reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha- dzięki kochan, no widzisz, mnie też dzisiaj boli głowa. ALe jakby cos Cię łapało to polecam leki homeopatyczne jak cos zaczyna się dziać i naprawdę działają. Luknij na link, który podałam dla NAtusi, naprawdę warto skorzystać z tych rad, zwłaszcza dla Ciebie w ciąży i dla synka, jak by nie daj Boze coś się działo.
A co do sylku, to wczoraj jeszcze raz go próbowałam, prze zastosowaniem go miałam ph 4,7, a po poł godzinie od zaaplikowania Sylku, ph było 5, czyli niestety nieznacznie wzrosło. wcześniej jak go próbowałam, to też niestety tak było cholerka:wściekła/y:
A ten iladian, to ja jeszcze dzisiaj chyba sobie zaaplikuję, bo dzisiaj nie działamy i rano zobaczę jakie ph.
 
reklama
witam się przelotem ;)
sex pomaga na ból głowy hahahahaaa..

do napisania po 17.oo:))

smacznej owsianki wszystkim życzę ,Czarodziejka trzymaj się z dietą ,Truskafffka i Bella Wy pewnie już w pracy-więc smakowitej kawy.
Gal ,Agulek,obyście znalazły co trzeba do zakwaszania..
Natusia dzięki za &&&&-zdrówka dla synka . Pirania oby głowa dziś nie bolała..
 
Dzień dobry :-)
Ja oczywiście już za biurkiem w pracy z

Miłego poniedziałku :-)


Mama owsianka rewelacja !!!, wczoraj jadłam ją na śniadanie i na kolację. Pycha!! Pycha !! Pycha !!
 
Witam się i ja!

I u mnie dzisiaj tempka w dół, wiec owulka pewni za 3 dni ok. będzie.

MissBella- tempka ładnie poszła w górę!&&&&&&&&&&&&&&

Mama05-
owsianka, tak, tak, pycha!:)

Piranha- jak samopoczucie dzisiaj?
 
witam.
Miss-&&&&&&&&&&&:tak:
debatka nad zakwaszaczami uch..........trudne to wszysto,mam momety,ze jestem bliska zrezygnowaniu ,pełna obaw :(((
a czy ten sylk mozna uzyc po starankach ???
 
Tusia- ja też pełna obaw, zwłaszcza już po jakiś doświadczeniach z zakwaszaniem. U mnie bardzo boleję, ale sylk nie obniża ph, a powiedziałabym, że nawet nieznacznie podwyższa. Szkoda, że tak jest u mnie:wściekła/y:
 
Tusia- to wszystko indywidualna sprawa, jednemu może obniżać, a drugiemu podwyższać, jak replens, czy rephresh, dlatego trzeba na sobie przetestować... ALe chyba np. Truskaffce obniża sylk ładnie ph, ja niestety nie należę do tych szczęśliwców, i bardzo mi z tego powodu przykro:-(
 
Witam i ja
U mnie dzś półmeteK diety...i waga powoli schodzi...:)
Nie jest leKKo ale jak sie widzi efeKty to od razu chce sie w tym wytrwac:)))))
Gal- tez nie rozumiem z tum zaKwaszaniem...myslalam ze sylK nie podnosi Ph
Mama- buziol
Marze juz o owsiance:))))
MIELGO DNIA KOBITY:)
 
reklama
witam was
u mnie duzo sie dzieje ostatnio dlatego mało piszę.
Szykuje się do 62 urodzin mojego taty:) a potem juz czekam na urlop nad morzem! całe 6dni:) spacerki zakupy i wogóle bardzo kocham to miasto. dlatego tak sie cieszę. pojedziemy sobie do orłowa na klify..:) odpoczniemy od pracy od problemów.
Poza tym mamy w planie latem kupić nowe auto:) mąż o niczym innym nie mówi ostatnio no i w końcu się doczeka;) zmienimy naszego starego peugeota na mazde.

Dziewczyny życzę wam przyjemnego tygodnia:)
pozytywnych myśli.
Ja to ostatnio wogóle jak bym fruwała:) tak mi dobrze. Nawet nie myślę już o zachodzeniu w ciążę! :) dobrze mi tak.

Miss życzę II kresek pieknie ci tempka skoczyła &&&&&&&
 
Do góry