reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga skierowania na żadne badania nie dostaniesz...niestey za wszystkie trzeba płacić..
ginek powie Ci jedynie w jakich dniach cyklu masz zrobić jakie badanie..
macicę sprawdzi przez usg...

co do wypalania..
ja miałam wymrażaną po porodzie z Dominikiem ...miałam malą bo nie cały 1 cm ,ale gin powiedział,że jak juz jest to nie zniknie i ,że lepiej wymrozić ...
pytałam co z wewntualnym zajściem później w ciążę to powiedział mi tak jak Ci napisałam...po wypalaniu do 5 lat regeneruje sie śluzówka pochwy..i odradza mi
a po wymrażaniu nie ma problemu z zajściem..


Pirania no to mam nadzieję ,że ta przesyłka której masz avizo to ode mnie bo to kurka juz tydzień i się martwiłam ;)


Patrysiak heloł ..jak tam-plamień nie ma??


jadę zaraz przeprowadzać kumpelę..
 
reklama
Kinga, z tych badań można czasem wiele wywnioskować, naprawdę warto je zrobić! Tak jak pisała Mama robisz je we własnym zakresie, każdy hormon kosztuje około 25 zł. Ewentualne blizny będzie widać na USG, u mnie na każdym USG ginka określa stan (m.in. grubość) blizny po CC. Umów się do gina, zrób te badania w 3 dc i zobaczysz, że poczujesz się lżej!

Mama, to na 100% przesyłeczka od Ciebie gdyż nic innego nie zamawiałam, dzięki raz jeszcze kochana!
t4405.gif
 
chata lśni, spacer zaliczony-młody wybiegał się po kałużach i zadowolony wrócił do domu, teraz wcina obiad, a ja mlekiem z kawą się rozpieszczam :)

Kate ojojoj współczuję bólu zęba, koszmar. Dobrze że już lepiej
Piranha aaa a już się zastanawiałam gdzie się podziewasz, bo nie znikasz nigdy bez uprzedzenia na tak długo :)
dobrze że jesteś :)
ja narazie chcę jednak pić te ziółka na owulację, policystyczne jajniki nie zdiagnozowane w 100%, gin mówiła że to może być właśnie efekt odstawienia tabletek. Więc na razie nie chcę kupować tych ziółek na policystyczne jajniki. Zobaczymy co będzie się działo w nowym cyklu, jak dalej jajniki będą lipne, to wtedy zaopatrzę się w nowe ziółka.
dzięki :) też mam nadzieję że się unormuje wszystko, a nawet jeśli nie to nie dam się jajnikom! wiem że uda nam się z ciążą. Ale fakt-wczoraj miałam dzień kiedy musiałam się wypłakać, że pod górkę mamy.
Noemi jakbyś chciała pić ziółka na owulację, jak pisze Piranha-to mogę ci wysłać część moich...bo mam tego maaaseeee ;)
w razie czego pw ;)
Mama oo to zabiegany dzień, dobrze że do nas już dotarłaś :)
Kinga nic dodać nic ująć do tego co Piranha pisze, mykaj na badania, do gin...i krok po kroczku przybliżymy się do II kresek
Patrysiak uufff dobrze że plamienie zniknęło ;)
 
Hej, hej!

My bylismy znowu dzisiaj na przedprzedszkolu i niedawno wróciliśmy.

Mama05- dzięki kochana, coś czuję, że znowu będziemy podobnie zaczynać cykl:tak:

Kinga- ja też miałam wypalaną nadżerkę i była bardzo duża, i nie miałam żadnych problemów z zajściem w drugą ciąże, ale na pewno było wiecej jak 5 lat miedzy nimi. Moja siostra tez miała wypalankę i podobnie.
Także głowa do góry.

Piranha- z chęcią bym się z Tobą założyła i nawet przegrała:tak:
Wiesz co, jako ze mam bardzo już mało czasu na zajście w ciąże, wiec przychodzi mi jeszcze ta mysl o ewentualnych zrostach po cesarce, bo już kilku ginów mi o tym wspominało, że mogą być. Mam ponadto bardzo dużo bliznę po rozcięciu, jak na obecne standardy. I szczerz mówiąc sprawdziłabym tą droznosć jajowodów. Ale wstrzymuje mnie samo hsg, bo jest to badanie przy pomocy promieni x, i to w okolice rodne( a ja z tych bardziej przezornych), i po tym dobrze odczekać 1 cykl. Wiem, że jest też badanie drozności za pomocą usg i jak juz to tylko na takie bym się pisała, tylko cena mnie odstrasza, bo wydać tysiac złotych niekoniecznie potrzebnie, sama rozumiesz. Jak by się za rozsądną cenę znalazło, to by było ok. Kurcze, zła jestem, ze miałam tą cesarkę, szczerze mówiąc to mogłam jej uniknąć, ale miałam traumatyczny pierwszy poród(dziecko 4,5kg) ze skutkmi dla dziecka , wiec strasznie się bałam powtórki z rozrywki.
Nie wiem sama co robić:-(

Truskafffka- to dobrze, że już humorek dzisiaj lepszy, tak trzymaj!:tak:
 
nie stać mnie na tyle badań..... a pewnie ich bedzie masa.
ja rezygnuję a bynajmniej nie bede wydawała tyle kasy na badania bo ich nie mam.
Trudno poczekam te 5 lat. może kiedyś zaskocze.
jak nie to trudno mam jedno dziecko a to i tak już wielkie szczescie
dziekuje za doradzenie mi Piranha, Daria
Bede tu zaglądała gościnnie aby wam kibicować i czasami z popisać.

ma być dzidzia bedzie nie ma być nie bedzie.
Do gina pojde niech mnie zbada sprawdzi co i jak z macicą. Badania może jakieś zrobię ale nie wydam teraz 300zł na to wszystko co pewnie by mnie czekało.Są inne priorytety w życiu moim. Trudno.


mama 5 lat regenearacji? fak....... pocieszające bardzo. no ale skoro tak mówi specjalista to narazie mogę zapomnieć o dziecku.

Ciekawe jeszcze co mi powie mój..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja też po cc, muszę zapytać gin o te zrosty. Ale chyba powinno być u mnie ok, pamiętam że po porodzie co roku miałam usg i gin mówiła że jest ok wszystko


aaa i przypomniałam sobie, jak podczas cc lekarze gadki prowadzili między sobą i się zachwycali moją macicą, że stworzona do ciąży:-p więc nie ma co...musi być jeszcze choć raz ta macica wypełniona;-)
Piranha co myślisz o tych ziółkach?żebym na razie piła na owulkę?:sorry:
Kinga nie nam decydować, zrobicie z mężem jak uważacie. Trzymam kciuki po prostu... za wasze szczęście :)
 
Kinga- podpisuję się pod tym co Truskafffka napisała. Trzymam kciuki, abyś jednak te dwie kreseczki ujrzała, już w kwietniu!

Piranha- mi nie okreslano grubości blizny po cc, a to ma znaczenie? A o tych zrostach to zaczęto mówić, jak nie mogli dostrzec lewego jajnika, że to może przez zrosty...
 
reklama
Do góry