reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem ;)

Agulek ale mnie fajnie wołałaś:)))

Kinga a miałaś wypalaną czy wymrażaną ??
jeśli wypalaną to 5 lat około odbudowuje się śluzówka ...
jeśli wymrażaną to nie ma to wpływu na zajście....

Pirania -doszła przesyłka????


bylismy z Tomem od rana w urzędach-celny..starostwo...wszędzie kolejki i dokumenty......
potem sphinx i obiadek
potem kupilismy sobie buty
w 5.10.15 dla Domisia 2 pary spodni i dla Zuzy czapkę wiosenną i 2 zabawki.
odebralismy Zuzę i własnie zasiadłam do Was z kawką :)))
 
reklama
ahaaaa Bella nie testowałam bo tempka spadła więc nie ma co ..

Gal u Ciebie też spadek.....fak!!!!
ale już zaciskam &&& kochana moja-juz zaciskam za nowy cykl..

Czarodziejka duża buźka dla Ciebie ;)

pozostałe bebeczki moooocno ściskam ;)
 
Kinga, jakbyś miała duże zrosty na szyjce macicy to lekarz na pewno by to zauważył i poinformował, nic się nie martw! Usunięcie nadżerki rzadko kiedy wpływa na samo zajście w ciążę, za to może mieć wpływ (gdy nadżerka usuwana była z szyjki macicy) na skurcze rozwierające szyjkę przy porodzie. A może byś tak dla pewności w sobotę (3 dc) sprawdziła LH, FSH i estradiol (to najlepszy dzień cyklu na wyznaczenie stosunku LH:FSH)?

Mama
, mój M wczoraj nie zdążył po pracy odebrać ale obiecał, że dziś na 100% się poprawi :-D Dziś masz 14 dpo więc faza lutealna przepiękna!
 
miałam wypalaną............

nie macie pojęcia jak się w tym momencie czuję ;-(

ja pierdziule....... nie zajdę w ciąże....... a na pewno nie tak prędko ;(((
 
Kinguś ja też miałam usuwaną nadżerkę, po pierwszym porodzie- w 2007r, ale miałam zamrażana czy wymrażaną (a miałam bardzo dużą). Mój gin mówił, że jest to bezpieczniejsze niż wypalanie i że od wypalania się już odchodzi. Ale nic nie wspominał o ewentualnym wpływie usuwania nadżerki na mozliwość zajścia w ciążę. Jak widać u mnie to zamrożenie ewidentnie płodność poprawiło:-p
 
no właśnie Kinga, a może tak jak radzi Piranha zrobiłabys te hormony teraz? Bo nawet jak gin ci to zleci to musiałabyś czekać to następnego cyklu znowu?
 
miałam wypalaną............

nie macie pojęcia jak się w tym momencie czuję ;-(

ja pierdziule....... nie zajdę w ciąże....... a na pewno nie tak prędko ;(((

Kinga ja mialam pierwsze wpalana a reszte pozniej wymrazana bo byla bardzo duza i mi sie udalo zajsc to tobie napewno tez sie uda ja mialam w 2010 roku zabieg to napewno u ciebie juz sie wszystko unormuje:)
 
Kinga, podobno zdarza się, iż po niewłaściwie wykonanym zabiegu elektrokoagulacji (wypaleniu) dochodzi do zmian bliznowatych w kanale szyjki i deformacji powierzchni szyjki macicy. W przyszłości zmiany te mogą stać się przyczyną problemów z zajściem w ciążę oraz powikłań okołoporodowych (elektrokoagulacja może spowodować powstanie blizn i kłopoty z rozwieraniem się szyjki macicy podczas porodu). Umiejętnie przeprowadzona "wypalanka" nie powinna jednak stanowić żadnego problemu w przyszłej ciąży, większość dziewczyn bez problemu zachodzi w kolejne ciąże. Najlepiej umów się od razu po @ do gina by sprawdził czy są jakieś blizny i zrosty i rozwiał Twoje obawy, na pewno będzie w porządku! Zrób sobie w sobotę to LH i FSH (najlepiej wraz z estradiolem i testosteronem), poczujesz się lżej, że badania już rozpoczęte i kwestia czasu kiedy to Archiwum X się wyjaśni (pamiętam, że ja badania hormonalne strasznie odkładałam a jak już je zrobiłam to poczułam ulgę, że nareszcie działam i pewnie wszystko się niebawem wyjaśni).
 
Ostatnia edycja:
Kinga, podobno zdarza się, iż po niewłaściwie wykonanym zabiegu elektrokoagulacji (wypaleniu) dochodzi do zmian bliznowatych w kanale szyjki i deformacji powierzchni szyjki macicy. W przyszłości zmiany te mogą stać się przyczyną problemów z zajściem w ciążę oraz powikłań okołoporodowych (elektrokoagulacja może spowodować powstanie blizn i kłopoty z rozwieraniem się szyjki macicy podczas porodu). Umiejętnie przeprowadzona "wypalanka" nie powinna jednak stanowić żadnego problemu w przyszłej ciąży, większość dziewczyn bez problemu zachodzi w kolejne ciąże. Najlepiej umów się od razu po @ do gina by sprawdził czy są jakieś blizny i zrosty i rozwiał Twoje obawy, na pewno będzie w porządku! Zrób sobie w sobotę to LH i FSH (najlepiej wraz z estradiolem i testosteronem), poczujesz się lżej, że badania już rozpoczęte i kwestia czasu kiedy to Archiwum X się wyjaśni (pamiętam, że ja badania hormonalne strasznie odkładałam a jak już je zrobiłam to poczułam ulgę, że nareszcie działam i pewnie wszystko się niebawem wyjaśni).

o właśnie, nic dodać, nic ująć:-)
 
reklama
Zrób sobie w sobotę to LH i FSH (najlepiej wraz z estradiolem i testosteronem), poczujesz się lżej
co mi dadzą te badania? musze iść do gina aby dał mi skierowanie? ile takie badania kosztuja?
a wogóle to jak ginekolog spawdzi stan mojej macicy? na pewno nie palcem prawda wiec umówi się ze mną na badanie bardziej skomplikowane? ja nie rozumiem :(
 
Do góry