reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej mama05, Aneczka i inne dziołszki!

Piranha- dzięki kochana, a czy można przewidzieć w jakim czasie po tym wyrzucie estrogenów jest owulka? Myślisz, że dzisiaj po południu, albo wieczorem moglibyśmy się starać? A z tą szyjką to nie jestem pewna, tak mi się wydaje, ze to coś co tam dosięgam to jest ta szyjka i że jest miękka:tak:
 
reklama
Kawa na mleku...pychaaa:tak:
dzięki Mama05;-)
z długością mierzenia temperatury nie kombinowałam jednak, bo ten mój wykres i tak zwariowany, pełen piramid. Jak się nieco nabiorę wprawy to sprawdzę czy jest różnica w czasie:happy2:

Piranha dzięki, czyli mogę pozostać wierna swojej mięcie :happy2:
kawa bezkofeinowa w ostateczności mogłaby być, ale ja generalnie niskociśnieniowec jestem i trochę kofeiny mi potrzeba do normalnego funkcjonowania:rofl2:
Aneczka ciekawe czy Ninka wyjdzie na świat w walentynki :-p
Kate współczuje leżenia..cóż robić... mama gotowa na każde poświęcenie dla maluszka...
Gal pięknie pospałaś:-D oj czasem trzeba tak totalnie zregenerować siły:tak:
 
Aneczka wiem, że na końcu jest najciężej i czas powoli leci i chce się jak najszybciej urodzic a podobno lepiej naturalnie niż prowokowac. Kiedyś znajoma połozna poleciła mi naturalny sposób na wywołanie porodu taka mieszankę 1 łyzka soku pomarańczowego, 1 łyzka koniaku i 1 łyzka olejku rycynowego wymieszac i wypic , podobno działa, ja tego nie próbowałam to nie wiem
 
Gal, pik LH następuje w 8-38 godzin po szczycie estrogenów :-), rozpoczyna się też wtedy produkcja progesteronu ...tak więc zrób koniecznie wieczorem test owulacyjny.

Uciekam usypiać Krzysia, Kosmo i Patrysia, jestem z Wami i czekam na same radosne wieści!!!
 
Truskafffka dokładnie tak, gdyby chodziło o mnie to na pewno bym nie wytrzymała z tym leżeniem, ale jak chodzi o dziecko to leże bo wiem , ze to dla jego dobra.
 
Kate znam chyba wszystkie sposoby na wywolywanie domowymi sposobami bo stosowalam czesc z nich przy pierwszym synku a wszystkie przy drugim:-D Ten olej tez byl grany i nic;-). Teraz pije sobie 3xdz herbate z lisci malin i lykam kapsulki z olejem wiesiolka bo te specyfiki podobno ulatwiaja porod. Zmiekczaja szyjke i powoduja latwiejsze jej otwieranie podczas akcji porodowej. Na niektorych stronach pisza ,ze one moga wywolac porod ale to chyba tylko w przypadku podobnym do Twojego (kiedy szyjka i tak juz jest skrocona albo otwarta). Ja na szyjce mam spora blizne po szyciu i boje sie o jej elastycznosc. Dlatego zdecydowalam sobie troszke pomoc w tym temacie;-)
No nic zmykam do przedszkola po chlopakow.
 
0+12 to po 12 godz. od owulacji, tak? Tak myślę że jak ph będzie niskie i śluż się zmieni czy nie spróbować, u mnie wtedy chyba łatwiej bo przed owulacją ten diabelny lejący się pojawia, och....
Gal który masz dzień cyklu? Ile dni temu ostatnie przytulanka i kiedy owulke przewidujesz?
 
Kinga85 jakim termometrem mierzysz tepmke bo ja dzisiaj pierwszy raz mierzyłam zwykłym, rtęciowym i mam wrażenie, że nie jest to dokładny pomiar, rano jestem tak zaspana że ledwo widzę te kreseczki na termometrze a poza tym nie wiem ile czasu powinien trwać pomiar...:baffled:
rybka ja mierzę rtęciowym od zawsze:tak: nigdy mnie nie zawiódł. i wykres ładnie wychodzi czytelnie zwłaszcza jeżeli mierzysz mniej wiecej o tej samej porze dnia. ja mierzę 8-10min
mama pisała niedawno że ona mierzy 3-5 minut jakoś i też jej ładnie wychodzi. Musiałabyś sprawdzić u siebie jak to wygląda. U mnei zbyt krótki pomiat pokazuje inną temperaturę. wiec ja mierzę co najmniej 8 minut.

mama jutro pewnie Ci tempka podskoczy też tak myślę! :tak:
piranha dziekuje Ci bardzo Ty wiesz.... :* :-)
 
reklama
Do góry