reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05, no właśnie według mnie to bardzo dobry znak, tym bardziej, że drugi wyrzut estrogenu jest najczęściej właśnie w okolicy 3-4 dpo, może nareszcie estrogeny i progesteron wzięły się ostro do porządnej roboty zamiast lenić się na tamtym stole :-D

Pirania no mam nadzieję ,że witaminy działają ...chociaż ...sprawdziłam na poprzednim wykresie-ja je dopiero biorę 3 tygodnie dokładnie 23 dni wiec to chyba za krótko ,żeby w tym cyklu coś sie udało co??;/


Truskaffka dzis jest Swiatowy Dzień Lenia wiec jesteś usprawiedliwiona :)))
i dzięki za &&& K
:):)


a co do CHamomilli to też słyszałam ,że jest dobra...to znaczy dobre bo to granulki...
 
reklama
Daria o to ci chodzi ja to mam bo u nas smiem rzec porazka z zabkowaniem
39927_3.jpg

meczymy sie oboje i jak często to dawałas i po 5granulek???

chyba chodziło ci o to
1151_1.jpg
ciekawe czy skład taki sam czy nie ?poszperam.

wiesz co jak ja to kupowalam to to mialo inna buteleczke taka mala brazowa z biala nakretka jak bym byla w polsce zrobilabym ci zdjecie i pokazala ale bede dopiero 12 lutego;/ bardziej przypominala ta butelke ale to i tak nie taka
x13.jpg
 
- APEKA HOMEOPATYCZNA - (jak wejdziesz w ten link to kliknij oferta i pozniej oferta cenowa i bedzie to zdjecie )ja w tej aptece kupowalam i na tym zdjeciu sa takie 3 brazowe buteleczki to takie cos mialam.. mi sie wydaje ze pewnie kazda apteka moze miec inne etykiety...do tego nadia miala takie zapalenie ze na ustach az jej wyszlo i dostalismy pare innych lekow z tej chamomilli i tak szybko wszystko minelo i przestala sie tak czesto w nocy budzic:-)
 
Mama05, na niektóre dziewczyny witamina B6 działa bardzo szybko, inne muszą poczekać kilka cykli, na pewno witamina obniża już PRL więc drobne zmiany mogą być już zauważalne. Estrogeny w fazie lutealnej cyklu powodują rozrost endometrium i ułatwiają zagnieżdżenie jaja, może teraz masz ich więcej i zatem lepiej przygotowują macicę do ugoszczenia małego człowieczka? :-)
 
awkowania to dawalam 2 razy dziennie po 2 kuleczki jak byla mala to jej rozpuszczalam w piciu a pozniej juz cyckala albo polykala:) ponoc lepiej dac je chyba 10 minut przed posilkiem ja dawlam roznie :)np mozesz w dzien dac mniej a w nocy wiecej zalezy kiedy se najbardziej udzielaja zeby bo u nas byly w nocy;/ doczytalam ze dziecko nie powinna byc przed lub w trakcie jedzenia ze jedzienie powinno byc juz przetrawione :)
a jedna kobieta tu opisala ze camilla to to samo tylko juz rozpuszczone:) moze i prawda bo te dwa nadii pomagaly
jakas baba napisala tez :
Zatem - przy ząbkowaniu chamomilę można rozpuszczać albo nie rozpuszczać. Rozpuszczać jest też taniej, bo jedna kulka z wody obleci jako kilka dawek przy zachowaniu tej samej skuteczności.
 
Ostatnia edycja:
Ooo Mama05 to mi piękny argument za lenistwem wyłożyłaś na tacy:-D
Piranha oo jee wodą się opijam, jakiś taki ze mnie dziwny przypadek że właśnie lubię pić samą wodę niegazowaną:rofl2:
będę szperać na półkach sklepowych w poszukiwaniu takich wód które mają najmniej Na i K
za sokiem żurawinowym się rozglądne, bo tak się uczepiłam tych tabletek że zapomniałam o soku:-p
a mięta? w ogóle jakieś herbaty? wiem, że generalnie czarna herbata nie wskazana, ale może jakaś inna byłaby ok?
no i wiem że kawy nie powinno się pić...ale ja jedną dziennie muszę machnąć, takie jakieś uzależnienie
 
Ostatnia edycja:
f050.gif
Normalnie ja sie z Wami nie bawie, na chwile czlowiek zniknie a potem czytania a czytania:))))
Bylam z maksiem na saneczkach przed drzemka. Dziewczyny u nas dzis tak cudnie..slonko swiei, sniegu sporo i temp -1 czyli tak ze nie bedzie bryndzy na chodniku bo sie snieg nie topi mimo slonka.
Jak mlody wstanie obiad i znowu wyjdziemy. Uwielbiam taka pogode:))))

Mama...Witaj
a200.gif

Spadkiem sie nie przejmuj...byc moze dochodzi do zagniezdzenia:))) Jutro bedze wzrost mowie Ci...Cyganka prawde Ci powie:)))))

 
jednak mialam tutaj to dołączam zdjecie nie wiem c jest ale nie moge dodac zdjec z komputera;/ zaraz jakos to zrobie i ci pokaze albo daj meila :)
mail
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was środowo
na chwilkę udało mi się wpaść bo synek zasnął .... czytam was i czytam i jeszcze nie całkiem łapię która sie stara o synka która o corkę która odklada bo jest was tak dużo :)
przez to ciężko jest mi się wtrącić do rozmowy ..

daria0607 - wpisujesz datę dnia owulacji w cyklu w którym się starasz wtedy będziesz miała podpowiedz czy na córkę czy syna albo datę owulacji cyklu juz zaciążonego dla sprawdzenia czy się zgadza :)
 
Do góry