reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej dziewczyny
36_33_6.gif
moje dziecie mnie dzis "zdarlo z lozka po 7"
36_1_6.gif
obsikal sie po pas i obudzil.
racze sie kawka...

Axarai - ale cudny "kropek".....az mi wspomnienia wracaja z tych pierwszych wizyt w ciazy z dziecmi:) Fajnie jest zobaczyc ten malutki przecinek i uslyszec jak serduszko bije..robi to wrazenie na czlowieku!!!!
Co do plamien, nie martw sie kochanie, ja mialam tak w drugiej ciazy, pierwsza ksiazkowa a druga z plamieniami od 10tc a potem to juz krwawilam...nie bylo zagrozenia poronienia a jednak duphaston bralam. Faktem jest ze mialam niskie stezenie hormonow w drugiej ciazy. chociaz gin w szpitalu mowil ze niektore kobiety tak maja w cazy ze plamia a jednak nic sie zlego nie dzieje potem. Datego glowa do góry

Kosmopolitan - ale zaokraglony brzuś..piekny:)))) zgrabniutki ale chyba jestes drobna kobietka, co? bo nie masz jakiego mega duzego brzuszka..chociaz jeszcze wczesnie...
k,MzYyOTQxNDMsMzAzODU4,f,urosdziny.gif
 
Kosmo - no to jestes drobniutka...i super bo potem po porodzie nie bedziesz miala "oponki":)

_______________________________________
Tak poza tym to mialam napisac ze dzis czuje sie juz jak NOWA!!!!! nareszcie...sly mi wrocily i nic mi nie doskwiera:))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kosmo - no ja nigdy nie mialam jakiegos mega plaskiego brzuszka. zawsze lekka oponeczka byla, po dziecach tez cos tam zostalo...prawdą jest ze powinnam cos z tym zrobic np cwiczyc ale zbieram sie zbieram i zebrac nie moge...:baffled:
Co do mojego brzuchacza to wstawiam z konca ciązy , dokladnie 37 tydzienIMG_0617.jpg
 
Do góry