reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

oj Miss cos nam sie chyba tutaj swieci :tak:
tak bardzo bym chciala zeby ci sie w koncu udalo.
inaczej jest kiedy ma sie juz dzieci, bo czlowiek moze sobie wtedy tlumaczyc, ze najwazniejsze ze wogole juz ma dziecko. a kiedy starasz sie o pierwsze to napewno bardziej sie to przezywa


Dokładnie i cały czas myśli czy ze mną i moim M wszystko OK. To juz 3 cykl intenstwnych starań, jeśli się nie uda to nie weim czy nie wyluzuję, przestanę obliczać, brać suplementy bo już mam pomału dosyć. Cały czas czuję presję, z biciem serca mierze rano tempke, co do godziny codziennie łykam tabletki. Ile tak można wytrzymać?? Trzeba zacząć cieszyć się wiosną i zapomnieć chyba o tym wszystkim. Tylko to niestety nie jest takie łatwe... :-(
 
reklama
Miss to dopiero 3 cykl:) życzę Ci abyś zaszła w ciążę szybciutko. Ja z Filipem zaszłam właśnie w trzecim cyklu, zaczynaliśmy w styczniu i 12 marca ujrzałam pozytywny test:tak:
Nie sądziłam że o drugie dziecko tak długo przyjdzie nam walczyć.

Zbieram się powoli z pracy
musze sie przygotować przed wizytą.
 
dzień dobry...

połamało mnie..kurcze taka piękna pogoda na zewnątrz, a ja przeziębiona. Wczoraj zaczęło mnie drapać w gardle i z godziny na godzinę czułam jak mnie rozkłada ehhh
dziś jestem w domu, miałam wielkie plany porządkowe, mycie okien itd...no ale sobie odpuszczam

MissBella &&&&& zaciśnięte, niestety tabletek nie odsprzedam, nie mamy za wiele, pewnie sami będędziemy dokupywać
Ewcik dzięki wielkie za info :) gratki @, ja na swoją nadal czekam
Gal dobrze że zajrzałaś :) trzymam kciuki żeby w rodzince było ok
Daria kochany maluszek, no i czekamy do kwietnia :) może się ujawni :)
akcji z zębem strasznie współczuję
Piranha Krzysio daje dziś odpocząć mamuśce troszkę?
jak regauje na rosnący brzuszek? :)
Mama jesteś w domu? czy w pracy?
miłego upojnego wieczorku życzę :cool2:
Kinga &&&&&&&&&&&&&&& na maksa zaciśnięte i czekamy na wieści :)
Czarodziejka sprzedaj troche energii...:-p

Pozdrawiam wszystkich :)

szukam spodni dreswoych dla młodego na allegro, bo zdziera swoje niemiłosiernie, no i co kupie nowe, to zaraz krótkie są..ehh rośnie ten mój brzdąc, długie nogi me hehe:-p
 
cześc dziewczyny
U mnie też pogoda super, trosze dom ogarnełam , pare okien odśrodka umyłam ( z zewnątrz syn umuje jak wróci za szkoły bo ja sie boje żeby mnie nie zawiałąo żebym nie miałą zapelaenia piersi bo przy starszym miałam 3 razy raz prawie w szpitalu wylądowałam )
Daria ja tez bylam dzisiaj u dentysty i mam jeszcze jedna wizyte bo mi juz zeby zaczynaja po ciazy leciec
Truskafffka współczuje choroby, grypa zaczyna juz szalec
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

MissBella. o tym wpływie B-Complexu na ból piersi to raczej nie ja pisałam :-), nie miałam problemów z większą wrażliwością piersi i wiem, że witaminę B6 stosuje się m.in. by zmniejszyć objawy ZNPM, w tym ból piersi ...ciekawe zatem skąd to się bierze, ludzki organizm to jednak ciężka do rozwikłania zagadka ;-) Czasem sprawcą takiego bólu może być prolaktyna. Te kosmetyki mojej siostry to Pixie Cosmetics, według mnie lepsze od LilyLolo ale każdy chyba musi sam na sobie przetestować :-) Nic się nie martw kochana, ja w pierwszą ciążę zaszłam w drugim cyklu a w drugą - tak jakoś po 5 miesiącach intensywnych starań w dniach płodnych więc te 3 miesiące nic złego nie wróżą, na pewno wszystko jest w porządku! Mogę Ci wysłać troszkę B-50, zostało mi kilkanaście albo kilkadziesiąt sztuk w jednym opakowaniu :-)

Gal, dobrze, że już jesteś bo naprawdę zaczęłam się poważnie martwić, że coś się stało. Oby problemy rodzinne szybko zniknęły z Twojego życia!

