reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha- dzięki za informację :-)

Brzusio prześliczny, rzeczywiście duży, a to bardzo dobrze, córunia rośnie jak na drożdżach, widać, że ją dobrze podkarmiasz!:-D

Dziewczynki, ja też już mówię pa, pa, do jutra:-)
 
reklama
Dobrej nocki i kolorowych snów!
t2220.gif
 
To sobie musiałam po nadrabiać:-D
Dziś nie zdążyłam popisać, ale doczytałam co tam u Was.
Juliana Ty wiesz!!
Ja dziś niestety musiałam udać się do gina, bo nie dość, że boli mnie brzuch, to zaczęłam dziś plamić, co prawda na taki bardzo lekki śmieciowy brąz, ale jednak. Gin powiedział, ze nie jest źle, ale zapisał mi dupka, mam brać po dwie tabletki dwa razy dziennie, przez trzy dni, a później po jednej dwa razy dziennie. Nie dźwigać ciężkiego, nie sexować się, co akurat nie jest problemem, bo M nie ma;-) Boje się jak smok, bo nigdy tak nie miałam, nie miałam żadnych plamień w ciąży, ani w ogóle:baffled:
Zobacz załącznik 426294 A to Nasza Kropka
Piranha piękny dziewczynkowy brzuszek!!!!!!!
Dobranoc Moje Kochane:-D I w nocy też przesyłam, co by nie było~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
witam
dziewczynki nosz popołudnie mnie nie było a tu tyle :szok: do nadrobienia.
na szybko
Axarai no cudny kropek achhhhhhhh :tak:abu plamień juz nie było &&&&&&&

mama domek przecudny ach marzenie.
Piranha sliczny brzuś i gdzie tam duzy ja to miałm piłkę sako.
;-):-D
 
mama jakie Ty masz sliczne dzieciaki!!!! pewnie do mamusi podobne, co?;-) i piesio jaki fajowy:tak:

aneczko a moglabys podeslac linka tych swoich bilaych zaslon? i bardzo bym prosila foteczke jak wygladaja na oknach:zawstydzona/y:

piranha faktycznie brzuszek duzy ale jaki sliczny!!! a Ty jaka chuda!:tak:

axari
no to kckuki zeby juz nie bylo plamien. slodka ta Wasza Kropeczka:tak::tak:

dziewczynki dziekuje Wam za kciuki, jestescie takie kochane:tak:
 
reklama
Do góry