reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskaffka dokładnie te mam.
Tusia niestety nie mam jak wstawić fotki, ale mi wczoraj wyszedł górny kolor coś koło tego 4,5 ph, a dziś rano lekki fiolet tak coś ok 6,5 ale moje kolory nie są tak wyraziste jak twoje, takie jakby zamglone. A te dolne to jakieś inne mi wychodzą .A ten papierek od razu wyciągasz czy chwilkę trzymasz , no wiesz gdzie:laugh2:?
Gal tobie też chyba to ph tak skacze?
Piranha dzięki, ja niestety angielskiego ni w ząb, ale ci ufam, że tak piszą.;-)
Czarodziejko zdrówka, u nas też śnieżna zawirucha. Ja ostatnio jak się zatrułam i jak zwłoki leżałam w łóżku też pierwsze o czym pomyślałam jak dobrze że dzieci duże i od razu czarna myśl jakby było malutkie to chyba bym się pochlastała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama05 tak pięknie to napisałaś że aż mi łezka stanęła w oku , bo ja też mimo że nachodzą mnie różne myśli : mimo tego że oprócz domu mam jeszcze firmę na głowie, mimo tego że jestem praktycznie sama z dziećmi bo mąż długo pracuje, mimo tego że też nie zawsze jest kolorowo pod każdym względem pragnę trzeciego dziecka jak niczego na świecie. Bo od zawsze były takie plany w naszych myślach, bo od zawsze marzyłam o modelu 2+3, bo od zawsze taki model mi sie podobał gdy patrzyłam z boku i zastanawiałam sie czy ja kiedyś też taki model stworzę :-)
 
Czarodziejka dziękuje :* Agulek -powitać ;)) Nulka no widzisz-mamy podobne pragnienia i marzenia...ja zawsze chciałam 3 dzieci...super,że jest 2ka,że mam parkę ,ale.. własnie -niektórzy może myslą ,że zachłanna jestem,ale przecież nie ma limitu na dzieci-to nie tak ,że jak ja zajdę to ...np.Juliana nie zajdzie.. nikomu dzidzi nie odbieram ,sami na dzieci łożymy,jedni wymieniają auta co roku a my stawiamy na rodzinę... czekamy na to dziecko z otwartymi ramionami i sercami pełnymi miłości...ta tęsknota aż czasem boli..........
 
Czarodziejko- zdrowiej szybciutko dla swoich milusińskich!

Mama05- bardzo mi się podoba jak piszesz o swoich pragnieniach! A wogóle to będzie dobrze, skoro
Piranha tak mówi, to tak będzie!

Nullka- no to na pewno taki model rodziny stworzysz, jak tego pragniesz, to tak się stanie! A u Ciebie, to jeszcze wszystko się regeneruje, więc pewno wyniki mogą się różnić, od tych co masz normalnie.
axarai- fajnie, że wszyscy w domu się cieszą!

Pranha- dzięki za odpowiedź! To dobrze, pocieszyłaś mnie z tą wysyłką, mamy ten nr przesyłki, ale wiemy tylko, że przejęło ją GlS w Polsce.

Tusia, Truskafffka, agulek- powtórzę jeszcze raz:-), że teraz mam paski mercka, ale wcześniej miałam te, które pokazujecie. Sprawdzałam je jednocześnie i mi wyniki się pokrywały z obu, więc na pewno są dobre.
A kupiłam jakiś czas temu mercka, bo tamte mi się kończyły i chciałam sprawdzić, czy mi dobrze pokazują.
Niestety, ja nie robiłam ich zdjęć:-(, ani ich nie przechowuję, po prostu, zapisywałam sobie w zeszycie, jakie miałam.
Agulek- tak, mi bardzo do tej pory skakało ph, potrafiło z 4,7 z rana skoczyć wieczorem do 7, wogóle zauważyłam, że rano mam niskie, a wieczorem wysokie. Mam nadzieję, że to mi się zmieni, bo wcześniej nie brałam wit. c , a teraz tak. Może za dwa dni będę mierzyć, to mogę Wam przekazać co się u mnie dzieje.
 
