reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczyny:-)
Ja po wizycie(mialam miec jutro)
ale jutro mojego lekarza nie bedzie bo ma pilny wyjazd,
a nie chcialam isc do innego i przeniosl mi na dzis.

A wiec:
Nunia wazy 1400g.
Serduszko pieknie bilo.
Przeplywy ok.
Ulozona juz glowkowo.
Szyjka dluga,zamknieta.
Skurczy brak.

przepraszam,ze tak tylko o sobie:zawstydzona/y:
czytam was caly czas:tak:
i za wszystkie trzymam mocne kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Dzięki MONICO i również pozdrawiam i życze szybkiego rozwiązania...
Może przypomnisz mi jak było u Ciebie kiedy zaszłaś w ciążę w którym dniu cyklu a czy osłabiałaś plemniczki ?
 
Dido21 widzę że też oczekujesz córci wiem powtarzam się pewnie pisałyście ale tyle tych stron :zawstydzona/y: może mi napiszesz w wolnym czasie jak było i u Ciebie :-)
 
Pierogatka u mnie nic specjalnego nie pichce-zjedlismy rosołek z wczoraj...po tym omdleniu leże i nic mi sie nie chce,w głowie mi się kręci..dzieci maluja farbami ..jeszcze 2,5 h i bedzie mąż..na jutro wziął wolne -ufffffffffffffffff

Monico,Pierogatka nieustanne &&&&&&&&&& za akcję porodową !


Dido piękne wieści po wizycie ;)

Myszka powodzenia w staraniach:)


reszta Gangu gdzie jesteście???????????????????????????????????????????????????
 
Mama05 no to miałaś z tym omdleniem...
Na pewno przyda mi się motywacji teraz będę obserwować cykle i zaczynamy od lipca sierpnia.Oby tylko zaczęły mi się cykle owulacyjne bo ten był bezowulacyjny i teraz nie wiem kiedy dostane następny :wściekła/y:
No cóż poczekam jeszcze z 2-3 tygodnie i pójdę po coś na wywołanie do gina mam nadzieje że nie będę musiała :tak:
 
Hej Kochane!
Monico, Pierogatka trzymam kciuki za wykluwanie sie maluszkow. Oj pamietam jak mi sie potwornie dluzylo. Co rano wstawalam w zlym nastroju ,ze kolejny dzien i nic. Sama sie dziwie ,ze udalo mi sie w koncu urodzic w terminie.
Mama , Kinga kazdemu czasem przychodza chwile zwatpienia ale ja wierze ,ze wam sie uda, na prawde :tak:
Piranha co do imienia to ja bym tez nie patrzyla na popularnosc. Zuzia to sliczne imie i sama mialam dylemat czy tak nie nazwac corci. Chlopcom jednak bardziej sie Nina podobalo , bo w kilku ulubionych bajkach wystepuje postac o takim imieniu i bardzo dobrze im sie kojarzy;-) Chcieli tez Helenke bo jest w Polsce lokomotywa parowa o nazwie "Piekna Helena" a oni zakochani w parowozach. No ale nie chcialam ,zeby cora miala imie jak parowoz a poza tym samo imie nie podoba mi sie az tak mocno.
Musze zmykac do Niuni bo cos dzisiaj spac nie moze:sorry2: Moze przez ta wichure na dworze:baffled:
Pozdrawiam cala reszte przyszlych ciezarowek i mamusiek :*
 
Mama05 wiem że trzeba odczekać dlatego czekamy do lipca sierpnia mam nadzieje że cykle będę mieć normalne. Wiadomo pewnie troszkę mi zejdzie bo będziemy próbować na dziewczynkę tak 3-4 dni przed O. Za miesiąc kupuję testy i zaczynam dokładnie sprawdzać co i jak. Chociaż wiem że u mnie owu jest w dniu pozytywnego testu około 3 dni przed skokiem.Dlatego mój drugi synek jest z dobę 1,5 przed owu bo kiedyś myślałam że mam ją dzień przed skokiem bo przecież testy niby też szybciej te 24 godziny pokazują a tu psikus. Tylko że nam 2-3 dni przed owu nic nie wychodziło ale jak już mówiłam teraz na się nie śpieszy tak. Mam swojego kochanego Skarba i teraz on potrzebuję mojej uwagi i mu będę poświęcać swój czas wiec nie mam takiego ogromnego parcia na kolejną fasolkę ;-)Wiadomo chciała bym mniejsza różnice wieku żeby dzieci miały lepszy kontakt. Miałam naturalny poród.
 
Witajcie babonki:-)Aneczka w końcu zobaczyłam co nieco twoje maleństwo, chodź zdjęcie miniaturowe, ale co widać. Wstaw jakąś fotkę dla pragnących córek ciotek tak dla naszego lepszego samopoczucia i większej motywacji.
Gal widzę że zrobiłaś ogromny postęp w tym miesiącu, super tak trzymać.
Mama, kinga nie dołować się musi być w końcu dobrze.

Wysłałam zapytanie o calcium citrate, ale jeszcze nie mam odpowiedzi będę miała niestety trochę przerwy w braniu tego specyfiku bo nic innego nie mogę znaleźć w necie, a może którejś z was udało się coś kupić?

Myszka witaj wśród tęskniących za córeczką. Dopiero dopatrzyłam się że masz takiego malutkiego szkraba. Gratuluje dzieciątka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulek a dziękuję dziękuje urodził się 24 grudnia piękną sobie datę wybrał :-) Teraz troszkę chorował ale już lepiej. Widzę że sporo kobitek ma np. 2 synków nie była to dla Was trudna decyzja o trzecim dzieciątku ? Zastanawiam się jak to jest ? Ale to chyba jak już ktoś mówił : jedno dziecko a dwoje to widać różnicę ale już więcej to nie bo jednak dzieci razem się bawią i chyba nawet łatwiej jak z jedynakiem bo on ciągle wymaga uwagi...Ja podziwiam mojego starszego bo sam się zajmuje braciszkiem wozi go podaje mi np pieluszkę itp. a tak się bałam że będzie zazdrosny a on przeciwnie kiedy mu mówię że nie mogę mu czegoś zrobić bo braciszek np je to on grzecznie czeka...aż miło patrzeć jak mi pomaga aż chce się więcej dzieci ;-) wiadomo nie wolno naciągać pomocy bo się może zniechęcić ale skoro sam się pcha to czemu nie.:-D
 
Do góry