reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć:-)Pirahha i Gal dzięki za odpowiedz.
Gal dokładnie o tym samym pomyślałam jak kupowałam tampon że ja k go namoczę to spuchnie. Kupiłam też limonkę bo mi się sprawdza bardzo i też wysusza. Ja dziś czuje jajniki czyli owulacja bliski i jestem mega szczęśliwa bo nawet wkładki nie muszę używać tak suchutko jak coś się pojawi to lepkie, sprawdziłam notatki z listopada i wtedy już od 8 dc pływałam także dziewczyny suplementy polecane przez Piranhe działają.
Mama i Kinga trzymam za was kciuki.;-)
U nas straszny mróz, aż się nosa nie chce za drzwi wystawiać, a ja mam urlop i relaks, kawkę śmigam zrobić, zupka się gotuje..... jejku jak cudnie.
A i jak ktoś chce stosować te irygację i nie może dostać wody destylowanej to może kupić demineralizowaną ja mam i jest już wypróbowana, działa.
Czarodziejko a twój synek słodziak, mój mąż jak był mały też miał takie blond loki, ale synkowie tego nie odziedziczyli niestety, a ty niezła szprycha :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane Dziewczęta;)

Na wstępie bardzo Was Przepraszam, że mnie tu tyle nie było, bo aż chyba prawie dwa miesiące...... Mam tyle pracy, że nie wiem jak wyrobię do porodu. Już czasem nie mam siły, wszystko mnie boli, nie mogę za bardzo chodzić, znów jak za dużo siedzę też źle, a muszę siedzieć dużo bo taką mam robotkę.


Tyle Was tu Nowych fajnych kobitek, jejjjj, muszę kiedyś siąść i Was nadrobić, zaczęłam dzisiaj ale chyba potrzebuję na to duuuuuużo czasu. A teraz czas uśpić synusia i brać się dalej do roboty:(

Gratuluję tym którym się udało, a staraczkom życzę powodzenia. Jest Was już trochę;)))) Super!!!
Starającym się o córusię przesyłam fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Choć tylko raz u mnie się pokazała dziewczynka, to mam nadzieję, że nadal tak jest. Na pierwszym USG na ktorym już na pewno bylo możliwość bo był to chyba 16 albo 17 tc, nie było jak sprawdzić bo tak się dzidzia ulożyła, na nast. USG po 4tyg się dowiedziałam, że to dziewczynka. Nie dowierzałam... Później znów się nie pokazała, a teraz mam w środę wizytę u lekarza to wtedy się okaże. Mam nadzieje, że będzie widać i nadal będzie dziewczynka, tak bardzo bym chciała.


Pozdrawiam Was kochane serdecznie, jak tylko będę mogła to się odezwę, brakuje mi Was;) Buziaczki
 
Agulek własnie jak te suplemety działaja na sluz to jak poznac owu???masz jakis w ogóle sluz?jak to teraz wyglada?

a ja nie zdążyłam zobaczyc Maksia:((((((((

dziewczyki jak zrobic zeby wykresik był w sygnaturze?
 
Tusia wchodzisz w moje cykle i tam masz na górze linki dwa. kopiujesz do suwaczka ten drugi, miniaturka do cyklu:tak:


cycochy to mi eksplodują chyba
dziś to już przeginka jakie są nabrzmiałe. to pewnie na wredną.... ach!

idę prać bo mam trochę tego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kinga dzieki;)
Miss ja tobie zycze powodzenia,bo ja sie jeszcze nie staram
mam chęć ale to chyba jeszcze nie ten czas ;-)

chciałabym starac sie od kwietnia do wrzesnia
aby nie chodzic w ciąży latem i urodzic wiosną
chodzi mi o sporawy brzuch latem ze wzgledu na kłopoty z sercem.
ale teraz to raczej za wczesnie na to, poczekam na przyszły rok>zobaczymy.?????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry