reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki dajcie mi namiar na sprawdzone testy owulacyjne z allegro bo te z Rossmana mnie za dużo kosztują:-)
Kinga rób tak jak serduszko podpowiada, nic na siłę.
 
reklama
Agulek ja mam te testy 3xTEST CIążOWY(10mIU/MI)+ 30x TESTY OWULACYJNE (2021821833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
z polecenia Piranhy, nie miałam jednak okazji ich za bardzo używać:rofl2:
Daria mnie generalnie podobają się x-landery, choć cena odstrasza:-p dobre ma opinie :)
Ma-ka hehe to co dopiero mąż dowcipniś, co on nie wie, że nawet z całą drużyną piłkarską w domu nie ma szans na pozbawienie kobiety głosu?:-p
u nas jest jeden pierworodny hehe teraz po cichu celujemy w dziewczynkę, ale drugi synek też mile widziany:happy:


Piranha jeszcze jedno pytanie-czy warto żebym zrobiła sobie badania hormonów teraz na początku (daj Boże) nowego cyklu? ;)
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczyny .... nie odzywam się bo mam dużo spraw urzędowych masakra :( i od początku cyklu mam ciągle migrenę ale teraz myślę że to z nerwów ..

w tym cyklu robię usg ale niestety do ginekologa jeżdzę 1,5 godziny w jedną stronę - jezdzimy z dzieckiem i pozniej jestem padnięta okropnie

ale musze sie pochwalić - do witaminek które zalecila Piranha dołożylam sobie herbatę z liści malin na endo oraz herbatę z koniczyny czerwonej na pęcherzyki ( estrogeny )
i w 11 dc moje endo miało 7,6 mm a pęcherzyk na prawym miał 9mm natomiast dziś jestem w 14 dc i moje endo 10,8 ( jeszcze takiego jak żyję nie miałam) a pęcherzyk 17 mm
w sobotę podobno owu ma być ??

trzymajcie kciuki - jak trochę dojde do siebie to się odezwe
życzę wam bardzo udanego weekendu
 
jestem ..przeprowadzałam kumpelę...padam na twarz poprostu....cały dzień w aucie dzis spedzilam...

Truskafffcia jeśli gina nie powiedziała w prost ,że masz pco to znaczy ,że nie masz ;)
mi gin tłumaczył ,że jajniki pco wygladają jak kiść winogron...masa małych pęcholków..
skoro tak nie masz to pij kochana ziółka na owu:)
takie moje zdanie ;)))

Pirania jak tam wieczornie ;))
nadal &&& za mężowa pracę :)

Gal no pewnie razem bedziemy jechać z kolejnym cyklem ;)
ja miałam dzis odrobinę krwi ale cisza....więc czekam na jutro na @..


Patrysiak no to &&& zeby plamienia nie wróciły..


Bettsie nooo kochana szalejesz z endo i z pęcholkiem ;))
świetne wieści nam przyniosłaś -&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za sobotnie trzęsienie ziemi hahahahaaa :))
 
Ostatnia edycja:
Gal, a ja jestem jakoś przekonana, że w pierwszych cyklach zawinił odstęp od owulki i plemniki nie przeżywały a teraz pewnie powybijało je pH poniżej 4 ...no i ta PRL po obciążeniu z która obecnie dzielnie walczysz witaminą B6. Tak więc spróbuj po prostu raz jeszcze - bliżej owulki i z pilnowaniem by pH nie było zbyt niskie. Też miałam cesarkę i bez problemu zaszłam w kolejną ciążę (a bliznę mam paskudną szerokości aż 17 cm z paskudnym bliznowcem :-(). Mi lekarka ocenia grubość blizny gdyż analizuje czy nie ma ryzyka rozejścia się blizny np. na skutek skurczy porodowych, gdy blizna robi się w ciąży cieńsza to jest wskazanie do kolejnego CC.

Mama
, ciacha dosłownie niebo w gębie, nie mogę się opamiętać i pożeram jedno za drugim! :-D Paczuszka do Ciebie już spakowana, poprosiłam M by wysłał jutro po pracy :-) A propos, poznajesz gościa, przy którym dziś zasnął w czasie dziennej drzemki Krzysiu?
Zobacz załącznik 442830
Wybrał go z całej bandy pluszaków! :-) Dzięki kochana za kciuki, powinni odezwać się za tydzień, podobno strasznie dużo chętnych jest i dziennie mają po 3 rozmowy.

