reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bettsie jeszcze troche i ogarniesz dziewczyny :):)
ja tez tu od niedawna ;)

Czarodziejka -witaj kochana ;) świetnie,że u Was taka pogoda..u nas też słonko i mroźno zarazem ,ale śniegu to nie ma...jakies takie resztki...
no to teraz synus pośpi po dawce świeżego powietrza;)
no i mam nadzieję ,że jutro tempka wzrośnie..


Truskaffka a spróbuj z kawą tak:
do kubka mleko-cały kubek...
wstaw do mikrofali i niech sie mocno podgrzeje..
potem dosyp łyżke kawki rozpuszczalnej i cukier(jeśli słodzisz)
i ..smacznego ;)

ja tak "oszukuje" z kawą..też 1,2 dziennie pijam;)

Pirania mam nadzieję ,że ja będę jedna z tych na którą witaminy szybko podziałają!! ;)
i dziękuję Ci za wsparcie
 
reklama
Cześć Wam,

My wstalismy dzisiaj przed jedenastą. W końcu się wyspałam, tego mi trzeba byo:tak:

I znowu próbuję nadążyć co napisałyście, a to mi trochę czasu zajmuje:-)

Mama05, Kinga05- nieustanne kciuki za piękne wykresiki, spadki muszą być, aby były skoki:-)

Kosmo kochana aż nie wiem co Ci napisać, bo dziewczyny tak pięknie już Ci pisały, chyba tylko , że jestem z Tobą całym sercem bez względu na wynik usg!

Patrysia- za ciebie też kciuki za dzisiejszą wizytę&&&&&&&&&

Piarnha- ja wczoraj powtarzałam oba testy owu po godz. 10 rano i na tym z apteki były dwie mocne krechy, a na tym z allegro po 5 min prawie niewidoczna, po 10 trochę ciemniejsza, a dopiero po 15 min, sciemniała ale nie tak samo jak testowa:-(

A na moim wykresie też jakiś spadek, co on może oznaczać?

A co do tej cytryny, to się zdziwiłam, ja stosowałam zwykłą cytrynę, czy w takim wypadku, to nie zaszkodziło plemnikom?
Jeszcze raz dziękuję za wszystko, będe zaglądać w miarę możliwości
 
Mama05 czyli w ogóle bez wody?
ja generalnie dużo mleka daje do kawy, lubię takie białe kawy, ale tak na samym mleku nigdy nie piłam, spróbuję, bo właśnie robię ciasto na naleśniki a potem czas na kawę:-p
Betssie nie jest łatwo ogarnąć na początku, ale zaraz się wdrożysz i będziesz jak u siebie;-)
ja też tu od niedawna ;-)
 
mama - a mi cos ostatnio nie bardzo wchodzi kawa...kiedys potrafilam i 3 dziennie wysiorpac...no ale 2 to standart...a teraz jedna i do tylko polowe kubeczka.....nie wiem o co chodzi..ale w sumie to i lepiej..
 
Witam!
Rano troche latalam bo bylam na wizycie u gina pobrac wymaz. Potem zakupy , troche obiad przyszykowalam. Ech wiedzialam ,ze jak teraz siade to bede czytac i czytac:rofl2:
Pierogatko dziekuje za pamiec. Mi jest juz ciezko ale teraz jak juz dzidzia donoszona to przestalam sie oszczedzac. Nie leze , nie odpoczywam , wrecz odwrotnie. Staram sie zrobic jak najwiecej przed porodem w domu. Dzis jak robil mi gin wymaz to zerknal na szyjke. Dluga i zamknieta:baffled: czego sie mozna bylo spodziewac.
Kosmo kciukaski zacisniete za zdrowa dzidzie no i bede trzymac za dziewczynke bo ja jakos w to wierze:tak: A teraz wypij sobie podwojna meliske bo stres tylko dzidzi szkodzi a i Ty moze lepiej zniesiesz wizyte.
Patrysia kcuki i za Twoja wizyte:tak:
Kinga i Mama no to teraz bedziecie nowymi brzuchatkami tak? Pierwsze do testowania:-)
Czarodziejko u nas troche za cieplo i topi sie snieg:dry: Moze jutro sie ochlodzi troche to beda wiecej mogli pobrykac na sankach. Wczoraj Antek jak posiedzial przed domem troche to caly kombinezon mial mokry. Nie lubie zimy ale juz wole jak jest maly mrozik niz chlapa.
No i tak o tej kawce piszecie ,ze sobie zrobie chyba jeszcze przed wyjsciem po dzieci.
 
