reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny jestescie najfajniesze na swiecie,za wszystkie kciuki i mile slowa dziekuje, niestety nie bede miala wymarzonej coreczki.... To synek, zdrowy synek- mam zdjecie siurka jakby ktoras nie wierzyla;-)
ale i tak dziekuje za wszystko, z Wami bylo mi lepiej:tak:
jest mi teraz smutno ale nie wariuje. zareagowalam lepiej niz sie spodziewalam- wiochy nie zrobilam,nie wylam z rozpaczy;-), nie szarpalam za fraki lakarza żadajac zeby powiedzial ze tylko zartuje ze to syn;-), nie pobilam meza bo to w koncu jego wina;-) takze nie jeste zle;-) no ale jest mi smutno:-(
spodziewalam sie tego przeciez, ale chyba pragnelam zeby zdarzyl sie cud. no niestety cudu nie bylo, nie bedzie corki. szkoda,szkoda....
 
reklama
Nullka juz czaje...:))))taka tam naturalna eliminacja hehehe

KOSMO - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kOLEJNA SYNKOWA MAMA...
t2027.gif

Tu WIEKSZOSC Z NAS ma PO 2-CH SYNKOW
ile_spi_niemowle(1).jpg


Kosmo ciesz sie skarbie bo zobaczysz jak chlopcy beda sie dogadywac!!!! bedziesz jeszcze meeega szczesliwa....no i co jestesmy umowione na za 3 lata?:)
 
Ostatnia edycja:
jestem ,wiedziałam kiedy wejść ;)

Kosmo kochana nasza.....wiem ,że na pewno jest Ci przykro bo taka nadzieję miałaś ...ale ...nadzieję też miałaś ,że dzidzia będzie zdrowa...i jest!!masz zdrowego synka,który jajeczka ma na miejscu wiec najwazniejsze!!!!że Niunia ma się zdrowo..
teraz myślcie nad imieniem:):)


kochane mykam do rodzinki:)


Pirania DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!
 
juliana no wlasnie nie mam kobiecej intuicji bo moja podpowiadala mi ze na bank corka. przez ja bylam swięcie przekonana ze corka poki mnie nie sporwadzil ginekolog w13tc mowiac ze obstawia chlopaka. no i odkad sie tego dowiedzialam, potem test na pelc to juz nie mialam zludzen ze moze byc inaczej oczywiscie marzylam zeby zdarzyl sie cud, ale wiedzialam jakie sa realia.....
 
i pamiętaj ze bywają pomyłki zresztą to dopiero 20 tydzień lekarz moze sie pomylic !!!
moze ten test mowil prawde a widocznie ten z kapusty i sody sa do
k,MjYxMzk0MjgsNzA0ODgz,f,dupa.gif
 
Ostatnia edycja:
Daria odstep mialam idealny bo 3 dni, ale za to moje suplemety byly za slabe, dieta tez za slaba, zakwaszenie widocznie za slabe (w koncu to nie silk itp),.... Szkoda ze nie mialam takiej wiedzy jaka przekazala tu piranha:-( szkoda bo ciagle mam niedosyt ze nie zrobilam wszystkiego.... Gdybym zrobila wszystko i wyszedlby z tego chlopak to przynajmniej bym wiedziala ze zrobilam wszystko co w mojej mocy, a tak ......ciagle bede miala ten niedosyt......
 
nie przejmuj sie bo jak dla mnie to zrobilas bardzo duzo ja oprócz diety nie mialam nic tym bardziej ze az takiej diety calkowitej nie mialam... to pewnie nie bedziesz sama co ma synka :-)wiesz moze tak mialo byc zebys miala 3 dziecko :-)
 
reklama
Właśnie Kosmopolitan intuicja Cię nie zawiodła i wierzę że może teraz jest Ci smutno ale za jakiś czas będziesz się z tego śmiała . Ja nie miałam takiego zaskoczenia bo w dniu poczęcia wiedziałam że to będzie chłopak no i zawsze myśleliśmy o trójce więc mówiliśmy sobie Kurde do trzech razy sztuka. Myślę że śmiało możecie się umawiac z Czarodziejka za 3 lata i wtedy będziecie już tak wyszkolone w tym temacie że Ho Ho...

Wczoraj mąż czekał na mnie w łóżku a ja oczywiście musiałam Was doczytac po całym dniu. Więc na koniec mówię do niego. Kurde tu już takie medyczne akcje odchodzą i taka wiedza że będę taka mądra że na starość książkę o tym napiszę ;) śmiał się ale wspiera mnie w tym wszystkim bierze wszystkie tabletki które mu daje tylko pyta często czy go nie chce otruc ;) widzę że chyba i jemu brakuje córeczki
 
Do góry