reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem jeszcze raz , piszę już trzeci raz i ciągle mi kasuje:angry:

Truskafffka- oj, trzeba mi było odpocząć:tak:

Piranha- to w takim razie starania były ponad 3 dni przed owu(12dco 11 rano) i znowu w takim razie nici z naszych stranek przed owu. To w takim razie u mnie śluz płodny pojawia się pona 3 dni przed owu i potem juz się nie staramy i jak tu pogodzić to mnie ze staraniami dziewczynkowymi?:-( Załamać się mozna, tyle zachodu z tym wszystkim i nic z tego:-(

A jak to rozumieć, że pik LH następuje w 8-38 godzin po szczycie estrogenów , rozpoczyna się też wtedy produkcja progesteronu ? Przecież ja juz miałam wczoraj pik Lh, wynika to z testu owu. Ześwirować u mnie idzie z tym wszystkim:-(

Agulek- ostatnie starania 12dc , a dzisiaj 15dc, a staranka powinny być od 8-20 godzin po owu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny :-)

Kosmo już pewnie na USG - trzymam mocno
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie mogę sie doczekać kiedy wpadnie tu do nas z wieściami :-)

Patrysia za Twoje USG tez mocno trzymam &&&&&&&&&&&

truskafffka ja też nieskociśnieniowiec a nawet jak kawe wypije czy dwie to i tak ciśnienie za bardzo mi sie nie zwiększa

Gal mi te zielone testy z allegro pasują i 2 dni pokazywały pozytywny a dziś trzeciego dnia już jaśniejsza więc negatyw . Czyli u mnie działają tak samo jak apteczny , tyle tylko że na aptecznym obie kreski były bardziej intensywne.
U Ciebie spadek może oznaczać to że masz np owu lub niebawem będzie i niedługo też pojawi sie skok :-)

czarodziejka czytałam że wczoraj miałas owu - witaj w klubie bo ja chyba też - dokłądnie 24h po pozytywnym teście (bo robiłam 2x dziennie) dostałam takich bóli jajników i podbrzusza, że nawet ciężko było mi usiąść. Potem ogromna chcica na no..... wiecie co ;-) i dzięki tej chcicy przeprowadziłam eksperyment odnośnie Ph.
Sprawdziłam przed i Ph miałam 4,0-4,4 potem był sex oczywiście z zabezpieczeniem ale i z Panem O . No i 5 minut po wszystkim zrobiłam test Ph który pokazał :szok: Ph = 7,0 lub więcej bo skala jest do 7
Więc postanowiłam zaaplikować na palcu Replens i wiecie co??? Po 15 minutach Ph było 4,4-4,7 :-) Czy to oznacza że replensem zaraz po starankach bede mogła obniżać??? Nie wiem jak to bedzie bez Pana O ale ze spermą (to sprawdze jak bede juz na 100% pewna że weszłam w okres niepłodności)
Normalnie w szoku byłam że w 15 minut Ph może znowu spaść. A dziś około 13 nadal mam Ph 4,0-4,4 :-) Te paski MERCK jak dla mnie są super :-) Aaaaa o i nie miałam wogóle płodnego śluzu i tak sobie mysle czy bez tego śluzu byłaby wogóle szansa na ciążę?? Ciekawe czy u mnie te suplementy tak działają?? Bo zawsze miałam w owu śluz płodny Bj

Prawdopodobnie nie bede potrzebowała irygacji ale dopytam w razie czego - czy ten sok to z samej limonki czy sie z czymś rozrabia?? I jak sie przeprowadza tą irygacje?

Boszeeeeee jak mnie dzis boli głowa :crazy:

Byłam z Antosiem na saneczkach - tak mu sie podobało ze nie chciał wracac ;-)

Moja koleżanka która starała sie o dziecko 7 lat i nic - za trzecim podejściem do in-vitro udało sie i jest w 21tc - wczoraj zadzwoniłam do niej czy wszystko u niej ok i dowiedziałam się że będzie miała
CÓRECZKE :-) :-)

Musze sie wziąść za sprzątanie i tak mi sie nie chce że szok.
 
Pozwalam sobie dopisać :

staraczki:

KINGA85-- 30/31 styczeń

MAMA05-- 3 lub 6 luty
GAL-- 7 luty
JULIANA-- 7 luty
MISSBELLA-- 14 luty
AGULEK 79-- 14 luty
NULLKA-- zaczyna marzec/kwiecień
TRUSSKAFKA-- zaczyna w kwietniu



szczęśliwie zaciążone:

kosmopolitan-- 14 czerwiec 2012
piranha-- 20 czerwiec 2012
axarai-- wrzesień 2012
patrysiak--wrzesień 2012
daria0607--wrzesień 2012
Matik--10 wrzesień 2012
lorelain-- 2/3październik 2012
 
Nullka- ja teraz zrobiłam ten z allegro i wyszła druga kreska słaba, wczoraj o 10 była prawie taka sama po 15 mni. później nie robiłam. Wydaje mi się, że to może jakaś felerna partia, bo w zeszłym miesiącu miałam jeden z allegro i porównywałam z tym z apteki i był nawet ciemniejszy pasek na nim niz na tym z apteki, a jeszcze oba nie były pozytywne, wiec bardzo zdziwiłam się w tym miesiącu. No te są świezo zakupione.

A te irygacje to chyba najlepiej z limonki i wody destylowanej w proporcji 4ml limonik i 16ml wody dest, musi odstać roztwór 10 min . Ja aplikuję sobie strzykawką. Po stosunku tylko małe ilości 1,5-3 ml.

Kurcze najlepiej, by było dzsiaj po południu pójść na monitoring. Pare misięcy temu chodziłam, ale wtedy miałam cykle z castagnuse i były bardzo zjechane:wściekła/y:, wiec to zupełnie niemiarodajne, a brałam castagnus tylko dlatego,że po nim rodzi sie wiecej dziewczynek. O, ja głupia, ale wtedy nie miałam tej wiedzy co teraz. Piranhai i inne dziewczyny, dlaczego Was wczesniej nie spotkałam?:-)

A wstrzymuje mnie dzsiaj to, ze jak wtedy byłam na monitoringu i to po owulacji, to ph po tym żelu dopochwowym skoczyło mi na 7 i długo się utrzymywało , a na pewno wczesniej przed miałam 5. Wie boję się , że by komórkę jajowa żle naładował, a zresztą monitoring byłby przed starankami met 0+12.
Piranha- co o tym sądzisz?
 
Zagladam do Was cioteczki...
Wyszlam jeszcze z Maksiem po drzemce ale jakos chlodno sie zrobilo
t118013.gif
nie bylismy dlugo no ale dwa spacerki w ciagu dnia to mysle i tak niezle:)
Teraz odstalam swoje przy desce...
3_13_6.gif
nogi mam dooopie...jeso ile tych ubran do prasowanie jest....ubran nazbieralo mi sie pod sam sufit..jesli nie prasuje na bieząco to potem mozna stac godzinam i machac zelazkiem.

Nullko- No ja wczoraj zdychalam tak mnie bolalo podbrzusze i lewy jajnik...na bank owulka !
A te lubrykanty rozumiem obnizaja ph bo co? bo wybijaja meskie plemniotki czy co?


Ciekawe jak tam nasza Kosmo?
t2027.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po starankach jest wysokie ph a trzeba je obniżyć bo podobno męskie wtedy mają gorsze warunki i są unieruchomione. Ja to tak zrozumiałam

Daria o tym samym pomyślałam :)
 
Do góry