reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej kobietki

Dziś na 13 mam wizytę w poradni więc pomyślcie o mnie. Mam nadzieje że się czegoś dowiem i że pokieruje mnie dalej odpowiednio.
Nie powiem że sie nie denerwuje. Ale i ciesze że w końcu coś zaczynam działać. Ach i dałam do badania nasienie mojego M i jest wszystko okej. Tak wiec problem może być u mnie. zobaczymy.

Pozdrawiam was serdecznie
 
Hej kobietki

Dziś na 13 mam wizytę w poradni więc pomyślcie o mnie. Mam nadzieje że się czegoś dowiem i że pokieruje mnie dalej odpowiednio.
Nie powiem że sie nie denerwuje. Ale i ciesze że w końcu coś zaczynam działać. Ach i dałam do badania nasienie mojego M i jest wszystko okej. Tak wiec problem może być u mnie. zobaczymy.

Pozdrawiam was serdecznie

Kinga powodzenia !!! Trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&& Daj znać po wizycie co i jak. Miejmy nadzieję, że problem się szybko rozwiąrze :-)
 
dzien dobry Zobacz załącznik 444294
ja czekam na wiesci od meza kiedy mnie przyjmie dentysta :eek:
MissBella to trzymamy kciuki za 15 Zobacz załącznik 444295
ja wczoraj po wizycie plamilam troche krwia;/ ale juz wszystko sie normuje ;-)
milego dnia zycze ja mam nadzieje ze mnie dzis przyjmie ten dentysta bo musze robic placek a wstyd go wydac klientce z takim klem Zobacz załącznik 444296
 
Gal życzę Ci aby sprawy rodzinne dobrze się potoczyły
Miss u mnie w tamtym cyklu było tak samo, piersi bardzo bolały już od owulacji do końca cyklu. Pisałam o tym zresztą i miałam bardzo wrażliwe sutki. Piranha pisała mi coś ze to może być od wit B.
Życzę Ci II na koniec cyklu!!! wygląda narazie to ładnie :)
 
cześć dziewczyny:-)
Nullka widze że masz myśli takie jak mnie nachodzą ostatnio.Też myslę o przesunięciu staranek na lato.
Gal &&&&&& za "porządek" w rodzinie.
Piranha a co myśliszo takim cytrynianie dostępny jest w każdej aptece nazywa się OsteoDiag cytrynian wapnia?
Pozdrowionka i miłego dnia.
 
czesc dziewczyny :-) ja tez wlasnie popijam sobie kawke.
witaj Gal ;-) jak tam starania?
MissBella nie jestem przekonana ze ten bol piersi moze byc przez B Complex, bo ja wlasnie w moim ostatnim cyklu wogole nie mialam tego bolu. a biore juz witaminy 2 miesiace :tak: zawsze mnie bolaly piersi przed okresem, wiec sama sie zastanawiam czemu sie pozmienialo. no ale zaczelam nowy cykl i zobaczymy jak bedzie teraz.
Kinga trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte &&&&&&&
 
czesc dziewczyny :-) ja tez wlasnie popijam sobie kawke.
witaj Gal ;-) jak tam starania?
MissBella nie jestem przekonana ze ten bol piersi moze byc przez B Complex, bo ja wlasnie w moim ostatnim cyklu wogole nie mialam tego bolu. a biore juz witaminy 2 miesiace :tak: zawsze mnie bolaly piersi przed okresem, wiec sama sie zastanawiam czemu sie pozmienialo. no ale zaczelam nowy cykl i zobaczymy jak bedzie teraz.


Mnie w tamtym cyklu tez bolały od owu do samego końca ale dużo mniej a teraz to przesada i do tego urosły a to już zupełna nowość. Mogłyby takie zostać ;-)

Dodam, że B-Complex 50 biorę ponad 5 tygodni...
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj Miss cos nam sie chyba tutaj swieci :tak:
tak bardzo bym chciala zeby ci sie w koncu udalo.
inaczej jest kiedy ma sie juz dzieci, bo czlowiek moze sobie wtedy tlumaczyc, ze najwazniejsze ze wogole juz ma dziecko. a kiedy starasz sie o pierwsze to napewno bardziej sie to przezywa
 
Do góry