję :-D A przesyłka jeszcze nie doszła ale ja za wysyłkę dziękuję :-)
 
reklama
Wklejam jeszcze jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy poszczególnych odsunięciach od owulki :biggrin2::

-5 – 0%
-4 – 11%
-3 – 15%
-2 – 20%
-1 – 26%
0 (dzień owulacji) – 15%
+1 – 9%
+2 – 5%
+3 – 0%

Szok, że niby można zajść w ciążę w 2 dpo ;-)
 
Pirania wiem kochana ,że mi kibicujesz;)) czuje to:)
daj cynka jak dojdzie-mam nadzieję ,że nie pokruszą....

a w ogóle to normalnie pływammmmm-zaznaczyłam wczoraj szczyt sluzu ,ale to chyba jednak dziś....albo mam 2 szczyty hahahaha
 
Piranha to luknij na mój wykres i powiec od kiedy u mnie jest już bezpiecznie???
bo nigdy się nie odwazyłam wczesniej jak 2-3 przed @ bez zabezpieczki ;-)


Gal syn miał urodziny STO LAT :)
 
W końcu ożyło forum in-gender, nic kompletnie nie znalazłam o tych globulkach. Co do mieszania z olejem Canola to ktoś chciał z nim wymieszać nie Rephresh a Replens, Tamara jednak odpisała, że nie jest to dobry pomysł gdyż Replens jest na bazie wody a woda nie miesza się z olejem - powstanie zatem mieszanina wody i oleju i plemniki nie będą wiedziały gdzie płynąć ;-) Sam olej podobno ułatwia im podróż ale nie ma zbyt niskiego pH (powyżej 6).
 
tusia, u Ciebie już od 9 dni jest w 100% bezpiecznie :tak:

Mama, u mnie zawsze szczyt śluzu był właśnie dzień przed owulacją co by potwierdzało, że to najpłodniejszy dzień cyklu :-) (2 dni przed było go mniej a w dniu owulki zanikał).
 
Pirania czyli jutro powinnam mieć sucho...
dziś jeszcze wypiję zioła na owu..
ciekawe jak tempka jutro..jeszcze skoku nie powinno być prawda?
testów owu już nie robię bo i po co jak II krechy dziś były...
 
Mama, pęcherzyk Graafa jeszcze przed pęknięciem rozpoczyna wydzielanie progesteronu, sygnał o wytwarzaniu progesteronu odbierany jest przez ośrodek termoregulacji w mózgu a odpowiedzią tego ośrodka jest wzrost podstawowej temperatury ciała. W zależności od „czułości” ośrodka na poziom progesteronu (reaguje na niższy lub wyższy poziom hormonu), ten sygnał (i wynikający z niego wzrost PTC) działa przed, podczas lub po owulacji. Stąd obserwuje się owulację w okresie od trzech dni przed skokiem (dla dużej „czułości” na hormony) do trzech dni po skoku temperatury (gdy wyczuwane jest dopiero wysokie stężenie hormonu). U mnie zazwyczaj tempka rosła dopiero 24h po owulce ale w szczęśliwym cyklu zaczęła rosnąć w dniu owulki (ale jeszcze przed owulacją, która była wieczorem a tempka już rano była wyższa). Też nie robiłam już testów owulacyjnych po pozytywie bo nie ma to już sensu :-)
 
dziewczynki, ja tylko wpadłam na chwilkę z pytaniem, nadrobię Was wieczorem- na ile starcza Wam Sylk? pytam, bo ma tylko 50 ml, a cholernie drogi jest jak dla mnie.. :-(
 
reklama
Ewcik, starcza na bardzo długo. A ja znów podejdę do tematu matematycznie :-D 1 kropla to w przybliżeniu 0,05 ml, zalecana dawka to 2 krople a zatem 50 ml starczy na ...500 staranek :-D
 
Do góry