Truskafffko, co do mięty to kiedyś sądzono, że miętowa herbata obniża testosteron, obniża bądź stabilizuje estrogeny oraz podnosi progesteron. Nowsze badania jednak wskazują na to, że miętowa herbata prawdopodobnie podnosi lub stabilizuje estrogeny. Podobno jest to jedyna herbata, którą można pić w diecie dziewczynkowej, można pić 3 filiżanki dziennie. Co do kawy to ja piłam Inkę (czyli bezkofeinówkę) z magnezem - dodawałam dużo mleka. Teraz od jakiegoś czasu (do 16 tygodnia ciąży mnie odrzucało) wypijam rano słabiutką kawę z duuuuuużą ilością mleka (takie mleko z kawą a nie kawa z mlekiem :-D), mniam, mniam :-)

A propos Tamara zaleca tez łykać dziennie 320 mg Saw Palmetto SAW PALMETTO Extract 320mg 60 KAPS (2075477065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - podobno obniża testosteron i estrogeny a podwyższa progesteron (więc działa idealnie przy planowaniu dziewczynki). Należy łykać tylko do owulacji, nie należy brać jeśli zażywa się Clomid.

bettsie, tutaj wszystkie oprócz marti_ki, pierogatki i czarnej (mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :-)) starają się o córeczki :-)

Mama05, nie ma za co kochana, strasznie bym chciała by Wam się nareszcie udało, naczekaliście się strasznie!
 
Ostatnia edycja:
Gal powitać :)
noooo to pospałaś :)
fajnie-należy Ci sie :)

Kosmo kochana nasza jesteśmy tu z Tobą -Ty wiesz :)


Truskaffka tak,bez wody-takie mleka z kawa anie kawa z mlekiem;))
spróbuj;)
nabiału przy diecie na córke musi być sporo to akurat:))
mam nadzieję,że Ci posmakuje..ja jeszcze szczypte cynamonu sypię..
a jak tempka -sprawdzałaś jaka jest po 2 a jaka po 10 minutach?????

Aneczka witaj ,tak,tak -teraz my zachodzimy ;))
to znaczy ja juz zaszłam tylko jeszcze o tym nie wiem hahahahaa

Pirania
 
Ostatnia edycja:
AneczkaK ja tylko moge pozazdrościc takiej szyjki, u mnie od 29 tyg. całkiem skrócona przez co musze leżec a z tego co pamiętam to termin mam jakos podobnie jak Ty (ja mam ostatni luty)
 
Gal, może być zwykła cytryna (o niej jest mowa na blogu o planowaniu płci) ale lepsza będzie limonka gdyż ładniej zbije w dół pH. Nic się nie martw, jeśli limonka nie szkodzi to tym bardziej cytryna (skoro jest mniej kwaśna) :-) A Twój spadek wygląda jak wyrzut estrogenów przed owulacją (po wyrzucie estrogenów następuje pik LH, miękka szyjka i większa ilość śluzu to potwierdza) więc szykuj się na O+12 kochana i rób testy :-) ...jeśli jesteś przed owulką to jednak te One Step Ovulation Test nie są takie złe :-D
 
reklama
Kate no wiadomo ,ze nie jest wesolo lezec. Nie wiem co ja bym zrobila wtedy z dziecmi i w ogole z domem. Tylko teraz to moglaby juz sie zaczac otwierac i skracac. Nie chce miec znowu wywolywanego:dry: A termin o nieee :no:;-)nie koniec lutego tylko polowa 14go dokladnie. Ja chce urodzic szybciej ale oczywiscie to tylko takie pragnienie. Nie bede jej wyganiac na sile bo wiem juz z doswiadczenia ,ze sie nie da :tak:
 
Do góry