reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

KOSMO no to super,że i Ty smigasz do kosmetyczki-a ten zabieg na pewno pomorze :))też go robię w salonie;)no i pewnie,że każdy && na wage złota-jedź ,naładuj się pozytywnie i do tego buźka skorzysta :)) a co do łososia to skrapiam obficie cytryną,posypuję pieprzem z koledrą i dodatkowo przyprawą do ryb..zawijam w sreberko ,ale tak,żeby u góry było troszkę otwarte ,żeby para mogła sobie wyjść;)jest soczysty,miękki i wogóle pycha;) piekarnik na 200stopni i około 15 min.
 
reklama
Zobacz załącznik 424834i nie wiem co powiedzieć:-D:-):szok: nie wytrzymałam:-D
jaaaacie!!! jakie mocne wyrazne kreski :D GRatuluje z calego serca i spokojnej, zdrowej ciay zycze :D

Czarodziejka coz za szczescie, zdrowia duzo dla szwagra zycze :)

Piranha czytalam o tym bialku na tej stronie co podawalas, ale mnie osobiscie jakos to obrzydza... ale moze sprobuje z pre seedem dziekuje

ale mi zrobilas mama smaka na lososia...

kosmo milego relaksowanai sie u kosmetyczki :)
 
mama dzieki :tak: a powiedz prosze czy mozesz polecic jakis krem dla kobiet ciezarnych od przebarwien? ale chodzi mi o cos lepszego od firmy perfect mama? (nawet nie wiem czy sie to tak pisze).
mama ja mam skleroze wiec przypomniej jestes kosmetyczka? ja to normalnie jestem uzalezniona od wizyt u kosmetyczki;-) kazde pieniadze moglabym wydac na zabiegi przed ciaza chodzilam namietnie na fotoodmladzanie i fotodepilacje, ale niestety ta depilacja to chyba lipa bo mi odrasly wlosy (mialam kilka zabiegow:wściekła/y:
 
Witajcie DziewczynKi
emot119.gif

Dziekuje za wszystkie mile slowa w sprawie mojego 17-letniego szwagra:)))) Chlopak z choroba walczyl od 3 lat...no ale wierze w to gleboko ze najgorsze za nim:)))))

Kosmo- co do pytania odnosnie aniolow..szczerze to nie mam takiego sklepu, Kiedys na rocznice slubu moich rodzicow, kupilismy z mezem wielkiego drewnianego aniola do powieszenia na sciane. mama go uwielbia..Kupilam go wtedy w sklepie gdzie mieli duzo roznych rzeczy, od swiecznikow po olejki eteryczne i meble:) Z tego typu rzeczy jedyne co mam to duzy posag buddy z drewna recznie malowanego, kupilam go w Grecji....
No wlasnie a co do buddy ...wczoraj znalazlam kilka zdjec z okresu jak bylam w Indiach....jak bedziecie chcialy wstawie Wam jedno zdjecia jak chodzilam w Sari.....:)))))))
 
Ostatnia edycja:
Martika witaj ;)) KOSMO tak ,jestem kosmetyczką :) wiesz co-na razie proponowałabym (póki jesteś w ciąży) robić sobie raz w tyg jesli możesz sobie na to pozwolić finansowo zabiegi z wit C one Ci pomogą ...możesz spróbować zrobić mikrodermabrazję -ona też rozjaśnia plamy,przebarwienia,drobne piegi-ale to trzeba zrobić serię...zapytaj dziś kosmetyczki... a krem na co dzień równiez musiałby zawierać wit C...tyle,że jak teraz jesteś w ciąży to te dostepne na rynku mogę być za silne... najwięcej zrobisz dla cery juz po porodzie -teraz trzeba poczekać do porodu i poiłkowac się zabiegami z wit C w gabinecie lub mikrodermabrazją..
 
Czarodziejko piękne zdjęcia a z Ciebie jaka fajna babka:-) Wycieczka do Indii to moje marzenie, piękne i ciekawe miejsce, takie magiczne...

Ja co roku odiwedzam Egipt i jestem zakochana w tym miejscu, czuje się tam świetnie, rewelacyjnie wypoczywam i ładuję się poztywna energią na cały rok.
 
reklama
Daria, częste przytulanki osłabiają podobno męską część plemników! :-) A w owulkę miałaś taki typowo płodny śluz? Pewnie o tym pisałaś ale wiesz, skleroza ciążowa (nie ma to jak wygodna wymówka :-D).[/QUOTE]

wlasnie sluz plodny mialam dobre 2 dni po pozytywnym tescie:-p nie wiem tak jakos dziwnie ;p ale duzo go nie bylo zreszta raz tylko go widzialam a pozniej juz nie i to bylo dziwne;/ zawsze mam dluzej a tu tylko troche byl i pozniej juz ten bialy...
 
Do góry