reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej zabki w ciapki ;-)
Mama dzieciaczki i bono superowe. Fajna ta fotka gdzie bono lezy na plecach w salonie:-)
Piranha ja tez z tych szczuplych a brzuch mi szybko wyskoczyl ale to fajnie bo ja lubie ten brzus ciazowy.
Kosmo matko :eek: Gdzie ty ta dzidzie tam schowalas?;-) Zaraz poszukam tych zaslon na stronie a zdjecia wkleje wieczorem albo jutro bo dzis dojada zdjecia do ramek i pokoj bedzie gotowy.
No i tak sobie mysle ,ze chyba sie poloze na chwile:sorry: U nas Tosiek wstal o 6.15. Zawiozlam potworki do przedszkola ,zrobilam zakupy i mam luzzz:-p
 
no ja tez jestem ciekawa jak Dominis, ale mama wstaje o 10 wiec pewnie zaraz sie pojawi i da znac ze juz goraczka minela- oby!:tak:


u nas dzisiaj znowu piekne sloneczko:tak: juz dzwonilam do sasiadku zeby poszla z nami na spacer, wiec pewnie za 2 godzinki pojdziemy:tak:
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki:-)
Axarai odpoczywaj i dbaj o kruszynkę.
Aneczka u ciebie też najwyższa pora odpocząc
Nullka jak twoje ph sprawdzałaś?
Gal ja kupiłam rephresh i będe po @ używała, sprawdze ph i mam lacibios femine . Na ulotce represh pisze że to też lubrykant.
MissBella a ja czuję że będziemy podziwiały twoje II krechy
Dla wszystkich dobrego dzionka:-)
 
agulek-79 obys miała rację :-) najgorsze jest to czekanie... Piersi dalej bolą, śluzu jakby mniej na zew ale dalej biały, kremowy. Szkoda, że nie mierze tempki bo pomiary pewnie by dużo pokazały do tego brzuch mnie pobolewa. To tyle.

Wczoraj była u mnie koleżanka z dwuletnią córeczką, mała słodka a koleżanka znowu w ciąży, teraz dowiedziałm się że koleżanka z pracy też w ciązy. Kurczę same fasolki dookoła mnie. Je też chceee !!!.:angry:
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!

axarai, na pewno wszystko będzie dobrze, może faktycznie Twój organizm miał troszkę za mało progesteronu, ja od samego początku ciąży zapobiegawczo brałam Duphaston (zaczęłam go brać zaraz po owulacji ze względu na niskie LH:FSH i lekarka zaleciła by brać go dopóki nie wykształci się łożysko). Moja przyjaciółka przez całą ciążę miała silne plamienia (nie miała żadnych krwiaków ani nic z tych rzeczy) i donosiła piękną Helenkę). Prześliczna Kropka, oby rosła szybko i zdrowo!

Kosmo, ale śliczny zgrabny brzusio!!! Jeszcze tylko 9 dni! :-)

tusia, ale się uśmiałam z tych obrazków! :-D

Matik, do mojego USG połówkowego jeszcze prawie 3 tygodnie (18 dni) i też nieludzko mi się dłuży :-)

Czarodziejko
, mi w sumie oponka po pierwszej ciąży nie została pomimo tego, że też mi brzuch szybko wyskoczył (zawsze miałam płaski) ...ale u mnie te duże brzuchy w ciąży to jakieś rodzinne (aż nie chcę myśleć jaki brzuch miała moja mama w ciąży bliźniaczej :-), obie z siostrą ważyłyśmy ponad 3 kg czyli tyle co często noworodki z pojedynczych ciąż), w tej ciąży to lekarka przez bardzo powiększona macicę dwa razy podejrzewała u mnie bliźniaki :-) Niestety po pierwszej ciąży mam pamiątkę w postaci przepukliny pępkowej i czeka mnie operacja. Przecudnie wyglądałaś w 37 tygodniu!

Mama05
, jak tam Domiś?

MissBella, do niedzieli już tuż tuż, uda się, zobaczysz! :-)
 
reklama
dzień dobry

dziś po raz pierwszy mierzyłam tempkę do wykresy:-p i właśnie sobie uświadomiłam że w weekend też będzie trzeba rano mierzyć budzić się rano
ehhh ale czego się nie robi...

jakie piękne brzuszki mnie z rana przywitały :-D
Piranha cudowny brzuszek, zgrabny, duży..tak jak lubię hiehie
mnie też wcześnie brzucholek w ciąży wyskoczył i sobie rósł..rósł...
Kosmo a u ciebie malutki brzuszek, za to możesz bardziej czuć kopniaczki córeczki :-D
Czarodziejka bardzo ładne zdjęcie i bardzo ładny brzuszek:-D
Axarai no jaka rozkoszna kropeczka:-) łapie fluidki żeby też doczekać się swojej kropeczki :-)
ja też plamiłam jakoś w 8-9 tygodniu ciąży, trochę strachu się najedliśmy ale wszystko było ok i ciebie też będzie, tylko odpoczywaj dużo :tak:
Aneczka sliczne imię macie dla córeczki ;-) a synek ma dziś urodzinki? buziak urodzinowy dla niego:-D
Agulek dziękuję i Tobie miłego dzionka życzymy:-D


czekam jeszcze na Mamę05 i wieści o Dominiku...mam nadzieję że już jest lepiej
 
Do góry