Kinga
, wszystkie hormony to około 150 zł, jeśli zrobisz PRL z obciążeniem to 175 zł.

Truskafffko, a mi podczas CC lekarz powiedział "Uuups, tego jeszcze nie mieliśmy!" ...żałuję, że nie spytałam wtedy o co biega :-D ale byłam tak przerażona, że chyba nie chciałam wiedzieć ;-) Co do ziółek to jak najbardziej możesz je pić, wiele dziewczyn z PCO (Ty na pewno nie masz PCO tylko jajniki zaszalały po odstawieniu antyków) pisze, iż dzięki tym ziółkom zaszły w ciążę, nawet po kilku latach starań. Pewnie, że warto posprawdzać te hormony! Np. przy PCO jest wysoki stosunek LH:FSH, w 3 dc najlepiej sprawdzić LH, FSH, estradiol i testosteron a w 7 dpo progesteron i prolaktynę (tą drugą najlepiej z obciążeniem).

bettsie, super wieści! Trzymam kochana kciuki!
 
zaszalałam na zakupach aż mi się humor poprawił
i tak własnie jest... trzeba sie cieszyć nawet drobiazgami :) każdą mile spedzoną chwilą... jest ich niewiele.. życie mamy tylko jedno. nie ma co gonić... czasami warto się zatrzymać uważam.
Cóż mi wiecej do szczescia potrzeba? mam wspaniałego męża, synka cudnego i jestem szczęśliwa z nimi. Fajnie jak kiedyś pojawi się druga dzidzia bardzo się ucieszymy. Ale nie bede robiła nic na siłę.

Kinga rób tak jak serduszko podpowiada, nic na siłę.
dokładnie i to jest prawda :)

dziękuję dziewczynki
Buziaki i miłego wieczorku życzę


piranha Krzysiu jaki rozkoszny!

truskaweczko jak tak zachwalają twoją macicę to jak nic ciąża bedzie szybko! zobaczysz:)))
Miss za Ciebie trzymam stale kciuki i myślami z Tobą Ty wiesz..
Mama tobie też życzę abyś się doczekała tej dzidzi
 
hej dziewczynki chciałam się czasowo z Wami pożegnać. U mnie nie najlepiej. Niestety wieczorem zadzwonił do mnie lekarz, który tydzień temu robił mi usg genetyczne i powiedział, że te biochemiczne badania krwi nie wyszły tak różowo a właściwie wyszły źle. Za tydzień mam u niego wizytę i mamy razem zadecydować co dalej, najprawdopodobniej będę miała amniopunkcję a po jej wynikach zadecyduję co dalej. Ale to potrwa ładnych parę tygodni. Nie chcę tu się wypłakiwać, psuć humorów zaciążonym i tym starającym się. Odezwę się jak będę wiedziała co i jak. Ale będę Was czytać codziennie i za wszystkie Was trzymać kciuki. A Wy proszę trzymajcie za mnie i za moje dziecko, oby okazało się zdrowe. Powodzenia.
 
Pirania cieszę się ,że ciacha smakują -jedz na zdrowie..:))
a Krzyś śliczne ma te włoski:)no i bardzo mi miło,że tak Mu przypadł do gustu misiek :))a czy kolorowy szaliczek ma czy Krzyś się z nim rozprawił hahahahaa


Kinga -zakupy to jest to:)


moje dzieci zasypiają ..
cisza wieczorna jest cudna ;))


Patrysiak -jesteś jedną z nas...Ty sie martwisz to i my sie martwimy...
jestem z Toba ...wierzę ,że bedzie dobrze choc domyślam się jak Ci teraz źle i smutno...
&&& kochana za Twój spokój i zdrową dzidzię!!
 
Ostatnia edycja:
patrysiak ja bardzo mocno bede trzymać kciuki za was, nawet się pomodlę dziś. na pewno bedzie dobrze i tak masz myśleć kochana wiesz prawda?:* ściskam mocno i nie smuć się nie wolno ci, myśl pozytywnie bo przecież inaczej być nie może. To też pomaga. Zawsze możesz pisać kiedy chcesz przecież wiesz..nawet nie myśl inaczej. Rozumiem że Ci teraz źle... tulę mocno i myślami jestem z Wami.
 
reklama
Do góry