Gal dzieki kochana :)
ogólnie ciężko mi mówic o swoich marzeniach bo w realu praktycznie nikt mnie nie rozumie i zamknęłam sie w sobie...rozmawiam z mężem ,ale ile moge tylko Jego obarczać moimi rozczarowaniami ,że znowu @..
dlatego cieszę się ,że mam Was i Wasze zrozumienie...

czy to na prawdę jest takie dziwne chcieć trzeciego dziecka????????????w ogóle -kolejnego??????
najdroższe jest pierwsze dziecko bo trzeba wszystko kupic a teraz już sporo mam i na prawdę nie rozumiem zdziwienia niektórych jak rozmawiam...

a wiesz co mi powiedział ginek u którego byłam 3 razy-nie mój tylko u mnie w miejscowości-z racji śnieżyc zeszłorocznych nie jechałam do mojego do Poznania..wiesz co mi powiedział??????????????????????????

gnój jeden!! powiedział mi ,że proponuje wizyte u psychologa a nawet psychiatry bo to nienormalne ,że tak można chcieć 3go dziecka i on tego nie rozumie!!!!!
i co na to mój mąż!!????
że mam 2 dzieci to PO CO mi 3ci!!!!
że w tych czasach i wogóle!!!!

wyszłam i więcej mnie nie zobaczy!!!
 
nullka, podobno obfita miesiączka po poronieniu to norma więc głowa do góry! Obfite miesiączki występują też m.in. przy PCOS ale u Ciebie na pewno to nie to skoro na USG było wszystko OK i jest to jednorazowa sprawa. Powodem obfitych miesiączek bywa również nadmiar estrogenów i niedobór progesteronu. Prowadzi to do przerostu błony śluzowej macicy, czego oznaką są przedłużające się i obfite krwawienia w trakcie jej złuszczania się. Kciuki za piątkowa wizytę, na pewno wszystko będzie OK!

truskafffko, Sylk stosowałam tylko raz dziennie - 2 razy tuż przed staraniami i 1 raz w dniu owulacji :-)

Mama05, te wyniki moje są z cyklu, w którym zaszłam w ciążę więc naprawdę nic się nie martw, zrób dla własnego spokoju te badania w 7 dpo i łykaj B-100, ja naprawdę jestem pewna, że już niebawem Wam się uda ...tylko żeby to Twoje endometrium jeszcze troszkę przytyło. Ja witaminę E brałam przez cały cykl. Niesamowite to co powiedział Twój mąż i niesamowite macie oboje podejście do rodzicielstwa!

tusia, miałam takie same kolory jak Ty przez cały czas, oby to nie było "LIS", może jednak pomyśl o mierniku cyfrowym? Na pewno można kupić jakiś tańszy jak ten polecany.

Kosmo
, dzięki kochana! Ja po prostu tak mam, że jak zainteresuje mnie dany temat to drążę go bez umiaru ....ja bym to raczej chorobą nazwała :-D

Czarodziejko
, dobrze, że już troszkę lepiej, oby już z górki! Też uważam, że służba zdrowia w Polsce to tragedia i jak kogoś nie stać na prywatne wizyty to ma przechlapane :-(
 
dziewczyny ...za marzenia
a056.GIF


mam intymne pytanko :zawstydzona/y: chodzi o używanie pasków ph
trzeba włożyć palucha, wybrać śluz i przenieść go na pasek?
czy cały pasek włożyć do środka?
 
Pirania dziękuję :**

dobrze,że masz taką chorobę bo przy tym i my zyskujemy:)) Ty zgłębiasz temat to i my korzystamy:)
a Tomki to fajne chłopaki :):):)

własnie pijemy winko :)po owulce alkoholu nie ruszam ;))

TRUSKAFFFKA -hahahaha,ale trafiłas ;)) ja własnie piję :)) no to za marzenia!!
tak,,Pirania pisała,że trzeba paluszek włożyc aż do szyjki i potem nanieść na pasek i od razu odczytac ;)
 
reklama
Mama05 ..normalnie szczena mi opadła jak przeczytałam co ci ten "lekarz" powiedział, masakra... az się nóż w kieszeni otwiera
u010.gif

no siup :) za nasze kolejne maluszki :)
ja sobie pozwalam...a niebawem, abstynencja :rofl2:

i dzięki, właśnie tak wolałabym tych pasków używać, śluz na palucha, a potem na pasek
 
Do góry