reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzien dobry...
normalnie wierzyć się nie chce, ale u nas zima pełną gębą. Zaliczyliśmy spacer śnieżny, wróciliśmy wszyscy biali, uchachani na całego :-D
gorące kakao na rozgrzewkę i odpoczywamy sobie :-p

Kosmopolitan hehe no, D też na mnie pełen zdziwienia spojrzał jak mu o tym orgazmie powiedziałam, że ja nie moge
e055.gif
bo jak to tak
g010.gif

ale damy radę, a potem sobie odbijemy ;-)

no i dokładnie takie same miałam odczucia przy tworzeniu Mateuszka, dopingowałam najszybszemu plemniczkowi :-D

no i trzymam kciuki żeby więcej gór a mniej dolin w samopoczuciu było;-)
Gal no i się okazuje że nie tak łatwo mają ci nasi mężowie, jednak zdecydowanie lepsza zabawa jest w łóżku jak wszyscy dobrze się bawią, a nie "dziewczynkowo":baffled:
no ale czego się nie robi, żeby sięgnąć po marzenia:rofl2:
fajnie że wyniki będą wcześniej

Piranha ile razy dziennie stosowałaś sylku?

Czarodziejka zdrówwwkaaa, a ten program udany hehe
w ogóle na TLC fajne lecą programy :tak:
Czarna olać cyfry ;-)
MissBella u nas też choinka rozebrana, igły też wszędzie się plątały, ale jednak lubię żywe choinki ;-)

Gal Agulek macie te paski ph, tak? Paski wskaźnikowe do badania pH pochwy 4,0-7,0 (2027161519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tusia ja mam zamiar używać samego Sylka, oby tylko udało mi się go kupić:baffled:
Axarai super że chłopaki tak fajnie zareagowali na nowinę :-) mój synek jest z 21 września:-)

Mama05
nie jesteś zepsuta, noł łej ;-)
a030.gif


Mary to my za rok będziemy kciuki trzymać ;-)
 
mama05 widzisz czyli u Ciebie nie jest tak źle , czuję że u mnie to dopiero będzie kicha jak ten stosunek LH:TSH mam dużo za duży :-(
 
Pirania mega dzięki za pocieszenie!!! skoro tez miałas takie wyniki i zaszłas to jesteś dla mnie nadzieją !!!!
a b 100 powinien przyjśc w tym tygodniu to od razu zacznę łykać..
na tej str.co wstawiłas doczytałam ,że wit E brac do owu..a w tamtym cyklu brałam cały czas...

Truskafffka witaj i dzieki za wsparcie ;))
 
Piranha tak caly czas mam takie ph niskie. @ ma byc 20 i po niej mierze temperature i codziennie mierze ph.zobaczymy?:tak:
Gal,Agulek dajcie fotke jak to u was wyglada?pliss.;-)
Mary-beth córeczka marzenie.wielkie marzenie :tak:
Daria u mnie były tak mocne krechy na teście,ze widac je do dzis a od pierwszego mija 10 rok .:szok:
Truskafka ale sie usmiałam z tego pokręcenia w główce :laugh2:ja tez mam takie same paski ph.

MAMA TOBIE SIĘ UDA ZOBACZYSZ ZA TWOJE DOBRE SERDUSZko.&&&&&&&&&&&&&&&&&



NULKA TOBIE TAKŻE &&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzięki mama05

Ja się teraz martwie moją mega obfitą @ :-( Nigdy tak nie miałam i nie wiem czy to wina poronienia czy może od tych suplementów co biore?
 
reklama
piranha no powiedz skad Ty kobito masz taka poteżna wiedze w kazdej dziedzinie????? szacun! wielki szacun!!!!

mama ja Ci dam zaraz w du...e za te slowo "zepsuta":wściekła/y: a ja sie zaloze ze juz niedlugo, z pomoca piranhii udownodnisz nam jak bardzo jestes plodna:tak: kciuki zacisniete caly czas:tak:

nullka
a Ty co? lamiesz sie? nie wolno! z Toba tez wszystko w porzadku i tez niedlugo bedziesz cieszyla sie roznacym brzuszkiem!

a co to dzisiaj za dzien ze wiekszosc znas nie ma wiary w sobie?

tusia ja dzisiaj otworzylam pudeleczko z wszystkimi wynikami, zdjeciami i pamietakami z ciazy synka i tam tez byly 2 testy ciazowe- zdziwilam sie ze te krechy sa nadal tak mocne i ciemne i w ogle nie wyblakly przez te 3 lata:tak:
 
Do góry