reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam na chwilke!
Axari GRATULUJE!!!!!! na rozowo zeby bylo dziewczynkowo
Daria tescik jak w morde na dziewuszke wychodzi. Powtorz jeszcze po 6tc.
Czarodziejko ja juz Cie kiedys widzialam ale sie powtorze : Sliczna babka z Ciebie i zazdroszcze Indii , kiedys tez musze pojechac.
Buziaczki uciekam bo zajeta jestem dzis.
 
reklama
MissBella, chodziło mi oczywiście o B-Complex B-100 :-) - jest zalecany w diecie dziewczynkowej a ponadto poprawia owulkę i produkcję progesteronu (wiec i ułatwia implantację), wydłuża fazę lutealną, same plusy :-) A ten ból piersi to naprawdę bardzo dobry znak
t2020.gif
, to jeden z najbardziej popularnych wczesnych objawów ciąży (ja go nie miałam w obu ciążach ale jednak większość dziewczyn go ma, a już tym bardziej że tak wcześnie u Ciebie nie występował, moja mama opowiadała, że to był pierwszy objaw jej ciąży). A który dziś masz dzień po owulce?

Mama05, witaj kochana! Smacznej kawusi i miłych pogawędek! :-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane. U nas szarawo-burawo na dworze, strasznie ciemno się zrobiło. U mnie bez zmian, dolegliwości ciążowych wciąż brak. Daria u mnie nie bardzo widać jaki masz kolor- mogłabyś napisać jaki Ci kolor wyszedł? Tego testu z kapusty nie bardzo mi się chce robić- w przyszłym tyg zrobię ten intelligender i z sody oczyszczonej. Szkoda Gal, że nie wyszło Ci w tym cyklu. Ja nie bardzo się na tym znam, ale czy twoja faza lutealna nie jest za krótka? Ja czytałam gdzieś, ze powinna wynosić ok 10dni żeby zarodek mógł się zagnieździć
Czarodziejko, piękne zdjęcia! Moja koleżanka tez była w Indiach, przerazona była panującą tam biedą. Moim marzeniem jest Kambodża, może kiedyś uda mi się tam pojechać jak już przestane te dzieci rodzić
:-)Wszystkie Was pozdrawiam i miłego dnia życzę
 
Piranho bardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie zostaję z wami
mam jeszcze jedno pytanko, staranka zacznę tak za około rok, czy już warto się przygotowywać czy jeszcze troszkę poczekać??
 
ASIU jeszcze raz gratulacje ogromne, szczęściaro :-):-):-D ciesze się!
to macie podwójną impreze bo urodziny synka NAJLEPSZEGO dla niego:) i fasoleczka.
ale cie sie udało no.... szybko:) tez tak chce heh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się ponownie,
Mama05, patrysiak, dzięki za pociesznie :tak:, ale no własnie, zaczęłam się strasznie martwić tą moją fazą lutealną. Jest to dla mnie dziwne. Czy z organizm może przestać dobrze funkcjonować? No, bo przecież skoro dwie poprzednie ciąże bezproblemowe, a lekarz nawet mówił, że wzorcowe, to co się teraz dzieje? Skończyłam karmić małego piersią 8 miesięcy temu i jakoś po tym , nie mogę dojść do łądu. Może to wynika już z racji wieku, po prostu się starzeję...
Nie wiem, już sama, taka myśl mnie tylko nachodzi, jak w tym cyklu brałam B-kompleks 50 przez kilka dni, i teraz pod koniec fazy lutealnej, ale też jakies 3 miesiące temu, jak wzięłam b6-50 prze ileś tam dni, to też miałam krótszy cykl. Może mój organizm tak reaguje na b6, a może to czysty zbieg okoliczności. Przypomnę , że jak brałam castagnus, to ten mi ewidentnie namieszał w cyklach. Pamiętam, że jakaś dziewczyna ma kafe, też się zastanawiała, czy b6 jej nie skrócił cyklu.
Na pewno, będę brała w tym cyklu 2X b-kompleks po dawce 50 i wyjaśni się na pewno.

Czy Ty Piranha spotkałaś się gdzieś z takim przypadkiem?
Bo ja załapałam, doła, już zaczynam wątpić, czy się wogóle uda, a ja nie mam już czasu, tak jak Wy kochane, z racji wieku. Nie wiem, czy już sobie tego wszystkiego nie odpuścić, bo za dużo mnie to już kosztuje...

Przepraszam, że tak przynudziłam, ale tak mnie naszło....:-(
 
Ostatnia edycja:
kolor w ogole sie nie rozni od tego z samego soku jak z moczem sa według mnie identyczny :)(ciemny granat)
ja dzis robilam gotowana kapuste do obiadu to sobie wodę odlałam :)
 
reklama
Czarodziejko dobrze że szwagier wyzdrowiał i życzę mu aby już nigdy to nie powróciło.
Fotki z Indii super rewelacja :-) A Ty kobieto pięknaś :-) Tak w ogóle to mam nadzieje że kiedyś uda nam sie spotkać w realu, w końcu daleko nie mamy od siebie (niech sie tylko ciepełko zrobi) :-)

mama miłego kawkowania i pogawędek :-)

Gal przytulam mocno , a może wizyta u gin i jakies badania powiedziałyby Ci więcej co w Twoim organiźmie sie dzieje?
U mnie rano temperatura spadła więc domyśliłam sie że @ tuż tuż i właśnie przed chwilą przyszła - także trzynastego w piątek zaczynam nowy cykl - starankowy ale na luzie :-)
Mam tylko dylemat bo w 3dc miałam zrobić te badania na TSH i coś tam jeszcze (właśnie Piranha ratuj co to miało być w tym 3 dc?????)
Tylko że 3dc to niedziela i laboratorium nieczynne :-( czy mogę zrobić w poniedziałek 4dc? W sumie @ jeszcze sie nie rozkręciła i pewnie nastąpi to pod wieczór.
 
Ostatnia edycja:
Do góry