reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
matik a Ty na tej stronce tworzyłas kalendarz księżycowy dla siebie? Bo ja jakoś nie potrafie :-(

Kinga jak bedziesz kogoś dopisywała to dopisz mnie jako staraczke na marzec/kwiecień.

Szkoda że takiej listy nie da sie umieścić na początku wątku i jedna osoba mogłaby ją zmieniać (ale to pewnie musiałby być moderator). Wiem że na innych forach tak dziewczyny robią , ale tam każdy wątek ma swojego moderatora który to zmienia). Bo taki sposób jak my teraz robimy to zawsze coś sie źle skopiuje, kogoś nie bedzie na liście itp. No i szukać sie nie chce strony wstecz żeby znaleźć i widzieć na bierząco :-( Chyba nie zda to egzaminu.
 
nulka tam trzeba kliknąc w plik wykonawczy prawie na samym dole artykułu i powprowadzac swoje dane ( data urodzenie, godzina , strefa czasu i lata na jaki chcesz ten kalendarz)
 
postaram sie jakoś wytłumaczyc, mnie tez to dobrą chwile zajeło zanim złapałam o co chodzi, na stronie klikasz w artykule na tekst "plik wykonawczy" pożniej zapisujesz plik "cykle.exe", nastepnie otwierasz ten plik i uruchamiasz go, i wtedy wpisujesz swoja date urodzin i godzine i 1 -uwzglednia wtedy czas zimowy, wciskasz enter i wpisujesz na jakie lata chcesz kalendarz np 2008 2010, wciskasz enter sprawdzasz sprawdzasz czy dane sie zgadzaja , jeszcze raz enter i powinno wyjsc
 
jestem

chata ogarnięta, obiadek się gotuje...czas na relaks z kawką :-p na 16 do przedszkola...

u ginekologa ok, cytologia zrobiona, pogadałyśmy sobie o planie działania:-p
z usg wynika że nadal jestem pod wpływem tabletek stąd ten lipny ostatni @, mam brać ten b-complex i dać sobie czas na regenerację po tabletkach, za trzy tygodnie mam się zgłosić po wyniki cytologii, a potem się będziemy umawiać na monitorowanie :happy2:mam nadzieję że wspólnymi siłami ( wasze fluidki, gin, suplementy, no i oczywiście action w łóżku :-p) uda się szybko zaciążyć:happy2:

Nullka to piękna imprezka wam się szykuje :)
ja wykres widzę:tak:
Aneczka dzięki za kciukasy;-) jak chłopaki po balu?:rofl2:
Patrysiak rządzisz!! to ja będę sie grzecznie słuchała i w ciąże zajdę:-D a do tego jeszcze jak uczennica lizuska zapowiadam że z tej mojej ciąży będzie córeczka :-D hiehie
Mój Mati też na tranie leci i ładnie zdrowo się trzyma :tak:
Nulka Patrysiak nie nudzić o wieku!! bo dupeczki zleję!!
swoją drogą ostatnio się uśmiałam bo w sklepie jak kupowałam wino Pani poprosiła o...dowód
a mnie w lipcu stuknie 29 lat...
Tusia ja staram się pilnować cytologii, czasem mam jakieś przesunięcia-np ostatnio chyba ze dwa razy robiłam podejścia, ale było za blisko @ i z cytologii nici. a dziś grzecznie zrobiłam :tak:
Kinga normalnie mam ochotę zrobić sobie tapete na pulpicie z twojego wykresu:-D zazdraszczam :-D
Marylin kciuki zaciśnięte za działanie ;-)
Piranha :happy2: a jak w cyklu nie ma owulacji, to co dzieje się z temperaturą?
agulek kciuki zaciśnięte:tak:
MissBella pięknie się przygotowujesz :tak: no i oczywiście kciuki zaciśnięte:tak:
Kosmo oj kręcisz z tymi realiami, nic nie jest przesądzone, dupkę sprać? czekamy do jutra :tak:
Czarodziejko normalnie kłaniam się nisko, pięknie napisałaś!!!! Zgadzam się w 100%

Monico hehe no lepiej niech sobie walizeczka czeka, co by was w środku nocy córa nie zaskoczyła że już już już teraz natychmiast chce wyjść i byłby ZONK:-D
Kate gratuluje trzech muszkieterów :biggrin2:
 
jestem, wrócilam ze spacerku
r075.gif

U nas cos niesmialo sniezek pruszy i jak sie ciemno zrobilo, czuje ze jak sypnie...:)
Czarodziejko - Ty napewno kiedyś będziesz miała trzecią dzidzię i to córeczkę :-D a w tej ciąży to ja mam super przeczucia i wszystkie sie sprawdzają, mam nadzieję że co do Kosmo też,
Monico - nie mowie Nie...bo zycie jest pelne niespodzianek:)
ale nie nastawiam sie:)
Zycie i czas bedzie najlepsza odpowiedzia


:happy:
czarodziejko pomsył z jogą super! daj znać koniecznie jak ci idzie i jak sie czujesz w związku z tym:happy2:
Kinga - ja YOGE juz kiedys cwiczylam i bylam bardzo zadowolona ale to wieki temu jeszcze przed dziecmi:)))
Moja sasiadka jest instruktorka Yogi i namawia mnie zebym przyszla na zajecia , no ale dopuki nie bede miala auta to kiszka
A zmieniajac temat....wykres masz czaderski:)


Dziękuje wszystkim za przywitanie ! ja mam miec trzeciego chłopca, ale nigdy nie planowałam płci, ale teraz jak przeczytałam wszystkie informacje na temat planowania,to dokładnie wszystko zrobiłam ( nieświadomie) żeby miec chłopców, aha i u mnie ani raz nie sprawdził się kalendarz chiński.
Witaj Kate:)
Szkoda ze nie trafilas tu wczesniej....a moze po prostu pisana Ci czworka dzieci:))))


a ktos moze wie co tam u Beaty? :-)

smiem twierdzic ze Beatka ma juz Hanie u Boku!!!!! na 100%

 
reklama
Do góry