reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha DZIEKUJE!!! kolejny raz dzisiaj sie naprawde wzruszylam.... oj cos za czesto dzis sie wzuszam...
Oj chyba dam popis na gabinecie :baffled: trzymajcie kciuki zebym umiala utrzymac fason i sie nie skompromitowala na calej linii:zawstydzona/y:

patrysia oczywiscie kciuki za Ciebie zacisniete!!!!


dziewczyny to ze nie pisze ze modle sie zeby uslyszec ze dzieciatko zdrowe jak rybka i bardzo prosze o kciuki to chyba oczywiste, prawda? wlasnie zaczelam sie stresowac czy oby napewno z moim maluszkiem wszystko dobrze:baffled: slowo daje ja zeswiruje do tej 14:szok:
 
reklama
Pirnha albo Gal przepraszam że znów zamęczam ale ponowie pytanie te irygacje to ze zwykłej cytryny? plisss bo będą mi pewnie potrzebne, i 1,5 -3 ml po 5 min od staranek jak ph wysokie?
No i oczywiście niezmiennie kciuki &&&&&&&&& za Kosmo i Patrysie.
Kinga i mama u was chyba styczeń będzie szczęsliwy, swoją drogą coraz więcej brzuchatek.
Edyta a co z tobą?
 
Agulek dzięki kochana ;)

Kosmo nie denerwuj się słonko!!
z Twoja kochana Niunia jest wszystko si:)
pamietaj -weź ze sobą jakiś słodki batonik i zjedz z 20 min przed usg-dzidzia bedzie sie ruszać :)

Pirania no może i masz rację z tym wykresem...ostatnio był jak na stole równy to może teraz bedzie coś z tego ......
ja również dam znać kochana ;))


będę miałam kompa odpalonego i raz po raz będę zaglądać :):)
 
Piranha c do zbkowania moge ci plecic chammilla ch15 w aptekach homeopatycznych tylko dostaniesz i jeszcze co nadii pomoglo to ta camilla super to bylo . a masci zadne nie pomagaly i jeszcze duzo osob twierdzi ze przez masci zeby dluzej sie wyzynaja i to mi w paru aptekach powiedzili i paru lekarzy ale jak kto woli :-)
ale ch15 mogę ci polecić bo Nadii jak wychodziło 8 zębów naraz i zapalenie d tego miała to to pomagało a camille używałam na 5 zeby i tez nie bylo zle :)
 
Agulek, zwykła cytryna ...a najlepiej limonka ...i nikogo nie zamęczasz kochana, pytaj ile wlezie!:-)

Mama05, no właśnie według mnie to bardzo dobry znak, tym bardziej, że drugi wyrzut estrogenu jest najczęściej właśnie w okolicy 3-4 dpo, może nareszcie estrogeny i progesteron wzięły się ostro do porządnej roboty zamiast lenić się na tamtym stole :-D

Daria, również dzięki wielkie!!!
 
Gal, może Ty też spróbuj z limonką? Podobno sok z limonki jest znacznie kwaśniejszy od soku z cytryny a na in-gender piszą głównie o limonce, zmyliła mnie cytryna na blogu o planowaniu płci.
 
lenistwo mnie ogarnęło...

Piranha
wczoraj nie robiłam testu bo na usg mi babka powiedziała że nic jeszcze nie szykuje się do pęknięcia, dziś wieczorem planuję zrobić test i zobaczymy ;-)
przy diecie dziewczynkowej co można pić? poza mlekiem oczywiście:-D
oj zębole zębole, niech nie męczą Krzysia, o tym żelu też słyszałam-mocny jest i daje ulgę maluchom, zaciekawiła mnie też ta chammilla co Daria pisze..muszę sobie zapamiętać, jakby się przy drugim maluchu miało przydać;-)
Kosmo jesteśmy z Tobą!!!
Patrysia daj znać po wizycie, trzymam kciuki:tak:

Mama05 super że rodzinka zjechała, czas ci wypełni;-) a wykres mi sie podoba i dalej dążymy do II kreseczek jak u Kingi:-D
innej wersji nie przyjmujemy do wiadomości:-D
 
Daria o to ci chodzi ja to mam bo u nas smiem rzec porazka z zabkowaniem
39927_3.jpg

meczymy sie oboje i jak często to dawałas i po 5granulek???

chyba chodziło ci o to
1151_1.jpg
ciekawe czy skład taki sam czy nie ?poszperam.
 
reklama
Truskafffko, można pić wodę mineralną ale z jak najmniejszą ilością sodu i potasu, Tamara wspomina o wodzie bez Na i K, ciekawe czy taką w Polsce można w ogóle zakupić ;-) ...no i sok żurawinowy rzecz jasna :-)

Hmmm, zawsze jak jestem na forum to względna cisza a jak znikam to sypią się posty i potem nie nadążam z czytaniem ...czyżby kolejne prawo Murphy'ego? :-D
 
Do góry