reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

MissBella - w takim razie trzymam cały czas i do czwartku nie puszczam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mi też się udało w 3 cyklu :tak:
 
reklama
Dziewczyny - macie jakiś sposób na choróbsko? dopadł mnie jakiś wirus, kaszel ciągnie się od 4 tygodni, ale teraz tak się nasilił, że całe noce kaszlę, piłam syrop stodal ale mnie pomaga... masakra, boję się, że dziecko się wytrzęsie od tego kaszlu
 
tasha, to już w piątek Twoje USG! ...ależ ten czas leci. Paczuszkę wysłali mi dopiero w piątek, jak przyjdzie to dam znać czy ubranka na żywo są równie ładne :-) Ja na USG 4D zapisałam się 31 marca. A na choróbsko pewnie Gal doradzi Ci coś naturalnego i nieszkodliwego :tak:, ja zawsze jak już czuję, że coś czai się w powietrzu i chyba zaczyna mnie chwytać przeziębienie to robię sobie kurację czosnkową (badania wykazały, że w niektórych przypadkach czosnek działa silniej niż penicylina i tetracyklina, najczęściej wyciskam 2 ząbki czosnku do mleka) i bardzo często dusi choróbsko w zarodku.
 
witam wszystkich:-)
tasha a probowalas moze kiedys soku z mleczu nie wiem jak to jest z kobietami w ciazy czy moga go pic ;/ ale tak to jest rewelacyjny na wszystko ja mam od cioci co go robila a w zielarskich pewnie do kupienia .
fajnie macie ze juz mozecie kupowac ciuszki :-) u nas teraz promocje ze na niemowlaki ciuszki sa po 2 ,3 e a komplety po 5 to jak za darmo a sa takie sliczne :tak: jak sie dowiem co mam to tez cos kupie ale jak bedzie corka to malo kupie bo po nadii mam tone ciuchow a jak syn to mu na kupie pelno:-pza takie pieniadze to nie ma co sie ogladac:)
 
doczytalam ze kobiety w ciazy pily syrop z mleczu ale zazwyczaj kazda robila bo nie spotkaly sie w aptece ale moze juz sa :) a jedna poleca Oscilococinum lek homeopatyczny
 
Piranha dzięki jesteś wielka. Kupię tylko jakbyś mogła poinstruować jak go użyć? a on bezpieczny dla plemniorów?
Kochana przywróciłaś mi nadzieję w moją hipotetyczna córkę:-)
 
agulek, ten olej używasz jak lubrykant czyli aplikujesz go palcem przed starankami (ułatwia zajście w ciążę tworząc środowisko, w którym plemniki mogą się poruszać) ...z tego co jednak kiedyś czytałam to Sylk jest lepszy i ma sporo niższe pH, też ułatwia zajście w ciążę kiedy brak jest śluzu płodnego, nie myślałaś o zakupie Sylku? Zarówno Sylk jak i olej Canola są bezpieczne dla plemników. Chciałam poszukać o rozrzedzeniu Rephresha olejem ale wciąż mi coś in-gender nie działa.
 
reklama
dzięki. Nie myślę o sylku bo zakup jest za bardzo skomlikowany a olej kupię spróbuję, może akurat zadziała. Czyli zrobić irygację i potem kroplę oleju tak?
 
Do góry