reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Slodkamarzycielko- dla mnie to typowe objawy ciażowe:tak::-) Ja to u siebie wyczekuję właśnie obrzmiałych piersi, a skoro Ty mówisz, że są jeszcze strasznie, to ho, ho.
A jak przebiegały twoje ostatnie staranka?

Axarai- ja to u Ciebie obsatwiam córę, skoro w tej ciąży mocno wymiotowałaś, a w poprzednich nie, a jeszcze takie wymioty mogą siadczyć o wysokiej beta hcg, a ta skolei wysoka o................ dziewczynce:-)
Zyczę Ci tego z całego serca, bo to powinno Cie się już należeć z urzędu:-D


tak sa obezmiale ale tez sugerowac sie nie moge w 100% tym objawem bo jestem na leczeniu hormalnym,4 cykle wstecz tez sie sugerowalam piersiami jednak @ przyszla wstretna...jednak zadzwiwiaja mnie te mdlosci i zapachy wyostrzne,wczoraj na stoliczku lezalo ciasto czekoladowe tak mi pachnialo,ze nie moglam spokojnie na tv patrzec niewiem dziwne to jako objaw ciazy,w poprzednich tak nie mialam,od 1,5 roku staramy sie o 3 dzidziusia nadal bezskutecznie,zakupilam testy podczas testowanka kochalismy sie namietnie ...niewiem ...
 
reklama
Agulek - ja tak samo, niechby trochę sprawiedliwości na tym świecie było:tak:
Zdrówka dla synka!
 
No dobra koniec tego dobrego, gripeksik łyknąć, polopirynkę i do wyreczka, bo jakaś zmęczona jestem, a jutro rano pobudka Jedno jest pewne z tego cyklu siostry dla moich synów nie będzie na pewno.
Ale nic fajnie, trochę się rozerwałam z wami. Dobranoc miłych snów dziewczynki.
 
Merylin takie tam, a jaki miód na moją duszę:tak: Dziękuję Ci bardzo, bedę sobie teraz zasypiać i sobie Marzyć:-)
Dziewczynki Kochane dziękuję wam bardzo, że tak piszecie, bo może jak tak mi życzycie, to się uda:sorry: Nie na pewno sie uda!!!!
Dobranoc Co by Wam też się spełniły Marzenia!!!!!!!!
 
axarai widze kropeczke na paseczku ojjj jak zazdroszcze,slodkie masz te skarby,nowa jestem tutaj ...powiedz z asz plec dziecka? liczysz na dziewczynke czy obojetnie?
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Witaj MissBella:-), jak tam staranka były, wygląda, że już po owu, a na wykresie masz zaznaczone, że miałaś negatywne testy owu, pewno nie zaznaczyłaś pozytywa, co?

A u mnie oczywiście spadek, niestety nie myliłam się:-( Ja takie rzeczy raczej czuję....
 
Do góry