reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzień dobry...
ja dziś od rana w locie :) zaliczyłam babskie spotkanie z kumpelą ze studiów,potem pędem do przedszkola po szkrabika, pędem do domu, pędem porządki załatwiliśmy, pędem kluski z danio zrobiliśmy bo mały głodomór wiecznie głodny..i wreszcie z kawką zasiadłam chwile odpocząć :)

lece poczytać co u was dzisiaj :)
 
reklama
AneczKo- jak fajnie ze sie odezwalas...Boziu pokaz corcie...w tej miniaturce tak malo widac.
Jak sie czujesz? Jak chlopcy zareagowali na siostre?
Jak ogarniasz sie z trojeczka dzieci? Daj znac Kochana.

No wlasnie i to samo do
Beatki...Kochana skrobnij choc dwa slowa...Szkoda ze Was tak malo...
Obawiam sie ze jak wszystkie urodzicie to tu sie pusto zrobi
 
Aneczka,Agulek cześć babeczki:))

Myszka pytałam o poród bo ja po porodzie z Zuzą to 4 m-ce musiałam czekac na serduszkowanie bo taka byłam zablokowana psychicznie ,że bedzie bolało..ja miałam kleszczowy poród z Zuzą bo była 2 razy owinięta pępowiną i utknęła w kanale więc mnie nieźle nacięli...
i jak przeczytałam,że Ty już chcesz sie starać a nie minęło jeszcze 2 m-ce to mnie ciarki przeszły:-Da potem doczytałam ,że do lipca chcesz sie obserwować i potem działać-ufff ;)))bo już mnie bolało hahahaa...

ohooooo

Truskafffka powróciła...najedzona...wypocznie przy kompie to nam poooooooooooooooooooooosta wywali ,że ło hoho;))

Truskaffcia czekam ;)))

Pirania co tam kochana??cały dzień Cię nie ma-tęskno mi...

Czarodziejka ja będę...nie urodzę bo zajść nie mogę;((
 
Ostatnia edycja:
Dopiero teraz mam chwilkę by do Was zajrzeć.

Czarodziejko, Myszka, faktycznie ludzie potrafią być okropni :-( U mnie na szczęście nie było żadnej presji na płeć, wszystkim wokół było to kompletnie obojętne.

Myszka
, ludzie potrafią swoja bezmyślnością i gadaniem strasznie ranić :-( Faktycznie piękna data narodzin Victorka :-) Na pocieszenie Ci powiem, że masz takie szanse na córcię jak każda z nas, każdy mężczyzna produkuje tyle samo męskich i żeńskich plemników gdyż one nie powstają w osobnych procesach a z podziału komórek macierzystych zawierających parę chromosomów XY. Nie sugeruj się tak odstępem od owulki a bardziej zwróć uwagę na dietę, suplementy, pH i rodzaj śluzu, nasza Kosmo np. zachowała odstęp 3 dni od owulki a będzie mieć ślicznego synka, ewik z kafeterii zachowała odstęp minimum 4 dni i urodziła kolejnego synka (są dużo istotniejsze czynniki wpływające na płeć dziecka jak odstęp od owulki).

Dido, super, że wszystko w porządeczku, tak trzymać!

Mama, mam nadzieję, że humorek już lepszy (ja też coś dziś dołka łapię) a jutrzejsza tempka jeszcze bardziej Ci go poprawi! Byłam dziś u ciotki w odwiedzinach i Krzysiu był potwornie marudny, dał mi niezły wycisk, oczywiście cały czas musiał mnie trzymać za rączkę albo wspinał się na ręce.

Patrysiak
, a jak tam Twoja wizyta?
 
Ostatnia edycja:
mama- jesli chodzi o serduszkownie po porodzie... to u nas to bylo przy pierwszym dziecku 2 miesiace po porodzie. Tez sie obawialam ale nic nie bolalo...mialam chyba bardziej psychiczne opory niz fizyczne.
Przy drugim dziecKu...nie bylam nacinana, porod przebiegl prawidlowo..i pierwszy sexik byl okolo miesiaca po porodzie...i wtedy juz sie tak nie balam jak po pierwszym porodzie...i bylo wszystko ok..zero bolu...w ogole szybciej sie dochodzi po porodzie jak sie nie jest nacietym..no ale to zrozumiale.

Z tym sexikiem po porodzie jest u kazdej kobiety inqaczej...moja siostra po porodzie nie wspolzyla przez prawie rok!
 
Pirania no mam nadzieje z ta tempką..
póki co cały czas leżę,słabo mi,mam mroczki przed oczami co jakiś czas i ogólnie czuję się nie halo..
Tom zaraz kąpie dzieci i po bajce spać..

oby mi jutro przeszło bo jedziemy z ekipą do tego centrum zabaw....

Czarodziejka ja po porodzie z Domisiem też po 2 m-cach działałam w sypialni,ale po Zuzi było ciężko...
a siostrze współczuję-taką blokadę miała czy bolało??

Gal????????????????????

Bella???????????????????
 
Ostatnia edycja:
Mama, zapomniałam napisać, że miło iż ktoś za mną tęsknił, daj dziuba
t4614.gif
Może zrób sobie jutro morfologię krwi? ...niepokojące to omdlenie i dzisiejsze złe samopoczucie :-( ...a może to od ciążowych zmian hormonalnych (wiele dziewczyn pisze, że jednym z pierwszych objawów były zawroty głowy)? :-) A do M w sprawie ewentualnej nowej pracy mają się odezwać za 2 tygodnie.
 
Pirania ja nie dawno robiłąm całą morfologię i wszytko mam w górnej granicy..
a dziuba juz nadstawiam :))
ja mam nadzieję,że to takie własnie zmiany ,aleeeeeeee jest chyba za wcześnie,co???

Czarodziejka to przykre..czyli trauma po porodzie?...

Truskafffkaaaaaaaaaaaaa czytasz???
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe Mama...dziś nie poszaleję :-D idę do chłopaków, bo Matik "robi imprezkę" dał nam zaproszenie, picie zorganizował, coś słodkiego i mamy się bawić:-D
wieczorem będę ...mam nadzieję że wy też :)

na ten moment tylko przesyłam przytulasy, ciepłe, serdeczne, pełne nadziei na wymarzone maluchy Tobie Kindze, Gal, MissBelli...i naprawdę WSZYSTKIM!!! Nawet siebie uściskam:-D
 
Do góry