reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha tak pamietam jak pisalas ze wiesz ze bedzie synek, tyle ze Ty sugerowalas sie jedynie przeczuciem, a u mnie zupelnie odwrotnie- serce podpowiadalo mi corcie a rozum i realia ze synek. takze u Ciebie bylo raczej pewne ze corcia, a u mnie pewne ze synek. takze, pomimo ze uszczesliwiacie mnie swoja wiara i kciukami to ja i tak wiem niestety swoje:-(


czarodziejko
DZIEKUJE!!! hahahaahhahahh hha usmiealam sie- serio! jak przecztalam o tych jajach i siurku to normalnie parsknelam smiechem :-D a jak zobaczylam shreka to juz w ogole :-):-):-)
 
reklama
Kosmo - traktuj zycie z dystansem...a wtedy nic Cie nie zasmusci!!!
Ja inaczej patrze na swiat niz kilka lat temu...przekonalam sie ze nie wazna jest plec choc w danym czasie oczekiwania na dziecko wydawalo mi sie to bardzo istotne. Wiem takze ze moze rozczarowanie synkiem wynikalo rowniez z presji jaka miala ze strony osob trzecich. Pewnego dnia zrozumialam ze nie zdolowal mnie sam fakt chlopca a tego ze Ci ktorzy nie zycza mi dobrze beda zacierac rece....a czy to nie glupie? A S``rac na to co mysla inni! Przestalam sie przejmowac opiniami bo w koncu jaki wplyw one maja na nasze zycie? zaden. jedynym krytykiem jakim mozemy byc wobec siebie- to my sami. i rownie tak samo mozemy akceptowac siebie i to co zycie ze soba niesie:))))) Jestem za tym zeby probowac zaplanowac...wtedy triumf jest tym wiekszy jak sie uda. Ale z drugiej strony czy moze sie nie udac? w obu kwestiach chodzi o dziecko...wiec to samo z siebie juz jest mega Cudem!!!!
c045.gif

Kosmo - a zabij mnie jak chcesz ale wiesz co....ja Ci zycze nie syna nie corki...bez znaczenia jesli chodzi o powloke fizyczna....Zycze Ci przepieknej Duszy w Twoim dziecku...wrazliwej Duszy, Madrej...reszta sie nie liczy.
Glowa do Gory:)))))
 
Ostatnia edycja:
tusia, ja bym odstawiła, tym bardziej, że część Ca w tym preparacie jest w formie węglanu.

agulek, pewnie ta demineralizowana tez może być! Chodzi o to by była miękka, sterylna i jak najbardziej pozbawiona wszelkich substancji rozpuszczonych (TDS=0). Super, że Rephresh tak świetnie u Ciebie działa, a czym masz zamiar obniżać pH po starankach?

Kosmo, ale Ty przecież kochana w kwestii planowania płci zrobiłaś bardzo dużo! Zachowałaś piękny odstep od owulki (którego ja mogę tylko pozazdrościć :-) gdyż plemniki mojego M nie przeżywały nawet 2 dni), stosowałaś dietę (moja w żadnym wypadku nie była restrykcyjna) i zakwaszanie! ...tak więc przemów temu swojemu rozumowi do rozumu! :-D ...a jutro posypią się różowe gratulacje, sama zobaczysz!

Czarodziejko, świetnie to opisałaś, uśmiałam się do łez! :-D ...a Shrek z osiołkiem jeszcze lepiej zobrazowali całą sytuację! :-D A to co napisałaś potem to było po prostu ...PIĘKNE!!!
 
Ostatnia edycja:
Piranha - no dzis sie moge tylko z tego posmiac:)))))

_________________
Juuupi wlasnie przyszly mi poczta 2 plytki dvd z joga....a zatem od dzis zaczynam OOOOOoooooommmmmmmmmmm
7_1_118.gif
 
Czarodziejko smiac mi sie chce bo ja identycznie jak Ty mowilam serio:tak: Moooze jak chlopcy pojda do szkoly i beda mieli po 10 lat:-D No ale jak obydwoje wybyli z domu do przedszkola to sie jakos dziwnie zrobilo w domu:dry:;-) Jesli chodzi o Kosmo to pieknie powiedzialas. Piekna dusza najwazniejsza:tak: Mnie jednak ciekawosc zjada bo mam przeczucia dziewczynkowe ale zobaczymy.
Piranha niezla jestes z tym mega skrotem;-) No ale fakt ,ze tajemna wiedza jest bardzo obszernym tematem a to co tutaj teraz dziewczyny robia to juz aptekarskie niemal dzialania.
Ja jak wpadlam w wir porzadkow to teraz jak z kawka siadlam to tez ja wypilam blyskawicznie hehe. No i po kawce. podloga wyschla i trzeba bedzie pojechac po chlopakow;-) Nie naklikajcie duzo KLIKAJŁA jedne :happy2:
 
jeszcze raz dziekuje dziewczynki:tak:

dobrze ze dzisiaj iddzeimy do znajomych w odwiedziny do miesiecznego maluszka- przynajmniej nie bede myslala o tym co jutro:tak:
 
Piranha dzięki, pisze na opakowaniu że to woda miękka. Właśnie chciałam mieć te irygację na godzinę W, mam też urinal, bo rephresh to chyba po nie polecają? a zdrugiej strony jak staranka są 2-3 dni pod rząd to chyba mogę troche przed na palec zafasolić i tego 2 i 3 dnia.
A i po przytulankach sprawdzam ph po 5 min jak 5 ph to obniżam mała dawką cytryny 1,5 -3 ml. I pytanie z tych głupich ale mnie nurtujących:
czy można wsadzać tak paluchy ( no wiesz gdzie) po 5 min od starnek, inaczej ph nie zmierze przecież:confused:
 
reklama
patrysiak ojjj już z nim dużo lepiej.
Myślę że dobiega wszystko ku końcowi.
A apropo wieku to ja też się załamuje jak czytam jakie młode tutaj te nasze forumowe koleżanki. Ja w maju skończę już 34 :(


NULLKO ja w kwietniu skoncze 34 lata, wiec śmiało do przodu, a w tym wieku to coraz więcej kobiet rodzi swoje pierwsze lub drugie dziecko :D

KOSMO - ja cały czas wiem i wierzę że to córcia, a jutro szczęsliwy dzień, ja mam wizytę na 15.30, więc jak tylko wrócę to od razu na BB lecę i koniecznie ma być tu info od Ciebie:-)

idę w końcu pakowac walizę do szpitala, niech leży, bo co noc mam koszmar, ze juz mnie bierze a tu nic niegotowe , a lista szpitalna długa

Czarodziejko - Ty napewno kiedyś będziesz miała trzecią dzidzię i to córeczkę :-D a w tej ciąży to ja mam super przeczucia i wszystkie sie sprawdzają, mam nadzieję że co do Kosmo też,
 
Do góry