reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha ale ja mam tety o czułości 25 jednostek. u nas ciężko dostać taki czuły jak Ty piszesz chyba że przez neta. a ja kupiłam na miejscu. No wiec jutro może mi nie wykazać pewnie co....

dziekuje za fluidki cudowne! :-)
 
reklama
KATE no ja własnie teraz mam w palanach aby tam tylko spało dzieicątko(tzn.nie licząc pózniej przeprowadzki jak chłopcyzk okaże sie)i tam swoje ciuskzi bedzie mieć itd.gdyz już nie chce mieć koło siebie łóżek bo i miejsca w sumie nie bedzie tzn.znalazłoby sie ale juz nie chce w tym i ogólnie spodobała mi się baaardzo ta wolnosć że tv ogladmu jak chcemy zachowujemy sie róniez jak chcemy no bo jednak jak maluszek juz śpi to wiaodmo trzeba trochę się zachować ciszej itd.i nawet światło gorzje zapalać itd.także maleństwa tym razem koło nas nie będzie spac tylko i wyłącnzie u siebie;))takż eniania będzie nie zbedna...aha i co ważne ja mam jednbak 3 chłopaczków w domku(Kubuś praktycnzie cały dzień jest u mnie pod opieką no i moje smerfy)i hałas jest;/jak i ciekawość na bank też będzie no Domiś ok ale Alanek i Kubuś także chce aby spokojnie sobie malenstwo spało u siebie co zamknię się drzwi i wsio...
 
Kinga, to może zrób jutro ten 25 mIU/ml ale też owulacyjny (masz?). Owulacyjne krzyżują się z hCG na poziomie 10 mIU/ml więc działają jak te czulsze testy ciążowe :-)
 
patrysia masz racje, ja narazie takie mam plany a co będzie dalej zobaczymy, mam nadzieje, ze mały nie zrobi sie nagle zazdrosny o młodszego brata i nie wróci do nas do sypialni ( teraz ma 18 miesięcy), tylko, że on spanie ma super od zawsze przesypia całe noce, 12 godzin snu tyle jest mu potrzebne plus 2-3 godziny snu w dzień
 
Kinga, to może zrób jutro ten 25 mIU/ml ale też owulacyjny (masz?). Owulacyjne krzyżują się z hCG na poziomie 10 mIU/ml więc działają jak te czulsze testy ciążowe :-)

nie mam owulacyjnych, juz kiedys pisałam.
Trudno co ma wyjść to wyjdzie. jutro zrobię a jak tempka ładnie sie utrzyma to powtórzę test w 14dpo.
U mnie spadek implantacyjny był 8dfl na to wychodzi.
Czekam na spokojnie do jutra.
:)
 
kosmo jak moge doradzić w sprawie synków
w sumie u nas spora różnica 4,5 roku, ja osobiście uważam że:
- dwa pokoje nie są absolutnie potrzebne, zanim skorzystacie z drugiego minie spoooro czasu, a dla trzymania tam tylko zabawek bez sensu
- u nas łóżko piętrowe się nie sprawdziło, starszy mimo ze miał już sporo latek, bał się spać na górze
- mebelki: co to jest 3 latka - narazie nie są mu potrzebne poważniejsze mebelki, a na takie "przejściowe" szkoda czasu, będą mu z własnego doświadczenia, jak pójdzie do zerówki i bedzie potrzebował kąta na naukę tzn biureczko + regał
- narazie proponowałabym kupić większe łóżko jak chcecie, u nas właśnie chciał samochodzik, łóżeczko maluszka może potem być u starszaka (ja tak miałam) a narazie i tak u was w sypialni, ja mam też regały trofast ikea + drewniane regały z półeczkami na ksiązki i modele np z klocków lego

u nas dopiero teraz chłopcy mają swoje pokoje a tak byli cały czas razem, ale starszy rocznikowo juz ma 10 lat a młodszy 5,
Zuzia narazie bedzie z nami w sypialni. Jak podrośnie sypialnie naszą zniesiemy na parter, a na górze każde dziecko będzie miało swój pokój (mamy 3 na piętrze)
 
Kinga, ja bym po pracy zakupiła w aptece choć jeden owulacyjny ale ja z tych niecierpliwych jestem :-D U mnie spadek implantacyjny był w 9 dpo a skok w 10 dpo czyli dzień różnicy a test 10 mIU/ml pokazał w 12 dpo cień cienia widoczny na początku tylko pod światło ;-), moja mama twierdziła, że ona tam nic nie widzi a ja mam bujną wyobraźnię :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
piranha no widzisz dzień różnicy wiec licze się z tym że na moim teście jutro może nic nie być.
bo ja mam ten mniej czuły.
U nas nie sprzedają owulacyjnych na sztuki tylko po 10 od razu i są drogie nie mam teraz na to kasy:/ w niedziele zaszalałam i jestem goła wesoła hah
 
Do góry