Kinga, trzymam mocno kciuki za dzisiejszą wizytę, super, że zabrałaś się porządnie za to Archiwum X!

agulek, jak najbardziej może być ten cytrynian - ma też witaminę D3 no i potężną dawkę Ca ...tylko trzeba osobno dokupić magnez.

Truskafffko, dużo zdrówka dla Ciebie! A Krzysiu ani myśli dać mamie odpocząć, co do brzuszka to pewnie myśli, że to normalna sprawa i nie wie, że konkurencja mu tam rośnie :-D

Mama, ta owsianka rano to jak jakiś nałóg już dla mnie! :-D
 
Ostatnia edycja:
Piranho kochana jeśli ten B-Complex nie jest Ci potrzebny to byłabym bardzo wdzięczna :-) Mam nadzieję, że mnie rozumiesz bo taki wydatek nie jest mi teraz na rękę i po cichu mam nadzieję, że te tebletki nie będą mi już potrzebne. Oczywiście odkupię je od Ciebie bo wiem, że to dosyć drogie wytaminy.
A z tymi piersiami to byłam pewna, że to wina wit. B bo nigdy mnie tak nie bolały. Absolutnie się nie nakręcam bo po tym co było w zeszłym miesiącu jakoś spokojniej do tego podchodzę. Dodatkowo cały czas jestem głodna, mam ciągle ochotę na coś słodkiego, w pracy zawsze jadłam jedno sniadanie, czasami dodatkowo jakiś słodycz, a teraz jem drugie i cały czas czuje głód. To dziwne bo jak już kiedyś pisałam, od kilku miesięcy chudłam i jadłam na siłę bo wogóle nie czułam głodu. Może to też zasługa B-Complex... :eek:

O kosmetykach Twojej siostry chętnie poczytam w internecie, jeśli cos będzie na ten temat, bo uwielbiam mineralne kosmetyki.

Wow!! wlaśnie przejrzałam stronę internetową firmy Twojej siostry, zapowiada się bardzo interesująco i z niecierpliowścią czekam na sklep internetowy :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Piranha:-)
a taki magnez:
Doppel herz magnez B6 forte 400 mg
Dzienną porcję stanowi:

Zawartość
½ tabletki
1 tabletka
Ilość
% ZDS*
Ilość
% ZDS*
Magnez
200mg
54%
400mg
107%
Witamina B6
0,7mg
50%
1,4mg
100%
Witamina B1
0,55mg
50%
1,1mg
100%
Witamina B12
1,25 μg
50%
2,5 μg
100%
Kwas foliowy (wit. B9)
150 μg
75%
300 μg
150%


Powiedz mi jeszcze jak możeszpo ile tabletek brać?
 
Ostatnia edycja:
MissBella, zaciskam kciuki z całych sił!
t2014.gif
Wyślij mi na PW adresik do wysyłki :-) Moja sis na razie sprzedaje wciąż na Allegro (Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) ale niebawem rusza profesjonalny sklep internetowy.

agulek, według mnie może być :-) (szkoda, że nie wiadomo w jakiej postaci jest ten Mg, podobno przyswajamy bardzo małą ilość magnezu w postaci tlenku), łykałabym 1 tabletkę tego wapnia i 2 tabletki magnezu.

Mama, a może ten dodatkowy dzień krwawienia oznacza, że jednak endometrium w tamtym cyklu było lepiej ukrwione (czyli progesteron ładniej pracował)?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki:-)

ale cudna pogoda dzisiaj, aż chce się żyć:-D i wszystko człowiek widzi w lepszym świetle. Umówiłam się do ginki na 13.03 na 19.30-cieszę się, jedyne co mnie przeraża, to koszt wizyty:-(

missbella a ja ciągle uproczywie zerkam na Twój suwaczek, ile Ci jeszcze dni do testowania zostało-nie mogę się doczekać:tak:

piranha i co upolowałaś na All? a`propos wit. B Complex, to przypomnij mi kochana, jakie jest jej działanie? czy przy moich długaśnych cyklach jest wskazana, czy też nie?

mama hej, co u Ciebie? jak staranka? @ się skończyła?

miłego popołudnia wszystkim życzę, ja chyba spędzę je z M w jakiejś kawiarni na kawce, a Małego sprzedamy babci na chwilkę;-)
 
Do góry